🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

پنج شغل پردرآمد دنیا

برای خیلی از افراد جامعه داشتن یک شغل مناسب یعنی بدست آوردن درآمد بالا در آن، البته ایده آل بودن یک شغل صرفا به درآمد بالای آن نیست ولی امروزه با وضعیت اقتصادی موجود برای خیلی از افراد در اولویت قرار دارد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

معمولا مجموعه هایی در سراسر دنیا وجود دارند که به صورت آماری به بررسی پنج شغل پر درآمد دنیا و یا شغل های پر درآمد می پردازد و آن را به صورت آماری معرفی می کند. سطح تحصیلات و تلاش افراد در رسیدن به درآمد بالا نقش دارد و اگر به لیست شغل های پر درآمد دنیا و یا تنها به پنج شغل پر درآمد دنیا  نگاهی بیاندازید، می بینید که این گونه کسب و کارها در مدت کوتاه فرد را به درآمد بالا نمی رساند و تلاش شبانه روزی و کسب دانش و تجربه از اولویت های یک شغل پر در آمد می باشد.

Image result for درآمد

 با پنج شغل پردرآمد دنیا آشنا شوید

در سال ۲۰۱۹ لیستی از شغل های پردرآمد دنیا بعد از بررسی های مختلف بدست آمد که به آنها اشاره می شود:

  • پزشکی اولین شغلی است که در آمد بالاتری نسبت به شغل هایی دیگر دارد و در پنج شغل پر درآمد دنیا قرار می گیرد. این شغل ارتباط مستقیم با جان و سلامت انسان دارد و رده شغل های سخت قرار می گیرد. در‌‌کنار پزشکی که خود دارای زیر مجموعه های زیادی است، دکتر داروساز و مدیریت داروخانه در رده های بعدی این مشاغل به حساب می آیند.
  • یکی دیگر از شغل های پر درآمد مشاورین حقوقی سازمان ها هستند که می توانند در تنظیم قرار داد های شرکت ها با طرف مقابل نظارت کامل داشته باشند و به عنوان وکیل یک سازمان در نظر گرفته می شوند.   Image result for درآمد
  • مهندس کامپیوتر که طراحی و پشتیبانی پروژه های IT را به عهده دارد و در واقع سیستم را آنالیز می کند برای هر کسب و کاری یک سیستم را تحویل می دهد. این مهندس در واقع معمار یک پروژه است و پایگاه داد ها، سرورها، سایر قطعات شبکه را طراحی و تولید می کنند و از آنها استفاده می کنند. این شغل نیز یکی از شغل های پر در آمد است که نیاز به کار و تلاش زیاد و تجربه فراوان دارد.

Image result for درآمد

  • پیراپزشکی یکی دیگر از شغل های پر درآمد می باشد که مربوط به سلامت انسان است. معمولا تمام فعالیت های این شاخه زیر نظر پزشکی انجام می شود و کار درمانی را تکمیل می نمایند.
  • مدیر کارخانه یکی دیگر از این شغل هاست که مدیریت کارخانه های را به عهده دارد که محصولات با کیفیت با کمترین هزینه را تولید نماید. برنامه ریزی و نظارت بر امور بر عهده اوست.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ