دکتر صفا رنجبر، مدیر بنیاد قرآن و معارف اسلامی استان تهران در نشستی برند سازی را هدف اصلی فعالیت های فرهنگی قلمداد کرد

دکتر صفا رنجبر، مدیر بنیاد قرآن و معارف اسلامی استان تهران و مدیر قرآنی مؤسسه‌ی گنجینه‌ی نور استان مازندران در نشستی با مهندس مهدی محمدی، از مدیران مجموعه‌ی آراد برندینگ گفت: دستیابی به یک برند مشخص و درآمد زایی جهت اداره‌ی این مجموعه یکی از اهداف اصلی موسسه به شمار می رود.

در ابتدای این جلسه دکتر رنجبر به تشریح فعالیت های مؤسسه‌ی گنجینه‌ی نور پرداخت و عنوان کرد: برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های فرهنگی از مهم ترین اقدامات این مجموعه در حوزه‌ی فرهنگی است.
وی با اشاره به چشم انداز مجموعه‌ی گنجینه‌ی نور، اظهار کرد: دستیابی به یک برند مشخص و درآمد زایی جهت اداره‌ی این مجموعه یکی از اهداف اصلی موسسه به شمار می رود.
مدیر بنیاد قرآن و معارف اسلامی استان تهران در خصوص تشریح جزئیات همکاری با مجموعه‌ی آراد برندینگ، عنوان کرد: یکی از مهم ترین موارد این همکاری، جذب اسپانسر برای برگزاری جشنواره های فرهنگی مؤسسه‌ی گنجینه‌ی نور توسط مجموعه‌ی آراد برندینگ است.

رنجبر ضمن تاکید بر لزوم استمرار همکاری سایر شعب بنیاد قرآن و معارف اسلامی در کشور با مجموعه‌ی آراد برندینگ، خاطر نشان کرد: برای اجرای سه طرح جشنواره در سطح کشور نیاز به کمک مجموعه‌ی آراد برندینگ داریم.
وی در ادامه به تشریح جزئیات طرح های جشنواره های قرآنی این موسسات پرداخت و لزوم حمایت های بخش خصوصی و عمومی در پیشبرد اهداف این طرح را مورد توجه قرار داد.
مدیر قرآنی گنجینه‌ی نور به برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری این موسسات نیز اشاره کرد و گفت: به دنبال برند سازی این جشنواره ها با نام حضرت زهرا (س) هستیم.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ