آموزش کار با قالب انفولد

آموزش کار با قالب انفولد ویژه سایت شرکتی

آموزش کار با قالب انفولد ویژه سایت ویترینی موضوع امروز یادگیری ما است که در این قسمت با سایت ویترینی و طراحی سایت های شرکتی و رسمی بیشتر آشنا خواهید شد. این آموزش ویژه آرادی هایی است که از سایت ویترینی وردپرس استفاده می کنند و قصد دارند که یک سایت کاملا حرفه ای و شرکتی برای خود داشته باشند.

قالب انفولد چیست؟

قالب انفولدقالب انفولد (Enfold) یکی از قدرتمند ترین پوسته های وردپرسی ویژه سایت های ویترینی و شرکتی است که از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد. این قالب توسط تیم آراد برندینگ به صورت شخصی سازی تبدیل شده و قواعد سئو در آن نیز پیاده سازی شده است. تیم فنی آراد برندینگ بیش از ده ها مدل قالب شرکتی سئو شده طراحی نموده است که متناسب با کسب و کارهای مختلف آن را برای نمایندگان خود پیاده سازی و نصب می نماید.

سایت ویترینی یا شرکتی چیست؟

به سایت هایی که به صورت شرکتی و زیبا طراحی می شوند و هدف حفظ مشتریان قدیمی را بر عهده دارند، سایت ویترینی گفته می شود. این دسته از سایت ها به دلیل سئو قوی تر و قدرت جایگاه گرفتن بالاتر، از قیمت بیشتری نیز برخوردار هستند و کار کردن در آن بسیار راحت تر از سایت های برندینگ می باشد. نمونه کارهای سایت های ویترینی را از سایت آراد وردپرس می توانید مشاهده کنید.

آموزش کار با قالب enfold

آموزش کار با قالب انفولد

قالب Enfold یک قالب چندمنظوره است که هم به عنوان قالب شرکتی یا رسمی و هم به عنوان یک قالب فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. چنانچه در این گونه از قالب ها، تولید محتوا انجام شود، قدرت سئو بیشتری نسبت به قالب های دیگر خواهد داشت لذا چنانچه اگر از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید، سفارش طراحی سایت شرکتی خودتان را ثبت کنید.

ما در این دوره از آموزش کار با سایت های شرکتی، آموزش کامل کار با قالب انفولد را ارائه خواهیم کرد و به سادگی می توانید از این قالب استفاده کنید. مهمترین بخش های این مجموعه آموزشی به شرح زیر می باشد:

  • ساخت صفحات اختصاصی
  • ساخت صفحه خانه
  • ساخت صفحات لندینگ پیج حرفه ای
  • رنگبندی و طراحی قالب سایت
  • تنظیمات مربوط به سایدبار و قالب انفولد
  • شبکه های اجتماعی
  • خبرنامه ها
  • سرویس گوگل
  • و…

فیلم آموزشی قالب Enfold به زبان فارسی

جهت مشاهده فیلم آموزشی کار با قالب ویترینی و شرکتی Enfold پیشنهاد می کنیم که بر روی پخش زیر کلیک کنید تا بتوانید با بهترین کیفیت ممکن فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

ویرایش برگه خانه قالب انفولد

دمویی که آراد برای سایت شما می سازد شامل چندین برگه است که یکی از این برگه ها مرتبط با صفحه اصلی سایت شما خواهد بود که یکی از مهمترین صفحات فرود سایت شما به حساب می آید و باید زیبا و شیک طراحی شود.

ویرایش محصولات و خدمات در قالب انفولد

از صفحات دیگر سایت شما مربوط به portfolio یا نمونه کارهای شما همراه با محصولات و خدمات شما هست که در این بخش به آموزش صفحات محصول قالب انفولد خواهیم پرداخت.