دریافت فرم های تکمیل شده مشتری از قالب جدید + فیلم

در این آموزش به صورت کامل نحوه دریافت و پاسخگویی به فرم های تکمیل شده مشتری در قالب جدید سایت را از زبان مهندس زیارکلایی یاد خواهید گرفت و به راحتی می توانید درخواست های مشتریان خود را پاسخ دهید.

 بررسی فرم های بخش مشاوره و سفارش

در این فایل آموزشی فرم های بخش مشاوره و سفارش که توسط مشتریان سایت آراد برندینگ تکمیل می شود، بررسی می شود که این فرم ها کجا می روند؟

زمانی که وارد پیشخوان سایت تان می شوید، در صفحه اول پیشخوان گزینه هایی را مشاهده می کنید، این صفحه قابل ویرایش است و شما با ورود به بخش تنظیمات می توانید بعضی از گزینه ها را فعال یا غیر فعال کنید.

در این صفحه افزونه ای به نام Elementor وجود دارد که توصیه می شود به هیچ وجه وارد این افزونه نشوید.

گزینه های صفحه اول پیشخوان

شما می توانید در بخش تنظیمات صفحه پیشخوان گزینه های زیر را فعال یا غیر فعال کنید

۱- در یک نگاه.

در بخش ” در یک نگاه ” تعداد نوشته ها ، تعداد دیدگاه ها ، تعداد برگه و تعداد دیدگاه در حالت بررسی به شما نمایش داده می شود.

۲- فعالیت.

در بخش ” فعالیت ” مقالات به تازگی منتشر شده است نمایش داده می شود که شما می توانید آخرین مقالات را در این قسمت مشاهده کنید.

 ۳- بازدید در یک نگاه.

در این بخش تعداد کاربران آنلاین و بازدیدکنندگان و بازدیدها در طول روز و هفته و ماه و سال را می توانید مشاهده کنید.

۴- ده برگ برتر.

۵- ده مرورگر برتر.

۶- برترین ارجاع دهنده ها.

۷- ورودی موتورهای جستجو.

۸- آخرین کلمات جستجو شده.

۹- ده بازدیدکنندگان برتر امروز.

۱۰- آخرین بازدیدکنندگان.

۱۱- نقشه بازدیدکنندگان امروز.

۱۲- فرم ها.

۱۳- بررسی اجمالی نوشته.

۱۴- پیش نویس سریع.

۱۵- اخبار و رویدادهای وردپرس.

ممکن است بعضی از گزینه های ذکر شده بر روی سیستم شما ظاهر نباشد.

نحوه مشاهده فرم مشاوره و فروش

شما می توانید بر روی گزینه فرم ها که در سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید و وارد گزینه صندوق ورودی شوید و تعداد فرم ها خوانده نشده بخش مشاوره و فروش را مشاهده کنید؛ با کلیک بر روی گزینه خوانده نشده اسم مشتریان و ایمیل و شماره تماس را می توانید ملاحظه کنید.

نحوه ذخیره سازی فرم های بخش مشاوره و فروش

این بخش قابلیت خروجی گرفتن هم دارد، یعنی اگر می خواهید در قالب فایل اکسل این اطلاعات را داشته باشید، می توانید از بخش برون و درون ریزی یک فرم را انتخاب کنید، گزینه هایی مثل نام خانوادگی، موبایل، ایمیل، نام شهر و … دارد که هر گزینه ای که می پسندید را می توانید تیک بزنید و در پایین صفحه گزینه دانلود فایل خروجی را کلیک کنید تا فایل برای شما در قالب فایل اکسل ذخیره شود.

فایل اکسلی که برای شما ذخیره می شود، یک فایل CSV است که فایل های CSV بر روی ویندوز به سادگی نمایش داده نمی شود؛ برای اینکه بتوانید دقیق و خوانا آن فایل را مشاهده کنید وارد سربرگ Data اکسل شوید و بر روی گزینه From test/csv کلیک کنید، تا پنجره مربوطه برای شما باز شود و بتوانید فایل را فراخوانی کنید؛ در اینجا پنجره ای باز می شود و از پوشه  Downloads که فایل رو دانلود کرده بودید، فایل اکسل را به او معرفی می کنید، گزینه inport را کلیک می کنید تا بتواند فرآیند فراخوانی را اعمال کند.

توصیه می شود صندوق ورودی را هر روز بررسی کنید و موارد تکراری را حذف کنید.

 سخن آخر

چنانچه در دریافت فرم ها دچار مشکل شدید، می توانید با مشاور فنی تان ارتباط بگیرید تا مشکل تان را رفع کند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ
  1. صنوبراسماعیلی
    صنوبراسماعیلی گفته:

    سلام خدا قوت ، خدا را شاکرم که شما عزیزان را سر راه من قرار داد ، زبان من توان سپاسگزاری از شما عزیزان دلسوز را ندارد ، تنها می توانم بگویم که بی نهایت دوستتون دارم

    پاسخ