📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تامین کنندگان محصول مشترک صادراتی + فایل صوتی

در صورتی که افرادی تحت عنوان تامین کننده یا فروشنده با شما ارتباط برقرار کنند، اغلب تمامی آنها تامین کننده نیستند بلکه آنها واسطه هایی هستند که قصد دارند با واسه گری برای فروش محصولات پورسانتی را برای خویش ایجاد کرده و سهمی در فروش محصولات داشته باشند.

روش برخورد تامین کنندگان یک محصول مشترک:

اگر شما شرایط محصول خود را به آنها معرفی کنید و پیشنهاد بهتری به آنها بدهید ممکن است برای شما کار بازاریابی را انجام دهند و فرصت خوبی برای شما است.

قشر دیگری هم هستند که واقعا تامین کننده و تولید کننده محصولات هستند و معمولا به این صورت است که با کیفیت و شرایط متفاوتی محصولات شما و آن طرف مقابل تولید و ایجاد می شود.
در این حالت هم می توانید با آنها همکاری داشته باشید به این صورت که بگویید طرف مقابل کیفیت یا گرید c و a را تولید می کند و شما به عنوان مثال کیفیت نوع b را تولید می کنید.

با هم همکاری کرده و شما به آنها مشتری معرفی کنید و آنها هم به شما مشتری های خاص محصولاتتان را معرفی کند.
برای مشتری های خود محصولات طرف مقابل را معرفی کنند و در صورتی که یک مشتری محصول تولیدکننده اول را نپسندید، محصول تولیدکننده دوم را به آنها معرفی کرده و طرف مقابل هم به همین شکل عمل کند یعنی در صورتی که مشتری محصول او را نخواهد می تواند، محصولات تولیدکننده رقیب را به او معرفی کند.

در صورتی که طرفین برای همدیگر مشتری پیدا کنند یا برای هم بازاریابی کنند، که سبب فروش شود به طرف مقابل درصدی از فروش را اختصاص دهند.
این روش مزیت دیگری هم برای طرفین تولیدکننده و تامین کننده دارد و آن این است که سبب می شود از قیمت بازار و روش های فروش آگاهی پیدا کنند.
همچنین باعث می شود در مورد ادبیات فروش، نحوه فروش و مذاکره کردن در تجارت به تبحر و پیشرفت خوبی برسد.

تمامی این ها باعث می شود به روز شوید و پیشرفت کنید، همچنین ممکن است مشتری هایی داشته باشید که نمی توانید با آنها به توافق برسید و معامله داشته باشید، پس از تامین کننده دیگر برای رسیدن به یک توافق خوب کمک بگیرید.

ممکن است افراد تامین کننده در فروش و صحبت کردن به زبان انگلیسی یا … مهارت زیادی داشته باشد، یا اینکه مشتری هایی که با آنها به توافق نرسیده اید را به تامین کننده دیگر معرفی می کنید تا آنها با مشتری تماس بگیرند و در مورد محصول خود یا شما با مشتری صحبت کند.

پس زمانی که یک تامین کننده از نوع محصول شما به سراغتان می آید و شما با او مانند یک رقیب رفتار می کنید، این هوش اقتصادی نیست.
ما افرادی را داشته ایم که عملا به رقیب خود محصول و کالاهای خود را به فروش می رساندند، این مشارکت کردن هنر بزرگی برای تاجر است.

 

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


0 پاسخ