🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

تغییر در زندگی روزمره + فیلم

تغییر در زندگی روزمره باعث می شود ما افراد رو به رشد باشیم و به نسبت دانشی که فرا میگیریم عمل کرده و سعی در بهبود ابعاد مختلف زندگی خود داشته باشیم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

بی ثباتی نشانه حرکت

 در پاسخ به این سؤال و دغدغه که هدف از خلقت انسان چه بوده است، برخی از انسانها بعد از مدتی بی خیال می شوند و به زندگی یکنواخت خود ادامه می دهند. اینان در واقع مردگان متحرک هستند. اما کسانی که پاسخ سؤال خود را می گیرند و یا دائما تلاش می کنند تا به پاسخ برسند، همواره در حال حرکت هستند و حرکت، یعنی تغییر کردن. بنابراین اگر فردی می بیند که تغییر ندارد، بداند که حرت ندارد و مرده ای بی تحرک است.

حرکت عقل

انسان، همانطور که اعضا و جوارحش حرکت و تغییر دارند، عقل او هم حرکت و تغییر دارد. اما تغییر و حرکت در مورد عقل را غالبا نشانه بی ثباتی می دانند. علت، این است که اکثر مردم، دچار ثبات در عقل شده اند و در واقع مرده اند و افرادی که حرکت دارند را بی ثبات می پندارند.

پیشرفت روز به روز

انسان، با دیگر موجودات متفاوت است و هرروز چیزی فرا می گیرد و به دانش او افزوده می شود که باید این دانش را در عمل هم به کار بگیرد. در عرصه تجارت نیز همین گونه است. روزانه، تجربیات و اطلاعات زیادی به دست می آید که انسان باید از آن ها استفاده کند و در کار و فعالیت خود، تغییر و تکامل ایجاد کند. این ها نشانه یک انسان پویا و زنده است که دائما در حال حرکت است.

انسان، وقتی به چیزی آگاهی و علم پیدا کرد، باید به آن عمل کند و اگر عمل نکند و به زندگی ناآگاهانه گذشته خود ادامه دهد، مسئول است و در مقابل خداوند هیچ گونه عذری ندارد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ