یافتن مشتری خارجی برای صادرات + صوتی

? می خواهم یک راه جدید را به شما معرفي کنم، برای پیدا کردن مشتری خارجی برای کالاهای با کیفیت صادراتی شما که بتوانید استفاده کنید و کار خود را رونق دهید، می دانم که الان سؤال می کنید که Freelancer ها چی هستند؟

 

? یا اینکه در کار صادراتی ما چه کمکی می توانند به ما بکنند، در ساده ترین حالت می توانم اینگونه معرفي کنم که یک نفر بدون اینکه به کسب و کاري یا شرکت و یا سازمان و نهادی متعهد بشود، یکسري فعالیت های حرفه ای و تخصصي دارد که آنها را برای مجموعه های مختلف انجام می دهد و بسته به نیاز و پروژه هایی که در دسترس هستند کارفرمای خود را تعیین می کند و یا آنها را تغییر می دهد.
? وقتی ما می گوییم «فريلنسر» در رابطه با یکسري افرادی صحبت می کنیم که اینها «دورکار» هستند در کشور خودشان و با توجه به آن تخصص و حرفه ای که دارند، یک فعالیتی انجام می دهند و براي آن فعالیت دنبال پروژه های موجود می روند و کارفرمای خودشان را تعیین می کنند و آن کار را می گیرند و آن را برای کارفرمای خودشان انجام می دهند.
شما یک نفر را در نظر بگیرید که در منزل خودش نشسته و دارای یکسري قابلیت ها و تجربیاتی می باشد و حاضر است که با آن مهارت ها و تجربه ها برای یک یا چند نفر همزمان کار کند، و پروژه ای از آنها کار بگیرد و بدون اینکه استخدام آنها بشود و حقوق ثابتی داشته باشد، فقط بابت آن پروژه ای که گرفته و آن کاری که انجام می دهد پول می گیرد.

? «فریلنسر» چگونه می تواند به صادرات ما کمک کند؟
برخی از این افراد در بخش فروش و مشتری یابی مهارت دارند، و کاملاً در این مسیر می توانند به شما کمک کنند، این افراد باید یکجاي مشخصي داشته باشند، تا شما بعنوان کارفرما بتوانید آنها را به آسانی پیدا کنید و کار خودتان را به آنها بسپارید، این افراد «دورکار» با مهارت و با تخصص در پُرتال های مختلفي خودشان را معرفي می کنند و کسانی که به آنها نیاز دارند می توانند آنها را راحت پیدا کنند.

یکی از معروف ترین وبسایت ها، وب سایت Freelancer.com می باشد. این یکی از معروف ترین وب سایت ها می باشد که این افراد آنجا حضور دارند، شما می توانید آنها را آنجا پیدا کنید، و از مهارت های آنها برای فروش کالاهای صادراتی خودتان در کشور آنها از ایشان کمک بگیرید.


شما می توانید بروید داخل این وبسایت ها برای خودتان آنجا یک نماینده فروش در هر کشوري پیدا کنید، مثلاً شما تولید کننده، میز و صندلي هستید، یا کیف هستید یا هر چیز دیگر… خیلی علاقه دارید که محصول خودتان را بعنوان مثال در اروپا یا در آسیا بفروشید، خیلی راحت کافی است که به آن وبسایت مراجعه کنید، و یک پیغام بگذارید، مثلاً بگویید که برای محصول میز و صندلي من یا کیف چرمی من یا مثلاً هر چیزدیگری که تولید می کنید، یک خریدار در آلمان پیدا کنید، یا یک خریدار در ایتالیا یا ژاپن پیدا کنید…
خیلی راحت این پیغام را می گذارید و بعد از آن است که آن پرتال پیام شما دیده می شود و افراد«فریلنسر» شما می کنند وقتی پیغام شما را دیدند، با دادن پیشنهاد های مختلف به شما خودشان اعلام می کنند که ما حاضریم این پروژه را از شما قبول کنیم و در کشور خودمان برای شما مشتري پیدا کنیم.
و شما از بین آن همه پیشنهادهایی که از طرف Freelancer ها برای شما می آید می توانید انتخاب کنید و به آنها بگویید که این کار را برای شما انجام دهند.
 با نوشتن آن جمله همانطور که گفتم شما در آن پُرتال یا وبسایت یک پروژه را تعریف کردید و از آن «فریلنسر ها» خواستید که برای شما مشتري پیدا کنند.
اکنون شما می توانیدخریدار کالای صادراتی خودتان را انتخاب کنید و زمانی به این «دورکار» ها پول پرداخت خواهید کرد که کار خودشان را درست و کامل انجام دهند و این معامله تمام شود و شما به پول تان برسید.
دقت کنید که این فریلنسر ها تمام کار را برای شما انجام خواهند داد، حتی برای شما تحقیق می کنند که آیا این خریداری که پیدا شده جدی هست یا جدی نیست؟
?مزایای استفاده از Freelancer ها
فریلنسری که شما به عنوان نماینده در هر کشوری انتخاب می کنید، به زبان آن کشور مسلط هست و خودش بومی همان کشور است و همه را می شناسد.
و دومین مزیت اینکه شما حق الزحمه این فرد را زمانی کار خود را انجام داد می توانید از طریق همین وبسایت به ایشان پرداخت کنید.
پس شما با رفتن به این وبسایت و عضویت در آنجا خواهید دید که این پرتال قابلیت های زیادی دارد و می تواند در کارهای صادراتی شما به شما کمک کند.
این از روش های جدید امروزی است که به وسیله اینترنت شما می توانید یک مشتری خارجی برای اجناس صادراتی خود پیدا کنید، و افراد دورکار همانطور که به شما گفتم «Freelance» در این رابطه کاملاً می توانند به شما کمک کنند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ