🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

الگوریتم گوگل در قالب سئو ۲۰۲۰ + فیلم

الگوریتم را خودمان باید بچینیم یا واحد فنی این کار را انجام می دهند؟

الگوریتم را اساتید آراد انجام می دهند، نیروهای واحد فنی افراد با نبوغ خیلی بالایی نیستند که بخواهند الگوریتم بچینند، نیروهای تیم فنی فقط اجرا می‌ کنند یعنی اساتید، حوزه ‌ها و سایت های مختلف را بررسی می‌ کنند و بعد به واحد فنی می گویند که برای این مشتری این کار را انجام دهید، پس هیچ واحد فنی بدون مشورت با اساتید برای شما الگوریتم نمی چیند، اصلا بلد نیست که بچیند.
بحث الگوریتم‌ چیدن یک بحث خیلی تخصصی است و باید خیلی دقیق باشید تا بتوانید تمام آنالتیس گوگل را شناسایی کنید و بفهمید که چه اتفاقی دارد می‌ افتد؟ کجا می ‌روند؟ چرا می‌ روند؟ بعد از آن صفحه چه اقدامی برایشان اتفاق افتاد؟ همه این ها باید خیلی تخصصی پیش برود، برای همین واحد فنی فقط بخش اجراییات را به عهده دارد، یعنی اساتید به آنها برنامه می ‌دهند و بعد آن ها فقط آن را اجرا می کنند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
گذاشتن فیلم روی سایت

یک بحثی داریم به اسم banstrate که شما یک فیلمی را روی سایت قرار می دهید و مخاطب می خواهد آن را پلی کند، هرچقدر عدد banstrate پایین ‌تر باشد به نفع شماست یعنی banstrate باعث شد که وقتی مخاطب وارد این صفحه شد بعد از این صفحه از سایت شما خارج نشود بلکه در این صفحه بماند و از این صفحه به صفحه دیگر برود این باعث می‌شود کهbanstrate سایت شما پایین بیاید وقتی banstrate سایت شما بالا باشد یعنی مخاطب در صفحه می آید ولی صفحه را می ‌بندد و سایت را ترک می ‌کند با ضرب در زدن یا با دیدن فیلم می ‌بندد، فیلمی که از آپارات، یوتیوپ یا سایت های دیگر باشند.

یعنی چنانچه فیلمی داشته باشید و فیلم تان را در آپارات بگذارید و لینک آپارات را روی سایت خودتان قرار دهید به محض اینکه مخاطب وارد سایت شما شد و دکمه play فیلم آپارات را زدbanstrate به سمت خروج می رود و عدد آن بالا می رود و شما یک بک کلیک برای آپارات یا یوتیوب ایجاد می کنید.
آپارات یا یوتیوب می ‌گوید من حاضر هستم فیلم های شما را به صورت رایگان روی سایت خودم بگذارم و از آن جایی که می ‌دانم این فیلمی که شما آپلود کردید را روی سایت خودتان می گذارید پس سایت شما انگار دارد من (آپارات یا یوتیوب) را تبلیغ می ‌کند در حالی که شما فکر می کنید من (آپارات یا یوتیوب) دارم شما را تبلیغ می کنم، در ظاهر شما می گویید که آپارات دارد من را تبلیغ می‌ کند اما بطن کار این طور نیست بلکه شما دارید آپارات را تبلیغ می‌ کنید چون لحظه ای که مشتری شما دکمه پلی را بزند و بازدیدش شروع شود این یک banstrate برایش اتفاق می ‌افتد یعنی انگار گوگل می گوید بازدید سایت شما تا اینجا تمام است و حالا سراغ آپارات برویم، آپارات چقدر قوی است که مخاطب در آن می ماند، در حالی که شما می دانید آپارات قوی نیست این فیلم شما است که خوب بود و این فیلم را اگر در یوتیوب هم می‌ گذاشتید یوتیوب هم بالا می آمد.
پس فیلم ها مدل های مختلفی دارند اگر یک فیلمی واقعی را خودتان فیلمبرداری می کنید، از محل کارتان و فروش محصولتان خودتان فیلم می گیرید و می دانید این فیلم اگر روی سایتتان برود برای شما خوب اعتماد سازی ایجاد می کند، حجم این فیلم را باید کم کنید.
نرم ‌افزاری به اسم هندبریک وجود دارد که در فضای اینترنت می توانید آن را دانلود کنید، یک فایل به این برنامه می دهید و این برنامه یک سری تنظیمات و آپشن ها دارد که مثلاً یک فایلی که ۵۰۰ مگابایت باشد، آن را با همان کیفیت عالی به ۵۰ مگابایت تبدیل می کند، یعنی ۱۰ برابر حجم آن را کاهش می ‌دهد و حتی بیشتر هم می شود کاهش داد. پس آنهایی که فیلمبرداری می کنند یا فایلی به صورت ویدئویی دارند که می‌ خواهند حجمش رو کم کنند این برنامه خیلی به کارشان می ‌آید و کمکشان می ‌کند.
پس وقتی حجم فیلم را کم کردید آن را روی سایت خودتان قرار دهید، حجم فیلم هم نباید بیشتر از ۲۰ مگابایت باشد، فیلم های بیشتر از ۲۰ مگابایت سایت شما را سنگین می کنند و باعث می شوند پیج شما دیر لود شود و مخاطب صفحه را ببندد و فکر می‌ کند که صفحه خراب بوده که باز نشده است، اکثر افراد چون با گوشی موبایل وارد می‌ شوند، بلد نیستند و پهنای باند و سرعت گوشی هم پایین است این باعث می ‌شود که پیج شما بسته شود یعنی قبل از اینکه صفحه را ببیند آن را می بندد.

بخش های مختلفی از یک سایت

یک بخشی در سایت آنالیتیس گوگل داریم به اسم content site که آمارها را به شما نشان می دهد و اینکه کامل می توانید ببینید چه اتفاقاتی برای محتواهای شما می افتد، تک‌تک محتواهایی که مخاطب بعد از مشاهده این صفحه کجا رفت، یا بخش لندینگ پیج هم به همین شکل است یعنی لندینگ پیج هایتان را می توانید ببینید یا حتی صفحات خروج، یعنی آخرین صفحه ای که مخاطب از سایت شما دیدن کرده و از سایت خارج شده همه را می توانید مشاهده کنید.

یعنی بعد از اینکه مخاطب وارد صفحه تماس با ما شد و روی اسم یکی از افراد کلیک کند، وقتی تماس برقرار می شود گوگل می گوید سیشن این سایت را ببندید، سیشن بسته می ‌شود یعنی یک صفحه اگزیت پیج دارد اتفاق می‌ افتد، یعنی می گوید این سایت خوب نبود، ما حاضر هستیم که گوگل بگوید سایت خوب نیست به شرط اینکه بتوانیم پول دریافت کنیم.
یعنی گاهی ما حاضر هستیم که بازدید سایتمان کم شود ولی پول بگیریم، اگر قرار باشد پول نگیریم و بازدید سایتمان هم کم باشد اینطوری فایده ای ندارد یعنی اگر قرار است کسی زنگ نزند پس ما بازدید را می خواهیم ولی اگر این استراتژی ها را نداشته باشیم مسیر را اشتباه می چینیم.

اهمیت بخش “تماس با ما” روی سایت

خیلی ها می پرسند که چرا شما تماس شناور را از روی سایت برداشتید، ما آرادی ها برای خیلی از افراد قالب قدیم به جدید می زنیم بعد آن فرد می ‌گوید که سایت قبلی من تماس شناور داشت و هر جایی که با گوشی یا کامپیوتر می رفتم می توانستم تماس بگیرم اما الان این گزینه وجود ندارد، آیا ما آرادی ها این را سهوا برداشتیم یا نه ما قبل از شما به این موضوع توجه کردیم؟
مثلا مخاطب یک خبری را باز می کند و آنجا راحت نمی تواند تماس بگیرد چون در آن قسمت شماره تماسی برایش قرار ندادیم، باید پایین بیاید عکس ‌ها را ببیند، مشاوره فروش‌ را کلیک کند بعد از آن که کلیک کرد در این صفحه یا فرم را پر کند یا باز پایین ‌تر بیاید و دوباره از او تایم بگیریم و اینجا شماره تماس وجود دارد و می تواند تماس بگیرد، پس انگار کار را برای مخاطب سخت کردیم.
اگر این کار را انجام نمی ‌دادیم مخاطب همان اول که روی سایت می آید شماره موبایل را می بیند و بلافاصله زنگ می زند، اگر او زنگ بزند روی صفحه اگزین پیج می‌ رود و اگر اگزین پیج های ما زیاد شود، ما هر چقدر تولید محتوا کنیم جایگاه نمی ‌گیریم، خیلی ها می گویند که من زیاد تولید محتوا می کنم ولی جایگاه نمی ‌گیرم و وقتی ما آن را بررسی می ‌کنیم می بینیم که اگزین پیج این سایت زیاد است، مخاطب در home که صفحه اصلی سایت من است از home خارج می‌ شود چرا رفت؟ یعنی حتی یک خبر هم باز نکرد؟
نه، چون بلافاصله بعد از home تماس گرفت، در تایم خیلی کمی هم تماس گرفت و این خیلی بد است، وقتی شما تایم کمی می گیرید گوگل می گوید این صفحه اصلا ارزش ندارد و فیک است، در حالی که شما فیک رفتار نکرده بودید، باید استراتژی گوگل را بفهمید بعد متناسب با استراتژی گوگل مسیرتان را بچینید و گرنه شکست می‌خورید.

اینستاگرام برای جذب مشتری

استوری های اینستاگرام خیلی مهم ‌تر از پست های اینستاگرام می باشند، در اینستاگرام اگر فعالیت دارید حتما استوری بگذارید، این سوال از مشاوره های آرادبرندینگ زیاد پرسیده می‌ شود اینکه ما در اینستاگرام چه پست هایی را باید بگذاریم و چگونه استوری بگذاریم؟
در سایت آراد برندینگ اگر به بخش مقالات وارد شوید، بخشی به اسم اینستاگرام وجود دارد که روی آن اگر کلیک کنید یکسری آموزش هایی را اساتید آراد از قبل گذاشتند از قبیل اینکه اینستاگرام چیست و چه تاثیری در کسب و کار ما دارد؟ ثبت نام در اینستاگرام ویژه تجارت چگونه است؟ استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر، خیلی ها می پرسند که ما گوشی موبایل نداریم در کامپیوتر چطوری نصب کنم یا عکس هایم روی کامپیوتر است و در گوشی نیست چه طوری آنها را از کامپیوتر روی پیج اینستاگرام بگذاریم؟ شخصی سازی و ویرایش پروفایل اینستاگرام برای ارتباط با مشتریان، یا بخش‌های دیگری هم وجود دارد مثل اینکه چگونه فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟ در رابطه با هشتگ گذاری مثل آموزش هشتگ گذاری در اینستاگرام را توضیح دادند، در رابطه با ساخت تصاویر مخصوص اینستاگرام با فتوشاپ، در مورد آموزش ویرایش تصاویر و استفاده از فیلتر و فیک در اینستاگرام، ساخت فیلم های تبلیغاتی برای اینستاگرام، بخواهیم لایو در اینستاگرام بگذاریم چگونه است؟ و همه این ها را در آینده اگر فرصت شود به شما آموزش خواهند داد.

آموزش فتوشاپ

نکته ای که خیلی از افراد می پرسند که اگر فتوشاپ بلد نستید دوره آموزش فتوشاپ را روی سایت ببینید، اگر لپ تاپ یا کامپیوتر دارید حتما این دوره را ببینید به کار شما می آید که بتوانید استوری های خودتان را تنظیم کنید، اگر کسی بگوید حوصله کامپیوتر را ندارم یا از مسائل فنی خوشم نمی آید همه این کارها را واحد فنی آراد برندینگ برای شما انجام می دهند، یعنی ساخت استوری های مختلف، زیبا و خیلی حرفه ای را آرادی ها انجام می دهند و آنهایی که می ‌خواهند سفارش دهند می‌ توانند با واحد فنی آراد برندینگ ارتباط بگیرند و آن ها به شما کمک می‌ کنند که بتوانید تعداد بنرها یا استوری هایی که می خواهید را برایتان طراحی کنند.
خیلی ها می‌ گویند که ما می‌ خواهیم با بخش فنی ارتباط بگیریم در بخش “درباره ما” شماره نیروهای پشتیبان و فنی هم وجود دارد، کلیه پرسنل دفتر مرکزی آراد یعنی افرادی که حضوری در دفتر کار می کنند شماره های شان روی سایت هست، گروه مشاوران فنی، گروه مشاوران تجاری، گروه ثبت نام همایش، گروه پشتیبانی فنی و خدمات و همه افرادی که دارند در این سیستم با آراد کار می ‌کنند اسامی شان وجود دارد، گروه تدوین و فیلمبرداری، گروه امور مالی و حسابداری که اگر بخش مالی تان به مشکل خورد می توانید با بخش مالی ارتباط داشته باشید همه افراد شماره های شان روی سایت هست و می ‌توانید با آنها ارتباط داشته باشید که اگر درخواست یا مشکلی داشته باشد آن را رفع کنید.
پس موضوعی که امروز بحث شد خیلی حساس بود، آن را ساده در نظر نگیرید بلکه باید خیلی دقیق، درست و هدفمند کارها را جلو ببرید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ