📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

دریافت مشاوره بازرگانی خارجی

بدون تردید، دریافت مشاوره بازرگانی خارجی، متاثر از تغییرات و تحولات ایجاد شده در عرصه تجارت خارجی، یک امر ضروری و الزام آور تلقی می گردد. در حال حاضر آشنایی و آگاهی از تغییرات اعمال شده در قوانین و مقررات صادرات و واردات، تشریفات گمرکی و امور ترخیص کار، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به طور کلی، اگرچه مقوله صادرات و واردات در ذهن بسیاری با حاشیه سود خوب تداعی می گردد، اما ریسک های متعدد موجود در این زمینه را نیز نمیتوان نادیده انگاشت. وجود این ریسک ها میتواند زمینه مناسب برای نرسیدن به سود مورد نظر و حتی از دست دادن سرمایه را فراهم آورد.

برای جلوگیری از این موارد و سنجیده و حساب شده عمل کردن در بعد صادرات، مشاوره بازرگانی خارجی، راهکار مفید و کاربردی قلمداد می گردد.

لازم به ذکر است که دریافت مشاوره بازرگانی، برای آگاهی از آخرین قوانین و مقررات تغییر یافته و افزایش دانش و تجربه بازرگانان و تجار یک گام مؤثر و تاثیرگذار محسوب می شود.

بدون اغراق، در حال حاضر گشایش اعتبار اسنادی و تبادلات بانکی، از چالش های مهم در عرصه تجارت خارجی در کشور ما به حساب می آید. این امر در سایه تحریم بانک و مؤسسات مالی خارج از کشور، بیش از پیش اهمیت و ضرورت یافته است.

در پرتو مشاوره بازرگانی میتوان این چالش مهم را به نحو مطلوب حل و فصل نمود.

مزیت های دریافت مشاوره بازرگانی خارجی

دریافت مشاوره بازرگانی خارجی، در افزایش پتانسیل فروش محصولات موجود تاثیر بسزایی برجای می گذارد. بدون تردید، تجارت خارجی در پرتو میزان فروش خوب و متعاقب آن، حاشیه سود مناسب، معنا و مفهوم پیدا می کند. در محقق ساختن این امر مؤلفه ها و پارامترهای مختلفی مستقیم یا غیر مستقیم تاثیرگذار و مؤثر می باشند.

مشاوره بازرگانی در هموار کردن مسیر و تسهیل نمودن فرآیند فروش کالا و محصول مورد نظر کمک شایانی می نماید.

افزایش فروش و سود، بهره گیری از تکنولوژی تجارت بین المللی، به دست آوردن سهم بازار جهانی، افزایش ظرفیت های موجود در توسعه کسب و کار و تثبیت نوسانات فصلی بازار، از دیگر مزیت های مهم و حائز اهمیت مشاوره بازرگانی خارجی به شمار می رود.

لازم به ذکر است که برای صادرات و واردات موفق، به ویژه در بازار رقابتی حال حاضر، نیاز به اطلاعات کامل و جامع بیش از پیش اهمیت و ضرورت می یابد.

استفاده از مشاوره بازرگانی علاوه بر کمک به قرار گرفتن در مسیر کاری درست، در انجام امور بازرگانی با کمترین خطا، نقش بسزایی ایفا می نماید. بر این اساس، دریافت مشاوره بازرگانی، در ارتقای میزان بهره وری و کارکرد بازرگانان، تاجران و شرکت های بازرگانی بسیار تاثیرگذار و اثر بخش می باشد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


0 پاسخ