📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

گام های آموزشی در آرادبرندینگ + فیلم

شاید این سؤال به ذهن شما که قصد شروع تجارت را دارید رسیده باشد که چه زمانی به سود می رسم؟

برای پاسخ به این سؤال باید چند مرحله مهم در تجارت را بررسی کنید و ببینید که آیا آن ها را به درستی اجرا کرده اید یا نه.

یادگیری

اولین پله در شروع تجارت این است که تکنیک ها و مسائل مربوطه را یاد بگیرید. اگر موارد مربوط به تجارت را بلد نیستید باید یاد بگیرید.

شرکت ها و مؤسسات زیادی در ایران هستند که تاجران را برای شروع تجارت کمک می کنند و آموزش های لازم را ارائه می دهند اما هیچ مجموعه و شرکتی در ایران از صفر تا صد شما را کمک و همراهی نمی کند؛ بلکه آموزش خود را می فروشد و بقیه مسیر را به عهده خودتان می گذارد و حتی اگر شکست بخورید، هیچ مسئولیتی قبول نمی کند.

 به عنوان مثال یک شرکت برای بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت را برای تاجر انجام می دهد اما درباره نحوه تعامل با مشتری و میزان مشتری که مراجعه می کند، هیچ مسئولیتی قبول نمی کند.
گام های رسیدن به سود

برای رسیدن به سود در تجارت باید همه گام های زیر را عملی کرد. برای اجرای این گام ها باید آموزش های لازم را دیده باشید. این گام ها، شامل تأمین یا تولید محصول، ایجاد ساختار بازاریابی، آموزش و یادگیری، قرارداد و دریافت پول است. همانطور که گفته شد، هیچ شرکتی در ایران وجود ندارد که همه این موارد را به صورت کامل تأمین کند. هر فردی که این چهار گام را به خوبی یاد گرفته باشد، تجارت برای او بسیار راحت خواهد بود.

سود، زمانی به دست می آید که معامله شکل بگیرد و مشتری پول خود را در ازای کالایی که در اختیار او قرار می دهید، به شما بدهد. برای رسیدن به این مرحله هزاران نکته و ترفند وجود دارد که باید همه آن ها را آموزش دیده باشید تا بتوانید در نهایت به یک سود بسیار خوب برسید.

خدمات آراد برندینگ برای تاجران

آموزش ها و زیرساخت های فراوانی توسط مجموعه آراد برندینگ برای تاجران فراهم شده است که این مجموعه را به بزرگترین اجتماع تاجران ایرانی تبدیل کرده است.

افراد موفقی که با استفاده از امکانات آراد برندینگ به موفقیت رسیده اند، تجارب خود را در اختیار کسانی که به تازگی قصد ورود به تجارت را دارند قرار می دهند.

این تجارب به صورت حضوری و یا از طریق سایت آراد برندینگ قابل دسترسی هستند. در بخش تجربه آرادی ها در سایت آراد برندینگ، می توانید خاطرات کوتاه تاجران آرادی را ببینید و با مسیری که طی کرده اند برای رسیدن به موفقیت، بیشتر آشنا شوید.

آموزش های کسب و کار

از صفر تا صد آموزش های کسب و کار و ترفندهای آن به صورت رایگان در سایت مجموعه آراد برندینگ وجود دارد و تمام افراد آرادی و غیر آرادی می توانند از آن ها استفاده کنند. آراد برندینگ معتقد است اگر چه این آموزش ها بسیار مهم هستند اما کسی تنها با آموزش دیدن نمی تواند در تجارت به موفقیت برسد.

آموزش های غیر حضوری

مجموعه آراد برندینگ به صورت منظم و روزانه آموزش های متنوعی در زمینه کسب و کار و تجارت را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. این آموزش ها به صورت آنلاین و زنده برگزار می شوند و دسترسی به آن ها برای همه رایگان است.

همایش های حضوری

آموزش ها و همایش های حضوری آراد برندینگ نیز به صورت هفتگی در قم و تهران برگزار می شود که می توانید در این جلسات نیز شرکت کنید.

تمام مواردی آموزشی که تا به اینجا بیان شد به صورت رایگان در اختیار همه علاقه مندان به تجارت قرار دارد و می توانند از آن ها استفاده کنند. در کنار این موارد آموزشی، آراد برندینگ خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که مختص به کسانی است که عضو مجموعه آراد برندینگ هستند. این خدمات، بسیار متنوع است و از صفر تا صد تجارت را در بر می گیرد. یعنی مجموعه آراد برندینگ از زمان شروع تجارت شما تا رسیدن شما به سود در کنار شما خواهد بود و موفقیت را برای شما تضمین می کند.

مشاوره تجاری

یکی از مهم ترین خدماتی که به صورت غیر حضوری در اختیار تاجران آرادی قرار دارد، مشاوره های تجاری است. شما در هر زمان که در امور تجاری خود به مشکلی برخوردید، می توانید با مشاور مربوطه ارتباط بگیرید و راهکار دریافت کنید.

خدمات فنی و پشتیبانی

برای اجرا و پیاده سازی تجارت اینترنتی، نیاز به زیرساخت های متعددی است که مجموعه آراد برندینگ تمام آن ها را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در کمترین زمان، تجارت خود را آغاز کنید.

آموزش مذاکره و مکاتبه تجاری

یکی از مهم ترین مراحل در تجارت داخلی و خارجی، مذاکره و مکاتبه ای است که شما با مشتری انجام می دهید. در این مرحله است که مشتری به شما اعتماد می کند و متوجه می شود که آیا شما یک تاجر حرفه ای هستید یا خیر.

فروش در تجارت، مانند مغازه داری نیست و برای ارتباط با مشتری نیاز به ساختارهای مناسب و حرفه ای است که اگر از قبل تهیه نشده باشد، شما هیچ مشتری را نمی توانید به پول تبدیل کنید.

تمرین های مذاکره

یکی از بخش های جدیدی که اخیرا مجموعه آراد برندینگ به خدمات خود افزوده است، تمرین های مذاکره است که برای همه اعضای مجموعه آراد برندینگ به صورت اجباری اجرا می شود.

در این تمرین، یک نفر از مجموعه آراد برندینگ به عنوان مشتری محصول شما با شما تماس می گیرد و ضمن معرفی خود، یک مکالمه آزمایشی با شما انجام می دهد.

با توجه به اینکه برخی از افراد با بهانه های مختلف در آموزش های ارتباط با مشتری حضور پیدا نمی کنند، این روش می تواند موفقیت آن ها را بیشتر تضمین کند و همچنین تمرینی باشد برای کسانی که آموزش های لازم

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ
  1. Avatar
    مجید رضایی گفته:

    سلام من هنوز متوجه نشدم که چگونه بتوانم ویدیو های اموزشی را به تفکیک و طبقه بندی شده باز بینی کنم .

    پاسخ