📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

ابزار رایگان برای پیدا کردن طول عمر دامنه

ابزار رایگان برای پیدا کردن طول عمر دامنه در این سایت به صورت رایگان معرفی شده است. رابطه طول عمر دامنه با کسب رتبه اول گوگل چیست؟ آیا هر چقدر که عمر دامنه بیشتر باشد، قدرت سئو آن سایت هم بیشتر است؟ منظور از عمر دامنه سایت چیست و چرا گوگل به دامنه هایی با طول عمر بیشتر جایگاه بهتری می دهد؟

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

طول عمر دامنه چیست؟

به مدت زمانی که از لحظه خرید دامنه تا به امروز سپری شده است، طول عمر دامنه یا سن سایت گفته می شود.

از کجا بفهمیم که طول عمر دامنه یک سایت چقدر است؟

ابزارهای زیادی برای این امر وجود دارند که به شما خواهند گفت تاریخ ثبت دامنه مد نظر شما چه زمانی بوده است؟ به عنوان مثال یکی از بهترین سایت ها whois.com می باشد. شما می توانید با وارد کردن نام سایت خود در بخش جستجوی این سایت، بدانید که این دامنه در چه تاریخی به ثبت رسیده است. برای مثال نگاهی به سایت دیجی کالا می اندازیم:

طول عمر دامنه

البته سایت ها و ابزارهای دیگری هم هستند که دقیق به شما عدد خواهند داد که چند سال و چند ماه و چند روز از عمر یک دامنه گذشته است و چقدر سن دارد؟ که نیاز نباشد به صورت دستی خودتان این امر را محاسبه کنید. به عنوان مثال ۳otools.ir یک ابزار سئو است که به صورت عددی به شما طول عمر دامنه را نشان می دهد البته به شرطی که دامنه شما غیر .ir باشد در غیر این صورت بایستی از ابزارهای دیگری برای این عمر استفاده کرد.

تاثیر طول عمر دامنه در سئو

هرچه قدر مدت زمان عمر یک دامنه بیشتر باشد، اعتبار بیشتری نزد گوگل خواهد داشت لذا از سئو قدرتمندتری نیز برخوردار می باشد و باعث می شود که هر محتوایی که در این سایت تولید شود، خیلی سریعتر نسبت به قبل جایگاه رتبه اول گوگل را کسب نماید.

سوال: آیا اگر دامنه ای را بخریم و روی آن تولید محتوا نکنیم و هیچ استفاده ای از آن نبریم تا عمر دامنه زیاد شود، این سایت قدر سئو بالاتری بدست می آورد؟
خیر اینگونه نیست. چنانچه دامنه خریداری شده شما پس از یک ماه شروع به فعالیت ننماید، جز سایت های بلاک شده ثبت می شود و در لیست سیاه گوگل قرار میگیرد و به سختی می تواند در رتبه های گوگل دیده شود.

چرا سایت من در نتایج گوگل نمایش داده نمی شود؟

می خواهیم در ادامه به صورت فیلم به این سوال پاسخ دهیم که چرا سایت من در صفحه اول گوگل دیده نمی شود؟ فیلم زیر را که در رابطه با همین موضوع است دانلود کرده و مشاهده نمایید.

 

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ