📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

انتخاب کلید واژه صحیح + فایل صوتی

یکی از تجار مجموعه آراد برندینگ که تاجر عناب هستند در مورد کلید واژه هایی که محتوا نویسی می شوند، از اساتید آراد سوالی پرسیده اند.

دو سوال
1- اگر بخواهم در کلید واژه ” خرید عناب درشت ” جایگاه بگیرم آیا کلید واژه را همین عبارت انتخاب کنم زودتر جایگاه می گیرم یا اینکه کلید واژه را ” عناب درشت ” انتخاب کنم و کلمه خرید در عنوان ذکر شود؟
2- آیا اگر از عبارت ” خرید، فروش، قیمت ” در کلید واژه استفاده شود مشکلی به وجود می آید؟

پاسخ
کلید واژه عبارتی است که ما قصد داریم با تولید محتوا در آن عبارت، جایگاه بگیریم؛ کلماتی مثل ” قیمت، خرید، فروش، پرداخت و فروشگاه اینترنتی ” و کلمات مشابه اینها، کلماتی هستند که همیشه و همه جا استفاده می شوند و در همه محصولات این واژه ها کاربرد دارند،

لذا نیاز نیست شما در انتخاب کلید واژه از کلمات ” خرید، فروش، قیمت و … ” استفاده کنید بلکه به اصل موضوع بپردازید.


برای مثال شما تاجر عناب هستید باید بر روی نوع عناب ( عناب تازه یا خشک شده ) و شهر محل تولید عناب ( مثلا بیرجند ) و ریزی و درشتی عناب به عنوان کلید واژه تمرکز کنید و از کلماتی مثل ” خرید و فروش ” در عنوان سازی از آن استفاده کنید، یعنی همه کلید واژه کلمه خرید را در عنوان شان دارند

نیاز نیست هم در عنوان و هم در کلید واژه ذکر شود؛ چون واژه ” خرید ” در همه کلید واژه ها تکرار می شود، گوگل تشخیص می دهد که واژه ” خرید ” برای شما اهمیت دارد.

سخن پایانی
شما عزیزان می توانید هر گونه سوال درباره کسب و کارتان و زمینه های مختلف تجارت را از طریق آیدی تلگرام @aradquestion از اساتید مجموعه آراد بپرسید و جواب مناسب را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


0 پاسخ