📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

توضیحات تکمیلی قالب جدید سئو آرادبرندینگ + فیلم

در این مقاله چندین نکته مهم دیگر راجع به قالب جدید سئو آرادبرندینگ توضیح داده شده تا عزیزان راجع به هزینه قالب و اینکه به چه شکل بتوانند سفارش دهند آشنا شوند.

بررسی سایت سیر و پیاز

در صفحه اول سایت عکس های زیبایی استفاده شده است و لیست قیمت از محصولاتش را می‌ تواند قرار دهد، وضعیت محصول اینکه این محصول را موجود دارد یا ندارد، توضیحاتی اگر در مورد این محصول وجود دارد، نوع بسته بندی و قیمتش چطور باشد مثلا در این سایت این فرد گفته است که قیمت نوسان دارد و ما قیمت اعلام نمی کنیم به همین دلیل شماره تماس گذاشته است که با آن ها تماس گرفته شود.
گزینه ای تحت عنوان مشاهده “تمامی محصولات” هم در پایین همین صفحه نمایش داده می شود که وقتی روی آن کلیک می کنیم می بینیم که تولید محتوا کرده است و یک عکسی از لوگوی خودش را در آنجا قرار داده است و زیر آن نام مدیریت مجموعه و شماره موبایل آن ذکر شده است و در سمت راست آن یک تصویر از سیر را قرار داده است.
در پایین نام مدیریت سایت، قسمتی وجود دارد که روی آن جمله “درباره ما” نوشته شده است که وقتی ما روی آن کلیک می کنیم می بینیم اطلاعاتی از کار و محصولشان را در آنجا ذکر کرده اند و دوباره در قسمت پایین همین صفحه جمله “درباره ما” را می بینیم که چه خوب است که اطلاعات “درباره ما” که در این بخش می گذارید با اطلاعات “درباره ما” که آن بالا قرار دارد متفاوت باشد، این خیلی به شما کمک می کند.

دوباره در این صفحه اطلاعات تماس ها گذاشته می ‌شود و لیست کامل تر محصولات و عکس‌ هایی از محصول را می توانید در این بخش قرار دهید و درباره آن توضیح دهید، مثلاً سیر قرمز چیست در موردش توضیح دهید، سیر تازه به چه چیزی می گویند یا سیر خشک چیست، همه را کامل توضیح می‌ دهید.
در بخش منو هم که به آن منوی همبرگری می گویند، این منو در سئو خیلی تاثیرگذار است و نور نمایش موبایلی هم به همین شکل می باشد، در این سایت مثل سابق در بالا منو ایجاد نکردیم، منو همبرگری جدیدا آمده و قدرت های سئوی بالاتری هم نسبت به منوهای قبلی دارد.

یا در قسمت دیگری از سایت مثلاً روی بخش مقالات کلیک می کنیم و تمام مقالات و خبرهای آن سایت را می توانیم ببینیم، لیست دسته ها را اگر بزنیم همه دسته ‌ها و برچسب هایی که برای آن وجود دارد مشخص شده است، به عنوان مثال اگر ما روی سیر همدان یا قیمت روز سیر کلیک کنیم می بینیم که مثلاً یک خبر بیشتر در این برچسب وجود ندارد وقتی که یک خبر بیشتر وجود نداشته باشد در واقع شما برای این کلید واژه زیاد محتوا تولید نکرده اید پس توقع نداشته باشید که وقتی محتوای کمی برای این کلید واژه تولید شده باشد گوگل هم به شما جایگاه دهد، نه اینطور نیست و این باعث می شود که این سایت هنوز ضعیف باشد.
روی یکی از خبرها که کلیک می کنیم می بینیم یک تم سبز ملایم خیلی زیبایی استفاده شده و باعث زیبایی فرم شده است که در قسمت پایین این فرم جملات “آنچه در این مقاله می خوانید”، “کمک به کاهش وزن با مصرف سیر” و “بازار انواع سیر تازه شمال” نوشته شده است که وقتی روی یکی از آن ها کلیک می کنیم اطلاعاتی از همان بخش را در اختیار ما قرار می‌ دهد و قسمت پایین تر آن، بخش کامنت ها و نظرات می باشد و بعد از آن بخش های “سایر مطالب خواندنی دیگر”، “جدیدترین” و “محبوب ترین ها” را قرار داده است.
در این سایت منو از سمت راست به سمت چپ حرکت می ‌کند، که این ها تغییراتی است که خود ما ایجاد می‌ کنیم که مثلاً برای این تم و این رنگ بهتر است که از منو این زاویه حرکت کند.

بررسی سایت آلوورا

در این سایت هم عکس محصول را قرار دادند، همچنین بهتر است یک عکس پرسنلی از خودتان هم بگذارید که در زیر آن شماره موبایل خودتان را درج کنید که وقتی روی آن کلیک می کنند تماس حاصل شود.
واحد فنی آراد برندینگ یک تمی را به صورت پیش فرض برای شما اعمال می‌ کند، یعنی اگر شما عکسی از خودتان ندهید، عکس یک فرد غریبه را برای شما روی سایتتان قرار می ‌دهند و هدفشان این است که به شما بفهمانند اگر قرار است عکسی برای ما بفرستید در این دیزاین باشد، ما آرادی ها یک عکس سه در چهار پرسنلی نمی ‌خواهیم بلکه یک عکسی از محیط کارتان می‌ خواهیم.
مثلا یک سایت خارجی را که ما بررسی کردیم دیدیم که در یک قسمت از سایت اطلاعات محصول را قرار داده است و مدیر فروش عکس واقعی خودش را در فضایی که محصول وجود دارد قرار می دهد و این حس خیلی بهتری مخاطب می ‌دهد در این سایت حتی عکس تمام فروشنده ها و نیروهای پرسنلی و کاری خودش را هم قرار می دهد.
یعنی شما باید عکس های واقعی از کسب و کار خودتان قرار دهید، علاوه بر آن ایمیل، فیسبوک، اینستاگرام و … را کامل معرفی و تبلیغ ‌کنید و عکس محصولاتی که دارید و حتی عکس آن فضایی که در آن کار می کنید را هم قرار دهید که وقتی مخاطب می بیند مطمئن شود که یک شرکت کاملا حرفه ای است.
یا مثلاً در قسمت “آنچه در این سایت می خوانید” روی هر کدام که کلیک کنیم محتوای آن قسمت را می بینیم، همچنین دوباره عکس مدیر تولید را در یک نمای دایره ای خیلی کوچک در فضایی که کار می کند و یک توضیحی از خودش و اطلاعات تماسش را برای برقرار ارتباط و مشاوره و سفارش، مشاهده می کنیم.
پس به صورت کاملا حرفه ‌ای باید رفتار شود، تم ها نسبت به تم های قدیمی خیلی متفاوت تر شده است، آرادی ها همه این ها را ریزبینانه مورد بررسی قرار می دهند، مثلا فونت هایی که در سایت های خارجی یا در سایت های فارسی استفاده می ‌شود باید چه شکلی باشد، حتی رنگ بندی ها تاثیرگذار است، ما آرادی ها سعی می کنیم که بر حسب لوگوی شما تم را بچینیم یعنی مثلاً کسی که حوزه اش سیر است و لوگوی سبز استفاده می کند ما سعی کردیم که تم سایتش را کامل با رنگ سبز همه بخش‌ ها را ایجاد کنیم.

هزینه های سئوسازی در آراد

در آپدیت های جدید قابلیت‌ هایی از لحاظ سئو اعمال شده است، یعنی وقتی شما محتوایی روی این سایت با این تم می گذارید، سایت شما با قدرت بالاتری نسبت به تم قبلی جایگاه می‌ گیرد و ما آرادی ها در رابطه با سئو سازی هیچ گونه هزینه ای دریافت نکردیم تا هر کس که بخواهد سریع بتواند آپدیت خودش را اعمال کند و فقط بابت طراحی و دیزاین که چه شکلی عکس ها را قرار دهیم، متن ها را بنویسیم، جدول بندی ها را روی سایت درست کنیم و چیدمان عکس ها در قسمت “مشاهده تمام محصولات” هزینه گرفته می‌شود.

در رابطه با محتوا در قوانین جدید چه اتفاقی می افتد؟

مثلاً اگر وارد سایت نمایندگی فروش سیر صادراتی درجه یک بشویم و روی آن کلیک کنیم قسمت “آنچه در این مقاله می خوانید” نمایش داده می شود، ما هر مقاله‌ ای که باز می کنیم در واقع یک سناریویی را می ‌بینیم سناریو این طور شروع می ‌کند که اول یک فرم می آید و بعد از آن عنوانی برای من مخاطب نمایش داده می شود و بعد “آنچه در این مقاله می خوانید”، که من می فهمم این مقاله دارد به چه مسائلی اشاره می ‌کند و روی هر کدام که کلیک کنیم وارد آن بخش می ‌شویم و پایین صفحه یک عکسی از محصولات را می ‌بینیم و بعد شروع به نمایش محتوا می ‌کند.

قوانین سئو، چیزی که الان گوگل دارد خیلی به آن تاکید می ‌کند بر اساس سبک سناریو است، آرادی ها یک مقاله ای را در رابطه با سئو ۲۰۲۰ نوشتند و حتی قبلاً فیلم و عکس هم آموزش دادند که اگر وارد سایت و بخش ویدیو ها شوید در آنجا آموزش قرار دادن فیلم روی سایت است.

سفارش زیباسازی

آیا اگر سفارش زیباسازی بدهیم این تغییرات اعمال می ‌شوند؟ باید بگویید سفارش تغییر قالب می خواهم، تغییر قالب همراه با زیباسازی خودکار انجام می شود، نگویید سفارش زیباسازی می خواهم، واحد فنی برای زیباسازی سفارش دیگری برای شما ثبت می ‌کند بلکه به واحد فنی بگویید من سفارش تغییر قالب از قدیم به جدید می خواهم.

عکس گذاشتن خانم ها روی سایت

خانم ها هم عکس بگذارند بهتر است، یک عکس کاملا رسمی، با حجاب، شرکتی و زیبا بگذارند، چیزی که طرف مقابل وقتی ببیند برایش معقول باشد، یک عکس پرسنلی که طرف کاملاً در فضای کاری حسش کند.

آپدیت سایت قدیمی

اگر سایت قدیمی را آپدیت کنید، در قالب جدید ها جایگاه خیلی بالاتری می گیرد. نما و قالب دیزاینی را ما متفاوت ایجاد کردیم و تمام این مباحث کاملاً بر اساس الگوریتم جدید گوگل پیش رفته است.

تم موبایلی سایت

در تم موبایلی فاصله عکس ها با متن ها و تیترها و حتی فاصله خطوط با هم کاملاً درست و استاندارد رعایت می‌ شود، ممکن است که شما به عنوان یک فرد عادی به این مسائل توجه نکنید اما ما به عنوان یک فرد متخصص همه مسائل بحث ui و ux را مورد بررسی قرار می دهیم، مثلا اینکه فاصله عکس تا متن چقدر باشد؟ فاصله هر خط با خط بعدی چقدر باشد؟ اینتر که می زنیم فاصله یک مقداری نسبت به خط های دیگر افزایش پیدا می ‌کند، همه این ها ریزبینانه مورد توجه قرار گرفته است و هر جایی که عکس بخورد بعدش تیتر می آید که اینها در مسائل سئو خیلی مهم هستند.
پس چه خوب است که در گوشی موبایل همه مباحث و حتی فاصله ها رعایت شوند که وقتی شما وارد یک سایتی می شوید هر خبری را که باز کنید ترغیب می شوید که خبر را بخوانید، خیلی از سایت ها را وقتی با موبایل باز می کنیم اصلا حس و حال خواندنشان را نداریم چون فاصله، خط ها و چینششان مرتب و یکسان نیست و مخاطب حس خواندن ندارد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ