عملیات صادرات و تجارت + صوتی

🔻 در ابتدای ماه جدید ما در «طرح 3» تغییراتی خواهیم داشت و این تغییرات ممکن است برای بعضی ها بهتر باشد و یا ممکن است برای بعضی ها خوب نباشد آنهایی که کارشان را با ما شروع کردند این چند روزه می توانند فرصت های خوبی داشته باشند و قطعاً اگر محدودیت منابع دارید به فکر باشید چون ابتدای ماه ما تغییراتی در آن می دهیم و با توجه به استقبال شدید و خیلی خوبی که از این طرح شده ما باید به دنبال توسعه آن باشیم.

استاد نظام پرور
عملیات صادرات و تجارت
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

🔻 ظرفیت های آراد محدود است البته ما همیشه بدنبال این هستیم که همیشه به سمت نامحدود حرکت کنیم اما در ابتدای کار همیشه سعی می کنیم با حداقل ها شروع کنیم، با حداکثر افراد پیش نرویم که بتوانیم زیرساخت ها و امکاناتی که مد نظر ما هست کنار کار فراهم بشود و بتوانیم در ابتدای کار با بالاترین راندمان ها پیش برویم.
امروز شروع کردید و وارد طرح 3 ما می شوید، این طرح فرصت برای کسانی است که در ابتدای کار هستند و قصد دارند بازار خیلی خوبی برای خودشان بدست بی آورند بعضاً دوستان می پرسند آیا هزینه طرح 3 را باید یکجا پرداخت کنیم و این طرح 3 دقیقاً چی هست؟
🔴 ما بارها در مورد آن صحبت کردیم اما کلیت آن را دوباره به شما می گویم:
🔻 طرح 3 تمام عملیات صادرات و تجارت را ما برای شما اجرا می کنیم و شما درگیر این عملیات نخواهید بود و این خودش یک مزیت در کار است و امکانات و زیرساخت های آراد عامل فروش شما خواهد بود.
🔻 در حال حاضر طرح 3 حداقل مبلغش 400 میلیون تومان می باشد و شما حتی با پرداخت یکجا کار خودتان را می توانید انجام دهید اما اگر این چندروزه کلّ مبلغ را نمی توانید جور کنید با مشاوره ها و مدیران ما صحبت کنید و سعی کنید که با یک پیش پرداختی گارانتی خودتان را برای ماه آینده بدست بیاورید چون اگر تغییرات در ماه آینده اعمال کنیم البته احتمال 50 -50 هست ما با هیئت مدیره صحبت کردیم، توافق اولیه را درباره این کار از هیئت مدیره را گرفتیم اما توافق نهایی هنوز به ما اعلام نشده و احتمالاً آخر ماه قطعی خواهد شد اما به احتمال زیاد چون استقبال شده به سمت توافق نهایی پیش برویم.
🔻 و در اینکار تغییراتی که اتفاق می خواهد بیافتد آنهایی که پیش پرداخت داشته باشند یا قرارداد بسته باشند باما مشمول این تغییرات نخواهند شد.
به علتی اینکه گوشی من سرقت شده اگر کسی خواست جواب بده با مدیر دفترم تماس بگیرد تا من گوشی جدید بگیرم و به شما اعلام کنم که از این مسیر با من ارتباط داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ