📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

آموزش صادرات ماهی و آبزیان

سامان اسفندیار، متولد ۱۳۶۲ و ساکن شهر بابل، دارای مدرک کارشناسی معماری.
از آبان ۱۳۹۵ همکاری با آراد برندینگ را شروع کردم و در حوزه ماهی و تجهیزات پرورش ماهی فعالیت می‌کنم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

پیش از آشنایی با آراد برندینگ تجربه هیچ نوع فعالیت تجاری را نداشتم و در حوزه‌ای مربوط به رشته تحصیلی خودم مشغول به کار بودم.

نحوه آشنایی با آراد برندینگ

به دنبال کار نیمه‌وقتی بودم که بتوانم آن را در خانه هم انجام بدهم و درآمد کسب کنم. بنابراین وقتی در فضای اینترنت به تبلیغ شرکت آراد برندینگ برخوردم، بلافاصله به آن‌ها پیامک دادم.
چند روز بعد، از آراد با من تماس گرفتند و راجع به کارشان برای من توضیح دادند.
در آبان ماه ۹۵ وارد آراد شدم و خوشبختانه یک ماه بعد همایش آراد در ساری برگزار شد که فرصت خوبی برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های آراد برندینگ بود. من هم موفق شدم در این همایش شرکت کنم.
پیش از شرکت در همایش آراد برندینگ، به این نوع کسب و کار چندان خوش‌بین نبودم، چون هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشتم. ولی با حضور در این همایش و آشنایی با اساتید آراد برندینگ و دوستانی که در این مجموعه فعالیت می‌کردند، تجربیات خوبی به دست آوردم که باعث شد تا حدودی نسبت به کار دلگرم شوم.

انتخاب حوزه کسب و کار

در همان مدت برگزاری همایش، توانستم با کمک و مشاوره مهندس زیارکلائی و مهندس شعبانی محصولم را انتخاب کنم و از آذر ۹۵ کار در حوزه ماهی را شروع کردم.
اطرافیان من نسبت به این نوع کسب و کار دید خوبی نداشتند و معتقد بودند فروش اینترنتی امکان‌پذیر نیست، بنابراین مدام به من انرژی منفی می‌دادند و من را تشویق می‌کردند که به سراغ شغل کارمندی و یا مغازه‌‌داری بروم. اما با وجود نظر منفی اطرافیان و دوستانم، بر انتخاب خود پابرجا ماندم و کار را ادامه دادم.

موفقیت در فروش اینترنتی

اولین تماس تجاری من فردی از کرمانشاه بود که برای ساخت استخر و پرورش ماهی مشاوره می‌خواست.

موفق شدم با تامین‌کننده هماهنگ کنم و او را به تامین‌کننده ارجاع بدهم، به دلیل تجربه کمی که داشتم، اولین تماس‌ها به ندرت به فروش منجر می‌شد، اما پس از مدتی موفق شدم اولین فروش را هم تجربه کنم.
اولین مشتری من فردی از دماوند بود که تعدادی بچه ماهی می‌خواست، خوشبختانه توانستم خواسته‌اش را تامین کنم و به او بفروشم.
پنجاه درصد پول را در ابتدای کار از مشتری گرفتم و پنجاه درصد پول را نیز هنگام تحویل بار و از آنجایی که این اولین تراکنش مالی‌ام بود، چنین موفقیتی جذابیت زیادی برای من داشت.

از طرف دیگر از اینکه توانسته بودم اینترنتی بفروشم، بسیار خوشحال بودم؛ چون موفق شده بودم با مشتری معامله کنم، بدون اینکه مشتری حضور داشته باشد و او را ببینم.ا

ه جلب اعتماد مشتری

سایت‌هایی که آراد برندینگ راه‌اندازی کرده بود، در جلب اعتماد مشتری بسیار تاثیر داشت.
بعدها هم با تجربیاتی که از طریق آموزش‌های اساتید کسب کردم، در جلب اعتماد مشتری موفقیت بیشتری به دست آوردم و توانستم از مشتریان پول بگیرم و به آن‌ها محصول بفروشم.
در روزهای اوج کار معمولا تماس‌های مشتریان من به پانزده تا بیست تماس در روز می‌رسد. اگرچه بیشتر این تماس‌ها از سوی مشتریان جدید است، اما هنوز با مشتریان قدیمی هم در ارتباط هستم.
امیدوارم بتوانم مشتریان بیشتری را جذب کنم و تماس‌های بیشتری داشته باشم؛ چون افزایش تماس‌ها باعث می‌شود میزان فروش من نسبت به قبل بیشتر شود.

صادرات تجهیزات پرورش ماهی

از بیشتر شهرهای ایران با من تماس گرفته می‌شود و از کشورهای اطراف مثل ارمنستان، گرجستان، ترکیه، عراق و برخی کشورهای اروپایی هم تماس‌هایی داشته‌ام.
بیشتر مشتریان خارجی من، ایرانیان مقیم کشورهای خارجی بوده‌اند و به دلیل هم‌زبان بودن با آن‌ها، تا به حال نیازی به برقراری ارتباط به زبان‌های دیگر نداشته‌ام.

عامل موفقیت در تجارت

اگر روند فعلی را در کار ادامه بدهم، می‌توانم با کمک آراد برندینگ به موفقیت برسم.

بدون آراد برندینگ نمی‌توانستم تجارت را یاد بگیرم و اگر با این مجموعه آشنا نمی‌شدم، در نهایت یا کارمند می‌شدم و یا مغازه‌دار و به خاطر ترس از کلمه تجارت، حتی به آن فکر هم نمی‌کردم.

خوشبختانه در مجموعه آراد برندینگ توانستم تجارت را از اساتید عزیز یاد بگیرم. البته معتقدم تا الان فقط ده تا بیست درصد کار را یاد گرفته‌ام و هنوز هم باید از تجربیات اساتید استفاده کنم.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ
 1. Avatar
  فرهاد گفته:

  اولین فروش یه لذت دیگه ای داره
  آراد به من هم خیلی کمک کرد تا اعتماد به نفس پیدا کنم و کسب و کارم رو گسترش بدم
  درود بر آراد

  پاسخ