واکنش دولت به اغتشاشات مردم + فیلم

در اغتشاشات اخیر دولت سه واکنش را پیش گرفته که یکی از آنها قطعی اینترنت است، تاجر عاقل و هوشمند باید این واکشن ها را به خاطر بسپارد و برای وضعیت های مشابه در آینده آماده باشد.

در این مقاله درباره بازخورد دولت ها در برابر نارضایتی مردم از گرانی های محصولات و کالاهای پرمصرف و کاربردی صحبت می کنیم.

بررسی واکنش و رویکرد دولت در اغتشاشات

طبق اغتشاشات اخیر در کشورمان، مردم تصمیم گرفتند در برابر گرانی ها دست به اعتراض و اغتشاش بزنند و دولت هم تصمیم به قطع اینترنت گرفت.
1) انسان عاقل باید خرمند باشد و از وقایع گذشته پند بگیرد، پس باید توجه داشته باشید که در صورت رخدادن مجدد چنین پیشامدی در ایران اولین کاری که دولت انجام می دهد، قطع کردن اینترنت است.
2) برای ایجاد رضایت پول هایی به حساب افراد و دهک پایین واریز می شود، پس در این صورت به اغلب ما چیزی نمی رسد.
خیلی از افراد جامعه که از وضعیت اقتصادی رو به بالاتری برخوردار هستند، حتی یک هزار تومان هم از طرف دولت دریافت نمی کنند.

در حال حاضر دوستان نزدیکی اظهار داشتند، که دولت اعلام کرده در صورت درخواست برای دریافت کمک های دولتی باید گزارش ریز حسابتان را در اختیارمان قرار دهید.
که اغلب مردم چنین خفتی را برای گرفتن پولی ناچیز و کم، قبول نمی کنند.
3) واکنش سوم دولت سرکوب اغتشاشگران است، البته این رویکرد فقط در ایران نیست بلکه در تمام جهان به همین شکل است.
این روش یک راهکار ثابت برای سرکوب کردن اعتراض های مردم است که در کشورهای فرانسه، آلمان، آمریکا و … هم به همین شکل واکنش نشان می دهند.
پس ابتدا اینترنت را قطع می کنند تا مردم راه ارتباطی نداشته باشند و در گام دوم پول می دهند تا عده ای از مردم به خانه هایشان برگردند، که گروهی دیگر با این پول راضی نمی شوند که این افراد مورد خشونت فیزیکی و بازخورد جدی از طرف دولت قرار می گیرند.
با این سه روش تمام اغتشاشات دنیا به پایان می رسد.
پس شما دقت کنید تا در صورت به وجود آمدن این اغتشاش ها و اعتراض ها وارد آن نشوید و جان خود و نزدیکانتان را به خطر نیاندازید.
پس فکر نکنید که جمعیتتان زیاد است و با اعتراض به نتیجه خواهید رسید، خیر اینطور نیست، اغلب این افراد با دریافت پولی ناچیز دست از اعتراض برمی دارند و عقب نشینی می کنند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ