حل موانع صنف میوه و تره بار در جلسه با حاج علی سیفی معاون رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان قم و مهندس حیدری و قاسمی

راهکار های علمی آراد برای رفع گلوگاه های میادین میوه و تره بار استان قم

با ارائه تعاملات ضمنی و انجام مشاوره های فنی، تخصصی و اقتصادی مدیران مجموعه به عوامل اجرایی میدان میوه و تره بار قم، آفات و آسیب های کسب و کار در این حیطه‌ی کاری شناسایی و راه کارهای علمی و عملی برای رفع آنها پیشنهاد شد.

در جریان دیداری که مهندس سعیدقاسمی و مهندس عمارحیدری از مدیران مجموعه با آقای حاج علی سیفی معاون رئیس اتحادیه میوه و تره بار در محل میدان تره بار قم داشتند، ضمن بررسی مشکلات و مسائلی که منجر به رکود صادرات در این بخش شده، راه کارهایی نیز در این خصوص عنوان شد.

مهندس سعیدقاسمی با ابراز تاسف از اینکه تجار ما هنوز برای انجام تجارت از روش های سنتی، قدیمی و منسوخ شده استفاده میکنند گفت: استفاده از این روش ها نه تنها منجر به کاهش حجم صادرات در بخش های مختلف می شود بلکه ادامه ی این روند موجب دیکته ی اجباری شرایط خریدار به فروشنده، سردرگمی بازار یاب در بازار هدف نیز خواهد شد.

مهندس عمارحیدری از دیگر مدیران حاضر در جلسه، شناسایی آفات و گلوگاه های تجارت و صادرات میوه و آشنایی با تجارت الکترونیک و برندسازی محصولات توسط شرکت آراد را از جمله موارد ارتقاء سطح کیفی و کمی در این خصوص عنوان کرد وگفت: این مجموعه با برندسازی محصولات شما میتواند بستر مناسبی را برای فروش و صادرات آنها فراهم آورده و با ایجاد احساس نیاز در مشتری، خریدار را خواهان و تابع شرایط فروشنده نماید.

شایان ذکر است؛ از دیگر نتایج این جلسه تعاملات بیشتر عوامل اجرایی میدان میوه و تره بار با مدیران مجموعه ی بزرگ آراد بود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 پاسخ
  1. محمود
    محمود گفته:

    استخدامی برای آراد وجود دارد تا با آشنایی بیشتر واعتماد حتی وارد عرصه تجارت شد.

    پاسخ