🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

صادرات سبد های میوه

همانطور که می‌دانید ایران روزگاری رکورددار بسیاری از اقلام کشاورزی صادراتی بوده است خصوصا در زمینه صادرات میوه‌های باغی و این روزها نیز با نگاهی به آمارها متوجه قدرت ایران در صادرات انواع اقلام کشاورزی و میوه‌جات خواهید شد و طبیعیست که بازار تولید سبدهای میوه نیز در ایران داغ باشد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

صادرات سبد های میوه یکی از انواع صادرات پر سود در ایران است که مشتریان بسیاری دارد و یافتن بازار مصرف برای آن بسیار ساده است. صادرات سبد های میوه با توجه به درخواست‌های بازارهای کشورها صورت می‌گیرد و با ثبت سفارش تولید کنندگان فرصت خواهند داشت تا محصولات خود را تبلیغ کنند و بازار را به دست بگیرند.

رونق صادرات سبد های میوه با کیفیت بالا و قیمت ارزان

با توجه به فاصله قیمت گذاری تولید کنندگان خارجی با تولید کنندگان ایران باید گفت قیمت پایین در مقایسه با کیفیت بالای تولید باعث شده است که صادرات سبد های میوه به کشورهای همسایه موفق عمل کند. آنچه قیمت را تعیین می‌کند در ابتدا نوع سبد است.

برخی سبدهای تاشو با کیفیت‌های بالاتر پلاستیک وجود دارد که قیمت بالاتری دارد. نکته دوم در مورد صادرات سبد های میوه به صورت عمده است. در صورتی که سفارش عمده ثبت شود به دلایل متعدد هزینه‌ها کاهش خواهد یافت. میزان عرضه و تقاضا و نیز برند تولید کننده نیز در قیمت موثر است.

اتواع سبد پلاستیکی و صادرات سبد های میوه

سبدهای پلاستیکی انواع متفاوتی دارد. برخی از این سبدها مشبک است و اجازه عبور و انتقال هوا را خواهد داد و رطوبت را عبور می‌دهد تا خشک بماند. نوع دیگری نیز وجود دارد که این حالت مشبک را ندارد و برای مواردی استفاده می‌شود که نیاز است میوه‌ها کمتر نور ببینند. بهترین نوع سبدهای میوه از جنس پلی اتیلن است.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

صادرات سبد های میوه در صدر لیست صادرات غیرنفتی

میوه‌ها، بخش بزرگی از صادرات غیرنفتی ایران را شامل میشود. انبوهی از سبدهای میوه روزانه به کشورهای مجاورت صادر میشود و ارز بسیار زیادی را برای ایران تامین می‌کند. رونق کشاورزی در ایران و قدمت آن در کنار امکان تامین مواد خام اولیه باعث شده است که ایران نه تنها صادر کننده قدرتمند انواع میوه به دنیا باشد بلکه برای این بسته بندی از سبدهایی استفاده کند که در ایران تولید شده است.

صادرات سبد های میوه و انحصار این بازار می‌تواند امکان مانور در تعیین قیمت را بدهد. در صورتیکه قصد دارید برای صادرات سبد های میوه اقدام کنید گام اول یافتن بازار مصرف و گرفتن سفارش است. سفارشات انبوه را با قیمت مناسب عرضه کنید تا بتوانید در رقابت با سایر تولید کنندگان با بالا بردن تولید سود بیشتری به دست آورید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
  1. Avatar
    ابراهیمی گفته:

    با توجه به اینکه خشکسالی در ایران وجود دارد آیا در چند سال آینده هم صادرات سبدهای میوه درآمد خوبی خواهد داشت؟

    پاسخ