اشتغال زایی سود آور چگونه ممکن است؟ + فیلم

یک گروه از شغل ها برگرفته شده از یک ایده ناب فردی است.
برای مثال شرکت اسنپ با استفاده از اینترنت فضای بسیار مناسبی برای درآمدزایی ایجاد کرد که هنوز با وجود تاسیس سایر شرکت های مثل تپ سی و ماکسیم، اسنپ پر درآمدترین شرکت تاکسی اینترنتی کشور می باشد.

گروه دوم از مشاغل شغلی است که همیشه پر سود است هر چند تعداد زیادی به این کار مشغول هستند مثل تجارت و صادرات.
در حال حاضر افراد زیادی در جامعه ما مثل شرکت ها و کارخانه های بزرگ مشغول به تجارت و صادرات هستند و درآمد بسیار خوبی از قبل این کار عائدشان می شود.
بنابراین به جویندگان کار توصیه می شود که شغلی را انتخاب کنید که شامل یکی از این دو گروه شود تا در کمترین زمان ممکن به بیشترین سود دهی برسید.

چهار مهارت مهم در راه اندازی کسب و کار

پس از انتخاب شغل نیاز است چهار مهارت را فرا بگیرید و در مسیر کسب و کار خود همیشه به این چهار مهارت عمل کنید که آن ها عبارتند از

۱- تخصص.

۲- تمرکز.

۳- خوش خلقی.

۴- صبر.

تخصص

اولین قدم آن است که شما در مورد محصول تجارت خود تخصص داشته باشید، یعنی شناخت کاملی از آن داشته باشید در این صورت تجارت شما پر بار تر و سود آور تر خواهد بود.

برای مثال فرض کنید محصول تولیدی شما کودهای شیمیایی است و شما از صفر تا صد تولید آن را می دانید وقتی که شما برای بازاریابی و فروش سراغ خریداران محصول تان می روید چون تخصص تولید آن را دارا هستید در معامله موفق تر هستید.

تمرکز

ضرب المثلی معروفی است که می گویند با یک دست چند تا هندوانه نمیشه برداشت، برای موفقیت در تجارت باید بیشترین تمرکز را روی کار خود داشته باشید و از انجام چند کار همزمان پرهیز کنید تا بتوانید در کارتان موفق شوید.

خوش خلقی

خوش خلقی همان خوش اخلاقی و رفتار خوب با مشتری داشتن است به طوری علت فروش تان، اخلاق خوب شما باشد.

صبر

مهمترین مهارت در آغاز یک کسب و کار این است که تاجر صبوری باشید اگر شما سه ویژگی ذکر شده را کاملا دارا باشید اما در کار خود صبور نباشید و برای رسیدن به موفقیت عجله کنید در این صورت احتمال موفقیت شما کم است.پس برای موفقیت در تجارت باید صبور باشید.

تاثیر خدمات آنلاین بر اشتغال پر درآمد

برای رسیدن به یک شغل پر درآمد دادن خدمات به مشتری بسیار مهم است.
شما باید به خدماتی که مشتری شما نیاز دارد را شناسایی کنید و آن را در اختیار او قرار دهید، هر چقدر میزان خدمات دهی شما بیشتر باشد میزان فروش و سوددهی شما هم بیشتر می شود.

بهترین نوع خدمات دهی به مشتری در این زمان خدمات دهی از طریق اینترنت است که به آن خدمات آنلاین می گویند.

فرض کنید محصول تجارت شما لباس های بیمارستانی است و مشتری شما مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشند، آن ها ابتدا در اینترنت شما را پیدا می کنند سپس از قیمت و شرایط فروش و محل انبار محصول تان سوال می کنند، شما اگر بتوانید به بهترین وجه پاسخگوی سوالات آن ها باشید و به آن ها خدمات مناسب بدهید یقینا آن ها مشتری شما می شوند و از شما خرید می کنند.

بازاریابی میدانی ممنوع

در صادرات از بازاریابی میدانی پرهیز کنید زیرا مشتری به شما اعتماد نمی کند و این کار خوش آیند مشتری شما نیست یعنی فرض کنید شما تولید کننده و صادر کننده سیر هستید نیاز نیست شما عکس و نمونه آن را بردارید و به کشور هدف خود بروید و به صورت میدانی بفروشید.
تصور کنید شما در دفتر محل کار خود نشسته اید و شخصی برای فروش ساعت مچی به شما مراجعه می کند و به شما می گوید قیمت این ساعت من در مغازه پنج میلیون تومان است اما من حاضرم این ساعت را چهار میلیون به شما بفروشم یقینا شما به این فرد اعتماد نمی کنید و ساعتش را نمی خرید هرچند قیمتش پایین تر باشد.

روش های بازاریابی محصول

با توجه به میزان هزینه ایی که یک تاجر برای بازاریابی محصولش انجام می دهد روش های بازاریابی هم متفاوت می شود.

بعضی از تجار هم از تبلیغ تلویزیونی و هم از نصب بیلبورد برای بازاریابی محصول شان اقدام می کنند و بعضی فقط به نصب بیلبورد در سطح شهر اکتفا می کنند.

بهترین روش بازاریابی تبلیغ در اینترنت است چون هم به صرفه تر از سایر روش های بازاریابی است و هم تعداد افراد حاضر در اینترنت خیلی بیشتر است.

از نظر شرکت آراد برندینگ بهترین روش تبلیغ محصول فضای مجازی است چون پر ترددترین جاده جهان در حال حاضر جاده Google است که تمامی مشتری ها در این فضا هستند و شما می توانید مانند شرکت های واقعی شرکت اینترنتی داشته باشید.

کسانی که می خواهند تجارت را شروع کند باید به این نکته توجه کنند که قدرت تامین چه محصولی را دارند و بر اساس قدرت تامین کنندگی شان شغل خود را انتخاب کنند.

اشتغال زایی سود آور در ایران

کشور ایران از پتانسیل بسیار خوبی برای تولید برخوردار است چون هم منابع خوبی دارد و هم نیروی انسانی ارزانی دارد، بخاطر همین تجارت در ایران بسیار سود آور است.

فرض کنید شما محصولی را تولید می کنید که همان محصول را کشور چین و هند تولید می کنند اما قیمت تمام شده شما بسیار ارزان تر از قیمت تمام شده آن ها می باشد لذا بخاطر این ارزانی تاجر عمانی از شما خرید می کند.

شرکت آراد برندینگ به افرادی که تازه می خواهند وارد تجارت شوند توصیه می کند حرفه ایی را انتخاب کنید که هر اتفاقی بیفتد کار شما متوقف نشود و تحریم ها هم نتواند روی کار شما تاثیر بگذارد.

سود کلان در عمده فروشی

به طور معمول افرادی که تازه می خواهند تجارت را شروع کنند به فکر اجاره مغازه یا بوتیکی در بهترین نقطه شهرشان هستند تا محصول خود را بفروشند، این می تواند یک شغل باشد اما سود کمی را به همراه دارد که به مرور شما را خسته می کند.
سود در خرید و فروش عمده است.

پرهیز از حضور در نمایشگاه های بین المللی

از نظر شرکت آراد برندینگ تجارت بسیار آسان است و نیازی به مراجعه حضوری به کشور هدف برای فروش محصول نیست و نیاز نیست برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی هزینه زیادی انجام بدید چون اکثرا در نمایشگاه جنس شما را خرید نمی کنند و یا اگر به شما سفارش دهند وقتی ایران آمدید پیگیر سفارششان نیستند و ارزش زیادی برای شما قائل نیستند.

سخن آخر

اگر شما مایل به شروع کاری هستید می توانید در کلاس ها و همایش های شرکت آراد برندینگ شرکت کنید، با ما ارتباط بگیرید ما به شما مشاوره می دهیم که به راحتی بتوانید کاری را شروع کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 پاسخ
 1. ذوالفقاری
  ذوالفقاری گفته:

  اسنپ که فوق العاده ست واقعا در عرض چند دقیقه تاکسی میگیری و لازم نیست به تاکسی تلفنی های مختلف زنگ بزنی و کلی وقتت رو بگیرن با قیمت های خیلی بالاتر از اسنپ

  پاسخ
 2. اسکویی
  اسکویی گفته:

  چهار مهارت بسیار مهم که هرکدوم اگر نباشند یک جای کار میلنگه و به نتیجه ی دلخواه نمی رسیم:
  ۱- تخصص.

  ۲- تمرکز.

  ۳- خوش خلقی.

  ۴- صبر.

  پاسخ
 3. اصغری
  اصغری گفته:

  اگر حضوری بازاریابی کنید اینطور به نظر میرسه شما نتورکر هستید و کسی هم اعتماد نمیکنه به شما

  پاسخ