🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

کسب درآمد روزانه یک و نیم میلیون

امروز با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه ما، افراد بسیاری به دنبال شغل دوم یا حتی شغل سوم هستند؛ این افراد چون نمی توانند از شغل اول شان به درآمد ایده آل مد نظرشان برسند، تلاش می کنند با افزایش درآمد خود از طریق شغل دوم امکانات رفاهی مد نظرشان را برآورده کنند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تقسیم بندی مشاغل بر اساس افراد جامعه

به طور معمول افراد جامعه ما سراغ سه نوع شغل برای رسیدن به درآمد ایده آل می روند که آن مشاغل عبارتند از

 1. درس خواندن.
 2. کارگری ساده.
 3. استخدام در مشاغل دولتی.

شغل در دوران تحصیل

بسیاری از افراد بهترین روش برای رسیدن به درآمد ایده آل را درس خواندن می دانند بخاطر همین سالیان متمادی درس می خوانند و پس از اتمام دوران تحصیل به دلیل اینکه نتوانسته اند شغل مناسبی با رشته تحصیلی خود پیدا کنند دچار سرخوردگی و افسردگی می شوند و به جامعه بیکاران کشور ملحق می شوند.

 کارگری ساده

بعضی از افراد جامعه به دلیل نداشتن سرمایه مناسب و نداشتن اعتماد به نفس کافی برای برقراری ارتباط صحیح با افراد جامعه و بلد نبودن حرفه و فن خاصی سراغ کارگری ساده می روند و زیر دست افراد دیگه کار می کنند.

 استخدام در مشاغل دولتی

بعضی از افراد دیگر جامعه که از توان مالی نسبتا خوبی برخوردار هستند جذب ادارات دولتی می شوند که درآمدشان روزانه بین ۷۰ تا ۲۰۰ هزار تومان و ماهانه بین ۲ تا ۶ میلیون است اما این مبلغ پایین پاسخ گویی رفاه زندگی این افراد نیست.

این افراد به دلیل کار کردن در اکثر ساعات شبانه روز وقت مناسبی برای بودن در کنار خانواده ندارند چه برسد که بخواهند با خانواده به تفریح بروند.

  گروه های مختلف شغلی با درآمد بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان در روز

در جامعه ما گروه های شغلی هستند که درآمد روزانه آن ها بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان است که برخی از آن ها عبارتند از

 1. تولید کننده ها و کارخانه دارها.
 2. پزشکان.
 3. وکلا.
 4. بازیگران سینما و تلویزیون.
 5. فوتبالیست ها.

در بین پزشکان، بالاترین درآمد به جراحان زیبایی اختصاص دارد آن ها روزانه بین ۲ تا ۷ میلیون تومان درآمد دارند.

در بین وکلا، وکلایی که در زمینه طلاق فعالیت دارند معمولا روزانه بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان درآمد دارند.

بازیگران سینما حتی اگر نقش پنجم یا ششم یک فیلم باشند برای بازی در آن فیلم حداقل پنجاه میلیون تومان دستمزد دریافت می کنند.

بازیکنان فوتباه به طور میانگین سالانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان قرار داد امضاء می کنند.

معایب این مشاغل پر درآمد

پزشکان برای اینکه کسب درآمد کنند همیشه باید دعا کنند تا انسان ها بیمار شوند تا به آن ها مراجعه کنند و حق ویزیت بدهند و این گونه پزشکان به درآمد برسند.

وکلایی که از طریق طلاق کسب درآمد می کنند باید منتظر پیدا شدن اختلاف بین زوجین باشند تا زن و شوهر برای طلاق به آن ها مراجعه کنند تا آن وکلا از طریق قبول وکالت زوجین کسب درآمد کنند.

در میان بازیگران سینما و تلویزیون افراد کمی درآمد بالا دارند که در مقایسه با تعداد بالای بازیگران و هنرآموزان در آموزشگاه های هنری این افراد به چشم نمی آیند.

تعداد فوتبالیست های با درآمد بالا نیز کم است که شامل بعضی از بازیکن های لیگ برتر ایران می شود که این فوتبالیست ها در مقایسه با تعداد زیاد فوتبالیست مشغول در لیگ های مختلف کشور در رده های سنی مختلف و مدارس فوتبال واقعا تعدادشان کم است.

تجارت پیشنهاد آراد برندینگ

پیشنهاد ما در مجموعه آراد برندینگ برای کسب درآمد روزی یک میلیون و پانصد هزار تومان شروع تجارت است.

شما اگر روی محصولی کار کنید برای مثال سراغ تجارت کت و شلوار بروید در این صورت هم به خودتان منفعت رسانید و هم برای جامعه اشتغال زایی به وجود آورده اید.

پرهیز از موفقیت مالی به هر قیمتی

شما تصور کنید که وکیل شده اید، صد نفر هستند که می خواهند برای دعاوی خودشان به ده وکیل مراجعه کنند و شما وکیل یازدهم هستید، سهم آن ده وکیل بخاطر شما از این صد نفر متقاضی برای گرفتن وکیل کم می شود؛ در این صورت شما هیچ منفعتی به این وکلا نرساندید بلکه باعث شدید تعداد مشتری آن ها کمتر هم بشود، حالا اگر شما بخواهید در کار وکالت خود موفق باشید باید به تعداد متقاضیان درخواست وکیل اضافه کنید باید کاری کنید که مشکلات و دعواهای حقوقی در کشور ما زیاد بشود یا بتوانید وکیل افراد دیگر در خارج از کشور بشوید، اگر این کارها انجام شد شما در حیطه کاری خود موفق هستید ولی این موفقیت به قیمت زیاد شدن اختلاف ها و دعواهای حقوقی در کشور به دست آمده است، آیا این موفقیت با ارزش است؟! اما مشاغل دیگری هستند که اگر آن ها انتخاب می کردید هم می توانستید به درآمد ایده آل مد نظرتان برسید و هم برای جامعه مفید تر بودید.

 تجارت برای همه افراد

می توان به جرات گفت که تجارت برای همه افراد با هر سن و سال و با هر جنسیتی آزاد است، همه افراد می توانند وارد تجارت شوند و به کسب درآمد ایده آل خود بپردازند، ما در مجموعه آراد برندینگ به شما یاد می دهیم که چگونه وارد فضای کسب و کار شوید تا به آن درآمد ایده آل مد نظرتان برسید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.7 پاسخ
   • Avatar
    مرتضی رسولی گفته:

    دوست عزیز علی آقا
    کافیه سرمایه اندک و گاهی بدون هیچ سرمایه ای هم با کسب مهارت در حرفه ای که بهش علاقه داری کسب و کار راه بندازی و سوددهی زیادی هم داشته باشی

    پاسخ
  • Avatar
   سعید امانی گفته:

   اینکه بدون سرمایه نمیشه وارد بازار کار شد کاملا اشتباست
   میشه به مشاغلی رو آورد که نیاز به سرمایه نداره

   پاسخ
 1. Avatar
  مهرداد حیدر طاری گفته:

  سلام کاملأ درست گفتید فقط هم بخاطر یکسری که فقط فکر خودشان هستند متاسفانه اگر کسی واقعأ نیتش درست مثل همین برندینگ باز هم شخص فکرش درگیر اندک سرمایه اش هست وقتی یکسری از بانک ها ی کشور که بانک مرکزی تایید شان کردند سرمایه یک عمرکاروزحمتشان به همین راحتی بردند وبه خاک سیاه نشاند من خودم یکی از این افراد هستم که هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم ممنون خدانگهدار

  پاسخ
 2. Avatar
  مرتضی رسولی گفته:

  دوست عزیز علی آقا
  کافیه سرمایه اندک و گاهی بدون هیچ سرمایه ای هم با کسب مهارت در حرفه ای که بهش علاقه داری کسب و کار راه بندازی و سوددهی زیادی هم داشته باشی

  پاسخ
 3. Avatar
  سعید امانی گفته:

  اینکه بدون سرمایه نمیشه وارد بازار کار شد کاملا اشتباست
  میشه به مشاغلی رو آورد که نیاز به سرمایه نداره

  پاسخ