🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

درآمدزایی عالی با پرورش عروس هلندی

هرکدام از پرندگان در کشور ما از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که این عامل باعث میشود که این پرندگان مشتری های خاص خود را داشته باشند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

پرورش عروس هلندی

قیمت عروس هلندی

معمولا پرنده های مختلف دارای قیمت های متفاوتی میباشند که از معیارهای تعیین قیمت در آن ها میتوان به هوش، زیبایی، قدرت و سن آن ها اشاره کرد. به عنوان مثال یک کاسکو را درنظر بگیرید که از هوش بالایی برخوردار بوده، سخن میگوید و به همنشینی با انسان ها علاقه دارد.

طبیعتا این کاسکو از قیمت بالاتری نسبت به سایر پرندگان برخوردار میباشد. این قضیه در مورد دیگر پرندگان نظیر مرغ عشق و عروس هلندی هم صدق میکند.

عامل دیگری که در قیمت پرندگان تاثیر گذار میباشد، مکان خرید آن ها است؛ زیرا معمولا پرنده فروشی ها نسبت به پرورش دهندگان خانگی، قیمت بالاتری را برای پرندگان درنظر میگیرند. به طورکلی میتوان گفت که قیمت در بازار پرندگان از قاعده و قانون خاصی پیروی نمیکند. پرندگان به میزان رنگی بودن پرهایشان، تن صدا و تعداد کلماتی که آموخته اند، میتوانند قیمت های متفاوتی داشته باشند.

آمار خرید و فروش پرندگان زینتی

در بازار پرندگان میتوان گفت که انواع قناری از جمله مرغ عشق و یاکریم بیشرین آمار خرید و فروش را به خود اختصاص داده اند. بعضی ها معتقدند که قیمت پایین این پرندگان در مقایسه با انواع طوطی ها و همینطور هزینه نگهداری کمتر آن ها باعث افزایش آمار و خرید فروش آن ها شده است.

بعضی دیگر نیز اعتقاد دارند که قناری ها به علت قیمت مناسبی که دارند، زیبایی و همچنین آوازخوانی آن ها، بیشترین تقاضا را در میان پرندگان دارند. کاسکوها نیز جزو پرندگانی هستند که متقاضیان زیادی را دارا میباشند و میتوانند نسبت به کلماتی که آموخته اند از قیمت متفاوتی برخوردار باشند.

پرورش پرندگان زینتی

پرورش عروس هلندی

عروس هلندی متعلق به خانواده طوطی ها میباشد و از آنجایی که جزو طوطی های سخنگوی بسیار پرطرفدار محسوب میشود، به بررسی آن می پردازیم.

در بین پرندگان زینتی، طوطی ها گران ترین نوع هستند و در بین پرندگان سخنگو، طوطی عروس هلندی از قیمت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه عروس های هلندی بسیار شیرین، بازیگوش و علاقه مند به رقص و بازی هستند، مشتری های خاص خودشان را دارا میباشند که میتوان گفت برحسب نوع برخورد و همچنین کلماتی که آموخته اند، قیمت های متفاوتی دارند.

این نوع از پرندگان نیاز به توجه بسیار زیادی دارند و روزانه باید ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیازشان را دریافت کنند.عروس های هلندی مثل مابقی پرندگان، ملزومات خاص خودشان را دارند که خرید و فروش ملزومات آن ها نیز میتواند بازار و درآمد خوبی را برای فعالان در این زمینه به همراه داشته باشد.

پرورش عروس هلندی

تجارت عروس هلندی

با توجه به بررسی های انجام شده، میتوان گفت که در حال حاضر عروس هلندی پس از مرغ عشق، از محبوب ترین پرندگان زینتی محسوب میشود؛ بنابراین تقاضای بسیار بالایی دارد. به صورت کلی ماه های آبان و آذر از ماه های پررونق بازار خرید و فروش پرندگان زینتی به حساب می آیند؛ زیرا در ابتدای فصل سرما، پرندگان زاد و ولد میکنند و بازار خرید و فروش آن ها رونق میگیرد. این مورد برای عروس هلندی نیز صادق بوده و ما میتوانیم برای ورود به بازار پرندگان از این شرایط و این موقعیت استفاده کنیم.

به طور کلی میتوان گفت که عروس هلندی به دلیل اینکه طرفداران زیادی دارد، از بازار بسیار خوبی برخوردار است و طبق بررسی های انجام شده، اکثر افرادی که به دنبال خرید این نوع پرنده به صورت تک یا عمده هستند، از طریق اینترنت به دنبال فروشندگان و عرضه کنندگان آن میگردند.

در صورتی که علاقه مند به ورود به بازار پرندگان هستید، میتوانید با توجه به شرایط موجود از سرمایه های اجتماعی خود استفاده کرده و برای ورود به این حوزه اقدام کنید.

اگر شرایط و زمان لازم برای آموزش این پرندگان را داشته باشید، میتوانید با قیمت کم آن ها را خریداری کرده، آموزش داده و با قیمت بالاتری آن ها را به فروش برسانید و از آنجایی که قیمت آن ها متفاوت میباشد، میتوانید حاشیه سودهای متفاوتی را نیز تجربه کنید.

تجارت عروس هلندی

درآمد تکثیر عروس هلندی

باتوجه به طرفداران و متقاضیانی که برای این پرنده وجود دارد و همچنین درآمد و حاشیه سود خوبی که در خرید و فروش آن ها میباشد، شما میتوانید خود را به عنوان عرضه کننده عروس های هلندی مطرح کرده و از ظرفیت های آن ها بهره ببرید.

آراد برندینگ این شرایط را برای شما فراهم میکند تا بتوانید از ظرفیت های این حوزه استفاده کرده و برای ورود به بازار پررونق پرندگان اقدام کنید. جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.16 پاسخ
 1. Avatar
  شایلی دریایی گفته:

  مدتی ست که پیگیر خرید یک پرنده ی زیبا و خوش صدا برای منزلم هستم اما به دلیل فضای نه چندان مناسبی که در مغازه های فروش پرنده شایع هست هیچ علاقه ای به رفتن در فروشگاه ها ندارم و واقعا ترجیح میدهم که اینترنتی خرید کنم ولی متاسفانه سایت مناسبی را نمیشناسم

  پاسخ
 2. Avatar
  امیرعلی حسینی گفته:

  نگهداری کاسکو یک سختی داره و اونم اینه که هرجایی میری باید با خودت ببریش و نمیتونه دوری تو تحمل کنه و میمیره ??

  پاسخ
 3. Avatar
  مهدی گفته:

  با سلام پرنده مرغ عشق برعکس عروس زیاد توجه نمیخواد و حتی اگه یه جفت توخونه داشته باشین به راحتی میتونید از شون جوجه بگیرید فقط یه نکته اینکه یه مقداری سرو صداشون زیاده

  پاسخ
 4. Avatar
  سیدمجید حسینی گفته:

  چطور میتونم برای خرید عروس هلندی مولد اقدام کنم .خیلی هم عجله دارم که زودتر خرید انجام بشه شرایط حال حاضرم واقعا اورژانسی است

  پاسخ