توضیحاتی در مورد طرح سوم پلن صادراتی + صوتی

🔻خیلی ها در رابطه با طرح سوم آراد برندینگ می پرسند اینکه هزینه ای که پرداخت می کنند بابت چه مواردی هست؟
بابت زیرساخت می باشد، یعنی 0 تا 100 زیرساختی که لازم هست در یکسال تبلیغاتی برای برندسازی شما انجام شود، هزینه هایی بابت نیروهای اجرایی، هزینه بابت مکانی که باید نیرو در آن مستقر باشد، هزینه ارتباطات آن، هزینه تلفن، اینترنت، ارتباطات خارجی که می گیرد همه اینها را شامل می شود.
هرجیزی که لازم باشد در این طرح هزینه های آن حساب می شود و خدمت شما اعلام خواهد شد.

پس اینگونه نیست که مثلاً 400 میلیون تومان آراد سود کرده، 500 میلیون، یک میلیارد آراد سود کرده و هوا فروخته نه بابت تمام زیرساخت هایی که باید انجام شود و برای امر صادارتی باید داشته باشیم و در این زیرساخت ها بعضی از موارد آن برای شما می ماند، یعنی اگر کسی بخواهد سال بعد تمدید کند هزینه تمدید آن خیلی کم می شود چون اکثر زیرساخت های آن را دارد و شاید چند مورد در رابطه با کمپین های تبلیغاتی آن را نداشته باشد.
که بخواهیم آنها را شامل بشود و اصل سود در همان بخش اجرا و فروش است که آراد در 30% یک معامله صادراتی را سهیم است و 30% یک معامله صادراتی عدد بالایی است آنهایی که صادرات کرده باشند می دانند.
تمام همکاران اجرا و فروش هم تلاش می کنند که آن 30% را به دست بیاورند و قراردادهای محکم و خوبی را بتوانند ببندند و در سالهای بعد اگر بخواهید تمدید کنید یک مدل سرمایه گزاری به حساب می آید به شکلی که انگار یک زمینی می خرید و باغ مرکباتی تهیه می کنید این باغ هرسال به شما میوه می دهد و این میوه ها را شما می فروشید انگار 70 به 30 تقسیم می کنیم و هروقت که بخواهید مالک باغ خودتان هستید این زمین و ملکی است که مالک آن شما هستید و بخواهید می توانید برای سالهای بعد تمدید نکنید.
اما تیم اجرا و نیروهایی که ما داشتیم آنها دیگر با شما نیستند و نیروهای اختصاصی مجموعه آراد هستند که محصولات مختلف را کار می کنند و به فروش می رسانند که برای هرکدام از شما چندین نیروی اجرایی در گیر کار شما می شوند همه اینها در هزینه ها برآورد می شود و خیلی ها می گویند یک فاکتور بدهید، فاکتور قسمت زیرساخت اش را می شود داد اما اجرایی مثلاً نیرو را چگونه به شما فاکتور بدهم؟
اینها فاکتور ندارد بنابراین یک نسخه آماده نیست که بگویم فاکتور آماده هست به همه همین فاکتور را بدهیم، نه یکی ساختار و پلن محصولش تا صادرات با یک محصول دیگر، بنابراین خیلی ها می گویند یک پیش فاکتور بدهید ببینیم، پیش فاکتور وجود ندارد بعد از اینکه قرارداد بسته شد و مبلغ واریز شد فاکتور اجرایی آن به شما داده خواهد شد، خیلی ها می پرسند گزارش کار هم برای ما می آید که ما ببینیم و خودمان یاد بگیریم؟
بله گزارش هم برای شما ارسال می شود از هر مشتری تمام ارتباطات و مذاکراتی که اتفاق می افتد اما نه اینکه بخواهیم به لحظه، به ثانیه آنلاین به شما گزارش بدهیم که مثلاً الان من درحال مذاکره کردن با یک مشتری هستم بگویم الان به من بگو داری چی می گویی؟
نه اینگونه نیست، مذاکره تمام می شود به شما گزارش می دهیم که برای هرکدام از مشتری ها چه اتفاقی می افتد تا کجا پا ایشان پیش رفتیم که در جریان جزئیات کار هم بتوانید قرار بگیرد، این را خیلی ها می پرسند در طرح سوم که فکر کنم تا یک حدی امروز به شما توضیح دادم و کاملتر و بیشتر در جریان و جزئیات قرار گرفتید.
🔹 پل ارتباطی:09129176539

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ