🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

صادرات مستقیم نگهدازنده های نانو

فهیمه قاسمی، فعال در حوزه نگهدارنده‌های نانو برای صادرات محصولات کشاورزی و هم‌چنین مشاور بسته بندی تره بار برای صادرات.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

نحوه آشنایی با آراد برندینگ

در سال ۱۳۹۴ از طریق پیامکی که برای مادرم آمده بود، با آراد برندینگ آشنا شدم، ولی فعالیت اقتصادی خود را از مهر ماه ۱۳۹۵ شروع کردم.
در آن برهه در شرکت خوبی، سمت مناسبی داشتم و درآمد من هم عالی بود، اما به دلیل سختی کار، مادرم راضی به کار کردن من در آن شرکت نبود. علاوه بر این، دید خوبی هم نسبت به شرکت آراد داشت، به همین دلیل اصرار داشت که من وارد این مجموعه شوم.
با اصرارهای مادرم همکاری با مجموعه آراد را شروع کردم، اما در آن زمان اصلا کسب و کارهای اینترنتی را قبول نداشتم و گمان می‌کردم کار آراد هم کلاهبرداری است.
در سال ۹۵ تصمیم داشتم از ایران بروم، اما در همین زمان مشاوران آراد با من تماس گرفتند و علت فعال نبودن من را جویا شدند. بنابراین تصمیم گرفتم به بهانه آراد به مشهد بروم.
در این دیدار فقط دو تن از اساتید عزیز آراد و سه نفر از نمایندگان را دیدم، اما این شرکت گیرایی خاصی برای من داشت و حس خوبی به من القاء شد. بنابراین تصمیم گرفتم در ایران بمانم و با این مجموعه همکاری کنم.

آغاز فعالیت های تجاری

در آذر ماه ۹۵ برای اولین بار در همایش‌های آراد شرکت کردم. شرکت در این همایش حس فوق‌العاده‌ای به من داد و آنجا بود که به بزرگی این مجموعه پی بردم.
آموزش‌های اساتید بسیار عالی بود، بنابراین از اینکه در چند سال اخیر این مجموعه را نشناخته بودم و برای دیگران کار می‌کردم، احساس پوچی کردم.
آنجا بود که فهمیدم می‌توان بدون داشتن کارفرما هم کار کرد. من که تمام عمرم به دنبال چنین کاری بودم، همکاری با مجموعه آراد را شروع کردم و با مشاوره اساتید تصمیم گرفتم در حوزه نگهدارنده‌های نانو کار کنم،صفر تا صد کارهای سایت‌های من را هم خود مجموعه انجام داد.

با توجه به اینکه در آن زمان کسی راجع به چنین حوزه‌ای در گوگل جستجو نمی‌کرد و کلیدواژه‌ای تعریف نشده بود، حس می‌کردم راه سختی را در پیش دارم، ولی با توکل به خدا و آموزش‌ها و راهنمایی‌های اساتید عزیز توانستم پیشرفت کنم.

کسب تجربه و مهارت در تجارت

دو ماه بعد از انتخاب حوزه تجاری و شروع کار به‌صورت حرفه‌ای، اولین تماس‌ها شروع شدند.
من هم مثل بسیاری از آرادی‌های تازه‌کار، به علت بی‌تجربگی و مهارت کم نتوانستم از اولین تماس‌ها به پول برسم. بنابراین تصمیم گرفتم در این حوزه تجربه‌های بیشتری کسب کنم و چنین کاری امکان‌پذیر نبود مگر با سفرهای کاری و آشنا شدن با محصولات کشاورزی و نحوه کشت و برداشت آن‌ها.
البته خانواده‌ام در این راه بسیار به من کمک کردند و پا به پای من در این سفرها همراه بودند.
در نتیجه این سفرها، مهارت بالایی در این حوزه پیدا کردم و با راهنمایی‌ها و کمک‌های بی‌دریغ تامین‌کننده‌ام توانستم در این محصول ارتقاء پیدا کنم و تجربیات بیشتری به دست بیاورم.

تجربه اولین موفقیت تجاری

این یک اطلاعیه از برخی وقایع اسفند بهمن ماه ۱۳۹۵ توانستم اولین تماسم را به پول تبدیل کنم. سودی که از این معامله نصیب من شد، واقعا کم بود، ولی به قدری برای من لذت‌بخش بود که تصمیم گرفتم شغل اصلی خودم را -با وجود درآمد بالای آن- کنار بگذارم و فقط با آراد برندینگ کار کنم.
.

علاوه بر این، در آن زمان تماس‌های مشتریان بسیار زیاد شده بود و من نمی‌توانستم بر دو شغل مختلف تمرکز کنم. بنابراین اواخر فروردین ۱۳۹۶ از کارم استعفا دادم و به همکاری حرفه‌ای با آراد برندینگ پرداختم.
از آن زمان فعالیت در کنار آراد تنها کسب و کار من شد و با آموزش‌هایی که اساتید در اختیارم قرار دادند، نحوه پول گرفتن از مشتری، ارتباط با مشتری‌ها و تامین‌کننده‌ها را به‌راحتی یاد گرفتم.

نحوه پیشرفت در تجارت

سرعت پیشرفت من در تجارت به حدی بود که بعد از یک سال توانستم شریک تجاری تامین‌کننده خودم بشوم.
تامین‌کننده‌ام من را به‌عنوان شریک خودشان معرفی کردند و تمام کارهای تجارت الکترونیک، اینترنت و سایت‌های خودشان را به من سپردند.
جالب‌تر اینکه حتی اگر شرکت‌های رقیب تماس می‌گرفتند، ایشان من را معرفی می‌کردند و می‌گفتند: ما نسبت به خانم قاسمی تعهد کاری داریم و فقط با ایشان که شریک ما هستند، کار می‌کنیم.

این مسئله اعتماد به نفس من را بسیار بالا برد و در کنار آموزش‌های عالی اساتید، باعث شد که من خودم را تاجر بزرگی ببینم.

به خاطر کارم سفرهایی به دزفول داشتم و وقتی می‌دیدم مشتریانم در آنجا از کار و محصول من تعریف می‌کنند، بیشتر ترغیب می‌شدم که این کار را ادامه بدهم.

دستاوردهای تجاری من

به دلیل اینکه محصول من مصرف عام ندارد و بیشتر برای صادرکنندگان کاربرد دارد، در طول روز کمتر از ده تماس تلفنی دارم. اما با توجه به نیاز بازار، آموزش‌هایی که گذراندم و تجربه‌هایی که در مورد دریافت پول از مشتری به دست آورم، تقریبا هشتاد درصد تماس‌های من در روز تبدیل به پول می‌شود و این برای من دستاورد بزرگی است.
در سال ۹۷ با توجه به مشاوره اساتید، تصمیم گرفتم کار با دستگاه‌های صنعتی مرتبط با حوزه خودم را هم شروع کنم. تا کنون فروش این دستگاه‌ها بسیار عالی بوده، به‌گونه‌ای که در شش ماه گذشته هر روز موفق به فروش شدم.

صادرات محصولات نانو

تا کنون به کشورهای روسیه، قطر، عراق، عمان و ترکیه صادر کرده‌ام و حتی در صادرات محصولات خودم مثل کیسه‌های نانو هم موفق بودم.

من در تجارت بین‌الملل هم فعالیت می‌کنم و یکی از تجربه‌های بسیار عالی من خرید کیسه نانو از ترکیه و صادرات آن را به عراق و افغانستان بوده است.
همچنین محصولاتی از ایتالیا را به کشور روسیه صادر کردم که نقطه پیشرفتی در کارم محسوب می‌شود.
بعد از اینکه فهمیدم تجار بزرگ روسیه هم محصول من را به اسم خودم می‌شناسند، بسیار خوشحال شدم و با رغبت و امید بیشتری کار را ادامه دادم.

انتخاب بهترین شغل

من مجموعه آراد برندینگ را مثل خانواده خودم می‌دانم و خوشحالم که به تک‌تک حرف‌های اساتید بزرگوار آراد گوش دادم. بنابراین اگر زمان به عقب برگردد، باز هم مجموعه آراد و حوزه نگهدارنده‌های نانو را انتخاب می‌کنم.
من واقعا در این کار آزادی دارم و می‌توانم به‌راحتی به سفر بروم و کارهای مختلفی انجام بدهم؛ چون کار در اختیار من است، نه اینکه من در اختیار کار باشم.
من همیشه به دنبال چنین حرفه‌ای بودم، بنابراین این ویژگی مزیت بزرگی برای من به شمار می‌رود.

راز موفقیت در کسب و کار

تمام موفقیت‌ها و دستاوردهایم را مدیون اساتید آراد برندینگ هستم و از ریاست بزرگوار آراد تشکر می‌کنم که چنین مجموعه پویا و بزرگی را به وجود آوردند.

توصیه من به کسانی که می‌خواهند وارد آراد برندینگ شوند، این است که ترس نداشته باشند و همکاری با این مجموعه را آغاز کنند.
بهترین موفقیت‌ها با تجربه به دست می‌آید، بنابراین درست نیست که ابتدا آموزش‌ها را ببینید و پس از تکمیل دوره‌های آموزشی کار را شروع کنید؛ چون تجربه شکست و پیروزی و در واقع ریسک کردن است که انسان را بزرگ می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
 1. Avatar
  داریوش قاسمی گفته:

  سلام بر خانم قاسمی سابقه کاری شما را خواندم بسیار از پشتکار و اعتماد و توانمدیهای شما لدت بردم من تخصیلاتم ارشد مدیریت و کارشناسی حقوق هم دارم باز نشسته هستم بسیار مشتاق بع کار در زمینه صادرات هستم اهل استان فارسرشهر شیراز که محصولات کشاورزی خوبی مانند خشکبار و خرما و انگور و لیمو و مرکبات باراص صادرات دارد تمایل دارم با شما همکاری نمایم و بتوانم از تجربیات شما استفاده نموده و یا نماینده شما در شیراز باشم در ضمن نام خانوادپی مت هم قاسنی است

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام دوست عزیز برای آشنایی بیشتر با بحث صادرات به بخش (درباره ما) در سایت مراجعه کنید و از مشاورین تجاری آراد مشورت بگیرید

   پاسخ