🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

صادرات راه رسیدن به ثروت + فیلم

هدف چیست؟ به دنبال چه هستیم؟

افراد به دو گروه تقسیم بندی می شوند. گروه اول؛ کسانی که صادر کننده هستند. بسیاری از افراد هستند که در حال حاضر کار تجاری خودشان را دارند و صادرات می کنند. گروه دوم؛ کسانی هستند که می خواهند ثروتمند شوند و فهمیدند که پول در صادرات است. در واقع صادرات را یک ابزار و مسیر دیدند و فکر کردند اگر بخواهم از این مسیر کار را پیش ببرم می توانم ثروتمند باشم.
گروه اول مسیر را کاملا درست آمدند. اما گروه دوم اگر به این نتیجه رسیدید که پول در صادرات است و از این روش می توانید ثروتمند شوید، این مسیر نیز درست است.
تا دیروز که شما دست به هیچ کاری نزده بودید کسی با شما کار نداشت اما از امروز که وارد دنیای صادرات شده اید، می بینید که شخصیت های جذابی با شما ارتباط می گیرند. افرادی برای شما کارت ویزیت می فرستند. افرادی برای شما ایمیل می فرستند.
وقتی معروف می شوید و شناخته می شوید می بینید که ارگان های مختلف برای شما دعوت نامه ارسال می کنند. و جاده فرعی از این جا شروع می شود. جاده پر پیج و خمی است و اگر راهنما نداشته باشید واقعا به مشکل می خورید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

امروز این تذکر را جدی بگیرید چون در این راه این مشکلات وجود دارد. افرادی هستند که ادعا دارند می توانند شما را ثروتمند کنند. پول دریافت می کنند ولی مسیر مشخصی را نشان نمی دهند که چطور می خواهند شما را ثروتمند کنند. مراقب باشید که سوء استفاده نکنند.
تعداد صادرکننده های ایران بسیار کم است. می دانید در حال حاضر چند نفر کارت بازرگانی دارند؟ ۱۶۰۰۰ نفر. با توجه به جمعیت ۸۰ میلیونی ایران، می فهمیم که مردم ایران آن چنان که فکر می کردیم صادر کننده نیستند.
کشور ایران حداقل به ۱۰۰۰۰۰ نفر صادر کننده نیاز دارد. تا اتفاقای خوبی برای ایران بیفتد. آمار معلمین ایران از آمار تاجران بسیار بیشتر است. چند نفر می خواهند استاد دانشگاه شوند؟ چه تعداد دانشجو داریم؟ معمار، بنا، مکانیک و … داریم؟ در ادامه می فهمیم که بسیاری از افراد در ایران چگونه ثروتمند می شوند؟
کمتر از ۸% مردم دنیا ثروتمند هستند و ۹۲% مردم به صورت عادی زندگی می کنند. نکته جالب تر این است که ۸۲% از ثروت دنیا، در دست همین ۸% است. یعنی اگر مردم این ۸% را بکشند و ثروت آنان را از بین ببرند ثروت دنیا را متلاشی کرده اند.
جمعیت ۹۲% مردم با کلی ادعا در یک طرف و چند منتخب فوتبال در سمت دیگر قرار دارند. یعنی ثروت در دست همین چند نفر است که بر جهان حاکمیت دارند و پول و قدرت در دست اینان است.

سرانه مالی تاجران و غیر تاجران چقدر است؟

مشاغل مختلفی در ایران که درآمد سالانه آنها بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است را داریم. البته ناگفته نماند که بسیاری از مشاغل هستند که کمتر از ۱۰۰ میلیون درآمد دارند.
دکترای عمومی پزشکی: ۱۰۰ میلیون که یعنی ماهیانه حدود ۹-۸ میلیون تومان درآمد دارد.
استاد تمام ممتاز (استاد دانشگاه)، سرآشپز حرفه ای. اگر به دانشجویی که از آمار درآمد اطلاعی ندارد بگوئیم که دوست داری سرآشپز شوی یا معلم یا راننده اسنپ، کدام دو گزینه را انتخاب می کند؟ سرآشپز را انتخاب نمی کند. یعنی نفهمید که پول کجاست بلکه شغل را انتخاب می کند.

پس اول از همه باید بفهمید که پول کجاست؟ آیا درست رفته اید یا مسیر فرعی پیچیده اید؟ هر گاه مسیر فرعی بروید از پول دور می شوید که در این مسیر گرگ هایی هستند که شما را دورتر می کنند و خودشان پولدار می شوند.
آرایشگر زنانه، اگر خانم ها وارد این شغل می شدند عالی بود در ایران هم که بسیار بازار کار خوبی دارد.
جوشکار حرفه ای برج، نصاب ماهواره یعنی درآمد این فرد از معلم بیشتر است. تقریبا درآمد یک دکترای پزشک عمومی را دارد.

درآمد بین ۵۰۰-۳۰۰ میلیون تومان

خلبان کاپیتان پایه یک جهانی، که تقریبا ماهیانه بین ۵۰-۲۵ میلیون تومان درآمد دارند.
دندانپزشک های عمومی، تعمیرکار خودروهای خارجی با اینکه لباسش کثیف می شود اما درآمد خوبی دارند.

درآمد بین ۵۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان

دکتر فوق تخصص، طراح لباس عروس، نمایندگی فروش برندها. بسیاری از افراد تمایل دارند، برندی باشد که بتوانند نمایندگی آن را بگیرند. سامسونگ، توشیبا، برندهای خارجی یا ایرانی که درآمدهای خوبی دارند.
درآمدهای بالاتر از ۱ میلیارد تومان مدیران کارخانه های صنعتی، فوتبالیست ها، مربی فوتبال، بازیگرهای مشغول سینما

درآمدهای بیش از ۱۰ میلیارد تومان

تجارت؛ در تجارت محدوده ارقام نداریم. شما به عنوان یک تاجر می توانید یک کانتینر دستمال کاغذی بفروشید. می توانید کشورهای دیگر را نیز جامعه هدف خودتان قرار دهید و ۱۰۰ کانتینر بفروشید. مشتری ها محدودیت ندارند. اما یک بازیگر در یک ۲۴ ساعت نمی تواند همزمان در ۵ فیلم بازی کند اما یک تاجر می تواند همزمان به ۲۰ مشتری پاسخ دهد و بار جا به جا کند. ۲۰ مشتری می تواند به ۵۰ برسد و شاید به ۲۰۰۰ مشتری برسد. اما چطور امکان دارد یک نفر در یک شبانه روز به این تعداد مشتری رسیدگی کند؟ نیرو استخدام می کند. اما آیا یک بازیگر می تواند به جای خود کس دیگری را قرار دهد؟ در دنیای اقتصاد پول، پول می آورد.
مالکان کارخانه های صنعتی، در واقع پول به دست این افراد می رسد. شما وقتی جنس را می خرید باید از همین افراد دریافت کنید.
انبوه سازان، برج سازان . در نهایت صادرکننده ها که درآمد بسیار بالایی دارند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ