📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

تولید محتوا برای جذب مخاطب + فیلم

برای جذب مخاطب باید تولید محتوا کنید و اینکه به چه شکلی این کار را انجام دهید و حتی چه عکس هایی برای سایت انتخاب شود نکات مهمی هستند که حتما باید طبق آخرین آموزش های آرادبرندینگ پیش بروید تا بتوانید یک سایت قوی با تعداد مشتریان بالا داشته باشید.

تصویر شاخص خبرها در قالب جدید

این موضوع عمدی است، تصویر شاخص در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شود ولی ما آرادی ها خواستیم وقتی وارد خبر می شویم دیگر آنجا نمایش داده نشود، شما می ‌توانید کاری کنید که نمایش داده شود اما عمدا این کار را انجام دادیم که نمایش داده نشود که سریع به متن برسیم تا مخاطب پیج و صفحه ما را نبندد و این خیلی مهم است که اولین خبر با عکس شروع نشود اما در صفحه اول می بینید که تصویر شاخص شما نمایش داده می شود.

گذاشتن تماس در تلگرام و واتساپ و اینستاگرام

شماره تماستان را در واتساپ بگذارید، خیلی ها اینستاگرام و تلگرام را ندارند و این باعث می‌ شود که مخاطب نتواند ارتباط بگیرد ولی واتساپ را حتما استفاده کنید چون امروزه اکثرا از واتساپ استفاده می کنند.

تولید محتوا برای سایت های با قالب جدید

تولید محتوا برای سایت های با قالب جدید هیچ فرقی ندارد فقط در کدهای محتوایی که تولید می کنید بحث تگ ها خیلی مهم است یعنی اینکه شما از تگ H2 و H3 به درستی استفاده کنید و این موضوع مهم ترین بخش است و لینک سازی و محل قرارگیری عکس ها هم خیلی اهمیت دارند اگر محتوایی که شما روی سایتتان قرار می دهید طوری باشد که مخاطب حس خواندن نداشته باشد آن محتوا بی ارزش می شود باید همه قواعد مثل فاصله ها و غیره را رعایت کنید که مخاطب علاقه ‌ای به خواندن آن محتوا داشته باشد.

درج عکس در قالب جدید

اینکه برای درج عکس خودمان در قالب جدید سایت ها، خودمان را به عنوان مدیر مجموعه معرفی کنیم یا کارشناس فروش، بهتر است طبق چیزهایی که در جلسات قبل گفته شد همان روش را ادامه دهید.

این که شما بخواهید خودتان را مدیر مجموعه معرفی کنید یا کارشناس فروش، دو تکنیک مختلف است و یک نسخه آماده نیست، اما ما آرادی ها طبق شناختی که از افراد داریم به آن ها می‌ گوییم که خودشان را کارشناس فروش معرفی کنید یا مدیر مجموعه، و این نسخه را برای همه تجویز نمی کنیم.

درج ویدئو روی سایت

اگر سفارش مطلب نویسی داده باشید ولی ویدئوهایتان را روی سایت قرار ندادند می توانید خودتان این کار را انجام دهید و به روزرسانی کنید، مشکلی پیش نمی آید، فقط باید ویدئوهایتان با کیفیت باشند و ویدئو به صورت 3G نباشد بلکه یک ویدیو خیلی با کیفیت و خوب باشد که بخواهید خودتان را به خوبی معرفی کنید.

چند جایگاه داشتن یک سایت

مثلاً شما اگر خرید کیسه نانو را سرچ کنید یک سری سایت می بینید حالا اگر فروش کیسه نانو و یا هر چیز دیگری در رابطه با کیسه نانو را سرچ کنید متوجه می شوید که شما در کلید واژه های مختلف جایگاه می‌ گیرید، این طور نیست همه مشتری هایی که امروز می ‌خواهند کیسه نانو را خریداری کنند کلید واژه خرید کیسه نانو را سرچ کنند بلکه یکی خرید کیسه نانو در تهران را سرچ می کند و دیگری ممکن است خرید کیسه نانو در مشهد را سرچ کند و بستگی به محتواهایی که شما تولید کردید جایگاه می‌ گیرید و هر چقدر که میزان جایگاه گرفتن شما بیشتر باشد در نتیجه تعداد مشتری هایتان بیشتر است.

یعنی اگر سایتی در عبارت مثلا صادرات کیسه نانو جایگاه نداشته باشد چون امروز خیلی ها دارند صادرات کیسه نانو را سرچ می کنند پس این سایت را نمی ‌بینند و با آنها تماس نمی‌ گیرند، پس مشتری ‌های کمتری خواهد داشت نسبت به اینکه در این واژه هم جایگاه می گرفت.

سایتی که کلیک دارد ولی زنگ خور ندارد

خیلی کم پیش می‌ آید که سایتی‌ کلیک بگیرد ولی مشتری نداشته باشد باید سایت را بررسی کنیم که آیا کلیک هایش واقعی است یا فیک می باشند یا یک اسپم دارد کلیک می کند، این ها در بحث کلیک گرفتن مهم هستند و بعید به نظر می‌ رسد که کلیک واقعی داشته باشد ولی مشتری نداشته باشد.

خط تلفنتان را چک کنید، خط ۹۱۲ بالاترین اعتبار را دارد، حالا کدهای یک و دو بهتر هستند، اگر پول ندارید با همان کد 0 یا 9 می توانید ۹۱۲ ارزان تری خریداری کنید پس سعی کنید 912 باشد، حتما از واتساپ روی سایتتان استفاده کنید، شماره آن را قرار دهید که مخاطب بتواند از طریق واتساپ هم با شما ارتباط بگیرد و فرم هم حتما روی سایتتان باشد که اگر افرادی دیر وقت می خواهند ارتباط بگیرند یا اصلا علاقه ای ندارند که تماس بگیرند بتوانند فرم پر کنند و بعد شما بتوانید با آن ها ارتباط بگیرید.

هزینه یک سایت واقعی چقدر است که خوب دیده شود؟

یک سایت می تواند تا بی نهایت بودجه خرج کند، مثلا شما وب سایت آراد برندینگ را که نگاه کنید حداقل روزی ۵۰ میلیون تومان برایش خرج می ‌کنند پس هر چقدر که شما پول داشته باشید می توانید برای سایتتان هزینه کنید و نامحدود است و به اندازه ای که پول خرج می کنید می ‌توانید مشتری هم به دست بیاورید اما سوال اینجا است اگر شخص شما ۵۰ میلیون در وب سایتتان تزریق کنید و به تعداد زیادی مشتری هم برسید آیا می توانید از پس از فروش هایش هم بر بیایید یا نه؟ یعنی شما برای سیستم پاسخگویی تان چند نفر هستید؟

ما در مجموعه آراد برندینگ حداقل ۴۰ نفر پاسخگوی مشتری داریم یعنی ۴۰ نفر روزانه در شرکت می آیند و کارشان فقط پاسخگویی به مشتری است به خاطر حجم زیاد مشتری که داریم، حالا سوال این جاست شما که می خواهید اینقدر پول هزینه کنید اصلا وقت می کنید که به مشتری هایتان پاسخ دهید؟ شما می‌ گویید من فعلا زیر ساخت هایش را ندارم، پس شما باید با بودجه کمتر وارد شوید، روزانه و ماهیانه می ‌خواهید چقدر تبلیغات و هزینه کنید؟

روند مشاهده ویدئو ها جهت تازه واردها چگونه است؟

همه تازه واردها یک مشاور تجاری و یک مشاور فنی دارند، مشاوره تجاری به شما کمک می کند تا بتوانید محصولتان را انتخاب کنید و وارد عرصه تجارت شوید، بعد از اینکه سایت شما راه اندازی شد کار شما فقط با مشاوره فنی است، مشاوره فنی وظیفه اش این است که فیلم های آموزشی را گام به گام برای شما ارسال کند، هر سوالی که دارید به سوال شما پاسخ دهد و شما گام به گام طبق همین مشاور فنی که برایتان اختصاص داده شده است می توانید کارهایتان را پیش ببرید.

جذابیت عکس و واتر مارک

بحث واترمارک ربطی به جذابیت عکس ندارد، ما آرادی ها عکس‌ ها را به دو دسته تقسیم بندی می کنیم، می‌ گوییم عکس های یونیک، منحصر بفرد و صنعتی و دوم عکس های گوگلی، یعنی عکس هایی که شما از گوگل و شبکه های اجتماعی مختلف می گیرید و عکس هایی هستند که کپی برداری می شوند، اگر عکسی که شما روی سایتتان قرار می دهید یک عکس یونیک باشد یعنی غیر از شما هیچ کس از این تصویری که دارید می گذارید استفاده نکرده است و بالاترین رتبه را برای گوگل دارد یعنی شما باید یک عکاس بگیرید و از محصولاتی که مد نظرتان است عکسبرداری کنید.

گاهی اوقات می گویید که هزینه عکاس زیاد است و اگر من بخواهم دوربین اجاره کنم اصلا سیستم های دوربین را نمی ‌شناسم و نمی دانم چه دوربینی خوب است و بعد که بخواهم عکس هایم را فتوشاپ کنم اصلا چیزی بلد نیستم، هزینه‌ هایش هم خیلی زیاد می‌ شود.

در این صورت محصولاتان را برای شرکت آراد می فرستید و آراد یک دفتری دارد که فقط آتلیه است و عکاسی صنعتی می ‌کند و خیلی از افراد هر روز محصولشان را برای عکسبرداری به آن جا می فرستند که در آتلیه و نور پردازی عالی با بهترین دوربین ها تصویر برداری می شود و بعد فتوشاپ می شود و عکس یونیک بیرون می ‌آید، این یک حالت است که بالاترین و مطلوب ترین کیفیت است.

گاهی اوقات شخص می‌ گوید که من پول ندارم حتی در همین اندازه هم خرج کنم پیشنهاد ما آرادی ها به این افراد این است که از عکس های گوگلی استفاده کنند، پس دو حالت دارد، آن هایی که توان مالی شان بهتر است حتماً سفارش عکاسی بدهند و آنهایی که توانایی شان ضعیف تر است از همان عکس های گوگل استفاده کنند اما عکس‌ های یونیک خیلی متفاوت تر هستند و برند سازی را قوی ‌تر شکل می ‌دهند و تفاوت عکس گوگلی با یک عکس یونیک و صنعتی خیلی زیاد است.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ