📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

کلیات طرح شتاب دهنده آرادبرندینگ + فیلم

مجموعه آراد برندینگ با طرح شتاب دهنده مشتریان توانسته است زمان سود دهی تجارت را به حداقل زمان ممکن برساند. با توجه به جدید بودن این طرح، آشنایی با آن می تواند افراد زیادی را نسبت به استفاده از آن ترغیب کند.

ویژگی های طرح شتاب

برای موفقیت در عرصه تجارت اینترنتی، اولین و مهم ترین نکته، محتوای مناسب و حرفه ایست. این نوع محتواها باید بیش از ۲ هزار کلمه باشند که می تواند توسط مجموعه آراد برندینگ یا خود تاجر تهیه شده باشد. توصیه آراد برندینگ این است که خود تاجران تولید محتوا را انجام دهند و برای پیاده سازی در فضای وب در اختیار مجموعه قرار دهند.
با خریداری تعداد بسته های بیشتر از طرح شتاب، به همان میزان قدرت سایت شما افزایش پیدا می کند و مشتریان بیشتری به دست خواهید آورد.

تبلیغات ویژه ای که برای این طرح در نظر گرفته شده است و برای مشتریان انجام می گیرد، در سایت آرادبرندینگ پیاده سازی خواهد شد. البته سایت معروف آراد برندینگ که همه با آن آشنایی دارند محل این تبلیغات نخواهد بود، بلکه در صفحه دیگری انجام می شود که زیرساخت های آن در حال آماده سازی است و به زودی راه اندازی می شود و آدرس آن در اختیار همه قرار می گیرد. علت اینکه محتواها در سایت آراد برندینگ قرار می گیرد، رنکینگ و مراجعه کنندگان بالای آن است. البته در محتواها لینک هایی قرار داده می شود که اگر مشتری بخواهد با شما ارتباط بگیرد یا خرید انجام بدهد، به سایت شما منتقل خواهد شد.
طرح شتاب کاملا تست شده است و اکنون که به مرحله اجرا رسیده، کاملا تحقیق شده و عملی است و در مدت کوتاهی تمام کسانی که می خواهند تجارت خود را شروع کنند، به نتیجه های مطلوبشان می رساند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ