تضمین مشتری با همکاری آراد برندینگ + فیلم

سوال بسیاری از تاجران تازه وارد در دنیای تجارت که با مجموعه آراد برندینگ قرار است همکاری کنند، این است که مجموعه آراد چه تضمینی در زمینه مشتری آوری به آن ها می دهد.
ذات این سوال نشان دهنده کم تجربه بودن فرد در تجارت است، زیرا تضمین کردن از نگاه او یعنی آوردن تضمین داده شده روی کاغذ و بستن قراردادی محکم؛ اما اگر یکی از بندهای این قرارداد محقق نشود و شکایتی صورت بپذیرد، روند رسیدگی به شکایت در دادگاه های ایران حداقل هفت یا هشت ماه طول می کشد و این یعنی از دست دادن زمان.
کارشناسان مجرب مجموعه آراد معتقد هستند، بهترین راه برای تشخیص عملی شدن یک تضمین از طرف یک فرد یا مجموعه بررسی کردن سابقه آن شخص یا مجموعه می باشد.
به عنوان مثال می توان برای پی بردن به حقیقی بودن تضمین یک نفر یا مجموعه به سابقه آن در گذشته نگاه کرد.
بررسی شود که برخورد شخص یا مجموعه تضمین دهنده با مشتری های قبلی خود چگونه بوده است. به چند درصد وعده های خود عمل کرده است؟ یا رضایت مشتریان از آن فرد یا مجموعه چگونه است؟ و از این قبیل سوالات که کافی است برای یافتن پاسخ آن ها فقط رزومه شخص یا مجموعه مورد بررسی قرار بگیرد.

 معنی تضمین مشتری در آراد برندینگ چیست؟

موضوع تضمین با سه حالت تعریف می شود.

حالت های تعریف تضمین

۱- برندسازی
۲- مشتری
۳- فروش

برندسازی

بعضی از شرکت ها به شما تضمین می دهند که کسب و کار یا تجارت شما را به بقیه معرفی کرده و باعث شناخته شدن و معروف شدن برند شما می شوند.
به عنوان مثال در زمینه اینترنت، آن ها به شما تضمین می دهند که با سرچ مشتری در گوگل، برند یا سایت شما در صفحه اول قرار بگیرد. این کار باعث اول دیده شدن برند شما توسط مشتری می شود.

مجموعه آراد برندینگ با توجه به جستجوی مشتری در گوگل، با قرار دادن چهار کلید واژه مهم و اساسی باعث می شود تا سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و برند تجاری شما سریع تر از هر برند رقیب دیگری، توسط مشتری دیده شود.

مشتری

دو نوع تضمین مشتری توسط مجموعه ها به شما ارائه می شود.
۱- قرار گرفتن سایت شما در صفحه نخست گوگل
۲- تضمین فروش

قرار گرفتن سایت شما در صفحه نخست گوگل

بعضی از شرکت ها با دانستن بخشی از علم سئو سایت، به شما تضمین می دهند که در تک کلمه، سایت تجاری تان را در صفحه اول سرچ گوگل قرار می دهند.
قرار گرفتن در صفحه نخست گوگل توسط یک کلمه هیچگاه موفقیتی به همراه ندارد.
کارشناسان متخصص مجموعه آراد برندینگ همیشه به شما پیشنهاد می دهند که مطالب فراوانی در سایت خود قرار بدهید، تا مشتری با سرچ کلمات مختلف باز هم سایت شما را در صفحه اول گوگل ببیند.

تضمین فروش

بعضی دیگر به شما تضمین می دهند که با خرید مواد اولیه از آن ها و تولید محصول، آن کالای تولیدی را از شما قطعا می خرند. مثالی از این نوع تضمین، مجموعه هایی هستند که مواد اولیه تولید ورمی کمپوست را به شما می فروشند و پس از تولید این نوع کود، آن را تضمینی از شما خریداری می کنند.
مثالی دیگر از این نوع تضمین، شرکت های پرورش زالو هستند. به این صورت که آن شرکت به شما پیشنهاد می دهد که مثلا صد میلیون تجهیزات پرورش زالو از آن ها خریداری کنید و یک مجموعه تولید زالو راه اندازی کنید. پس از پرورش زالو، آن ها را تضمینی از شما می خرند.
مثال بعدی شرکت های فروش دستگاه های تولید ذغال بودند که مواد اولیه تولید ذغال را مانند خاک اره و غیره به شما می فروختند و ذغال تولید شده را تضمینی خریداری می کردند.
شرکت هایی که این نوع تضمین را می دهند، کلاهبرداران واقعی هستند؛ یعنی آن ها یک دستگاه تولیدی را به مبلغ صد و پنجاه میلیون تومان به شما می فروشند که از این مبلغ دستگاه صد و سی میلیون تومانش سود خالص است، از آن طرف داستان، چون به شما وعده خرید تضمینی داده اند، ماهانه مثلا ۵ میلیون تومان محصول از شما خریداری می کنند.
در این زمان تازه متوجه می شوید که با فروش ماهانه پنج میلیون تومان محصول به آن شرکت، پس از گذشت حدود سی ماه پول خرید دستگاه را به دست می آورده و هیچ سودی نکرده اید.
این شرکت ها از شما ویدیو های مختلفی می گیرند و با قرار دادن آن ویدیو ها در سایت خود، مشتری های بیشتری جذب می کنند. در پایان این نوع شرکت ها با فروختن چندین هزار دستگاه به دیگران و کسب سود بسیار بالا تعطیل کرده و دیگر محصولی از شما خریداری نمی کنند.
مجموعه آراد در تضمین مشتری هیچ زمان فروش یا قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با یک کلمه را در نظر نمی گیرد. تضمین مشتری توسط مجموعه آراد یک نوع مخصوص و منحصر به فرد با بالاترین راندمان است.

تضمین مشتری در آراد برندینگ

۱- بازار داخلی
۲- بازار صادراتی
مجموعه آراد برندینگ فقط و فقط تضمین مشتری می دهد نه تضمین فروش، زیرا فروش تابع چگونگی پیاده سازی تکنیک های آموزشی مجموعه آراد در مورد تبدیل مشتری به خریدار، توسط شما است؛ یعنی این که شما چطور با مشتری رفتار می کنید؟ آیا با رفتار مناسب باعث خرید او از خود می شوید یا مشتری را از دست می دهید؟
بنابراین مجموعه آراد به شما تضمین مشتری می دهد. مسئول فروش کالا به مشتریان خود شما هستید.
نکته دیگر این است که مجموعه آراد برندینگ اگر قرار باشد علاوه بر تضمین مشتری، تضمین فروش هم بدهد، دیگر چه نیازی است که با تاجران مختلف زیادی مشارکت کند.
در این صورت خود مجموعه آراد به تنهایی کار صادرات انجام داده و روش های بسیار عالی خود را در حوزه تجارت به دیگران آموزش نمی داد؛ اما مجموعه آراد، چون پتانسیل لازم و نیروی انسانی کافی برای کار کردن و تجارت در همه زمینه ها را ندارد، با دیگر تجار مشارکت می کند تا آن ها هم بتوانند به واسطه حرفه ای بودن مجموعه آراد در مشتری آوری در تجارت خود موفق شوند.
هنر مجموعه آراد برندینگ تضمین مشتری و مشتری آوری است. به این صورت که شما فقط کافی است بیان کنید که مثلا برای صادرات کالای انتخابی خود به دنبال مشتری هستید، آن زمان است که مجموعه آراد برای تجارت شما، مشتری های فراوانی از هر نقطه دنیا پیدا کرده و به سایت شما می آورد.

شما حتی می توانید به مجموعه آراد بگویید، مشتریان تان از کشورهای خاصی که مورد نظر دارید باشد. آن زمان مجموعه آراد فقط از همان کشورها برای شما مشتری می آورد.

به عنوان مثال شما می خواهید فقط از C.I.S (اتحادیه کشورهای مستقل شوروی سابق) مشتری داشته باشید. مجموعه آراد در کمترین زمان ممکن فقط از کشورهای همان اتحادیه برای شما مشتری فراهم می کند. یا فقط از اروپا می خواهید مشتری داشته باشید، مجموعه آراد فقط از اروپا برای شما مشتری می آورد.

سخن آخر

مجموعه موفق آراد برندینگ سال های زیادی است که در امر تجارت فعالیت می کند و هر سال از سال گذشته موفق تر می شود.

مجموعه آراد در طول این سال ها با تاجران زیادی مشارکت و همکاری کرده است. همچنین در این مدت نیز تاجران زیادی به دلیل همکاری با مجموعه آراد به موفقیت های فراوان رسیده و ثروت بسیار زیادی کسب کرده اند.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 پاسخ
 1. کشاورز
  کشاورز گفته:

  عالی بود منتها من چون تجربه کافی درتجارت گسترده را ندارم درک یکسری مطالب عنوان شده دربرنامه آموزشی برام سخت بود لازم میدونم چند جلسه حضوری بامشاور محترم صحبت کنم وباآگاهی کامل واردتجارت بشم باتوکل به خدا ۰البته این مواردمربوط به ضعف بنده میشه وازبزرگی شمایک درصدهم کم نمیشه ۰باتشکر

  پاسخ
 2. محمد
  محمد گفته:

  سلام کارگر خم کاری ظروف مسی هستم چگونه میتونم تولیدات کارگاهمونو بفروشم وازاین طریق هم سودی کنم

  ممنون

  پاسخ
 3. Mo
  Mo گفته:

  سلام کارگر خم کاری ظروف مسی هستم چگونه میتونم تولیدات کارگاهمونو بفروشم وازاین طریق هم سودی کنم

  ممنون

  پاسخ
 4. مرتضی رمضانپور قوچان
  مرتضی رمضانپور قوچان گفته:

  سلام. تازه اومدم تو شرایط فروش لوازم الکترونیک ی. تولید کننده نیستم یه واسطه فروش هستم.آیا میتونم کالاهایی که تو فروشگاه لوازم الکترونیک م دارم رو بفروش برسونم چطوری?؟لطفا راهنمایی

  پاسخ
 5. مصطفی
  مصطفی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید و پرسنل شرکت آراد برندینگ میخواستم اطلاع داشته باشم که میتونم مشاوره حضوری داشته باشم که تجربه اولیه رو کسب کنم.
  مچکرم.

  پاسخ