ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه

اگر قرار باشد سرمایه ای را داخل کار بیاوریم باید سود خوبی به همراه داشته باشد ، اگر سود بدست آمده کمتر از حداقل یا حداکثر سودبانکی باشد کارآفرینی داده خوبی نداشته.

دقت در انتخاب شغل برای کارآفرینی

امروزه نظریه پردازان اقتصادی طرح های مختلفی برای کارآفرینی معرفی می کنند ولی با توجه به شایط امروز عده ای از کارآفرینان هستند که با کاهش عدد ها مانند۳۰میلیون.۴۰میلیون و ۵۰میلیون طرح هایی را معرفی می کنند.

وقتی که عدد را تا۱۰ میلیون کاهش می دهیم باید توجه داشته باشیم که انتخاب های کمتری هم خواهیم داشت.

با سرمایه۱۰میلیون چه کنیم؟

پیشنهاد هایی که با سرمایه ۱۰میلیون برای کارآفرینی به شما می شود ، پیشنهاد هایی هستند که خیلی ازآن ها قابلیت اجرایی ندارند

 1. ۱٫نیاز به آموزش
 2. ۲٫هزینه اجاره مغازه است
 3. ۳٫نیاز به خرید تجهیزات و کارگر

هر پیشنهادی را نپیرید و از طریق آراد برندینگ میتوانید با آموزش های رایگان مذاکرات خود را انجام دهید و برندسازی کنید.

یک محصول انتخاب کنید و برای آن برندسازی کنید و از طریق سایت هایی که مالک آن خودتان هستید در بازار های داخلی مطرح می شوید.

۱۰ میلیون سرمایه برای شروع یک کسب و کار جدید، به نظر می رسد سرمایه بسیار کمی باشد؛ اما اگر با ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه آشنا شوید، مطمئنا می گویید ۱۰ میلیون سرمایه برای آغاز کار زیاد هم هست. در این مقاله قصد داریم ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه را به شما معرفی کنیم.

اگر تنها ۱۰ میلیون سرمایه  دارید و به دنبال کارآفرینی هستید، این مقاله با معرفی ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه، می تواند به شما در زمینه ی کارآفرینی کمک کند. سرمایه ی ۱۰ میلیونی شاید به نظر برسد سرمایه کمی است؛ اما شناخت ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه، می تواند در ایجاد کسب و کار مورد نظرتان به شما کمک کند.

ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه می تواند به شما کمک کند تا در مدت بسیار کوتاه به سودآوری بسیار بالایی برسید. در واقع اگر سرمایه ی زیادی هم داشته باشید، می توانید با مطالعه ی این مقاله در زمینه ی ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه، تنها از بخش کوچکی از سرمایه ی خود برای کارآفرینی استفاده کنید و بقیه ی سرمایه ی خود را در سرمایه گذاری های دیگر استفاده کنید.

در ادامه مقاله نمونه های رایج و پرکاربردی ازانواع ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه را به شما معرفی می کنیم.

انواع ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه

شاید تصور کنید با مشکلات اقتصادی امروز، با ۱۰ میلیون سرمایه نمی توانید هیچ کسب و کاری را آغاز کنید؛ اما صبر کنید، ما در این مقاله قصد داریم با معرفی ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه، به شما کمک کنیم تا با کمترین سرمایه ی ممکن کسب و کار مورد نظرتان را ایجاد کنید.

ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه همواره به شما کمک می کند تا با کمترین سرمایه در مدت زمانی کوتاه به بیشترین سوددهی برسید. در ادامه نمونه های رایج از این ایده ها را معرفی می کنیم.

 • کسب و کار خانگی: از جمله ایده های کارآفرینی با ۱۰ میلیون سرمایه، ایجاد یک کسب و کار خانگی می باشد. شما می توانید با سرمایه ی کمتر از ۱۰ میلیون، یک کسب و کار خانگی ایجاد کنید و در مدت زمان کوتاهی به سوددهی برسید. به عنوان مثال می توانید مواد اولیه برای تهیه و تولید محصولات غذایی مثل مربا و ترشی خانگی را خریداری کنید و پس از آنکه مربا و ترشی را درست کردید در شبکه های مجازی با هزینه ی تبلیغاتی بسیار کم محصولاتتان را به فروش برسانید.پوشاک: می توانید یک صفحه مجازی یا یک وب سایت راه اندازی کنید و سپس با سرمایه کم پوشاک و لباس خریداری نمایید و دوباره آن ها را با قیمت های مناسب در این صفحات بفروشید.
 • تولید و فروش صنایع دستی: می توانید در کلاس های آموزشی در زمینه ی آموزش صنایع دستی شرکت کنید و پس از آنکه در این زمینه آموزش دیدید علاوه بر ساخت صنایع دستی و فروش آن ها، می توانید ساخت صنایع دستی را نیز آموزش دهید.
 • ساخت جواهرات و تراش سنگ های تزئینی: اگر درباره جواهرات و تراش سنگ های تزئینی اطلاعی دارید و می توانید در این زمینه کسب و کار کنید، لازم است بگوییم این روش از کارآفرینی نیز به سرمایه کمتر از ۱۰ میلیون نیاز دارد.
 • ارائه خدمات حسابداری: می توانید در کلاس های آموزش حسابداری شرکت کنید و پس از آموزش نرم افزارها و خدمات حسابداری، به فعالیت د ر زمینه ی حسابداری بپردازید.
 • وبلاگ نویسی: اگر دستی بر قلم دارید و می توانید به طور برای صفحه های اینترنتی محتوا و مقاله تولید کنید، وبلاگ نویسی از جمله مشاغل خانگی است که تقریبا برای شروع کار به هزینه و سرمایه زیادی ندارد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. ایرج گلبداغی
  ایرج گلبداغی گفته:

  سلام.راهنماییهایتان بسیارعالی ومثمر ثمر میباشد.نهایت تشکرازدست اندرکاران این برنامه.

  پاسخ