ریاست آراد در جمع سرپرستان واحدها: آرمان اصلی ما تبدیل شدن به بزرگ‌ترین شرکت تجاری جهان است

ریاست آراد برندینگ طی سخنانی که در جلسه‌ی خود با مدیران و سرپرستان شعبه امام آراد داشت
ضمن تشریح و تبیین اهداف و نیات شرکت تاکید کردند: آرمان ما این است که به بزرگ‌ترین شرکت تجاری در گستره‌ی جهان تبدیل شویم تا بواسطه‌ی آن بتوانیم حضور شیعیان را در عرصه‌ی تجارت جهانی بیشتر و پررنگ‌تر کنیم.
ایشان که روز یکشنبه 5 دی ماه در جمع شاغلین مجموعه‌ی آراد برندینگ در شعبه امام سخن می‌گفت، ضمن تشبیه شرکت آراد به دانه‌ی گیاه مستعد رشد، خاطر نشان کردند: مجموعه‌ی ما مانند دانه‌ای بود که در سال 99 در زمین کاشته شد و در سال 1400 با توکل به الطاف الهی و اتکاء به دانش و تخصص مجموعه، جوانه زد و رشد کرد.
این مقام عالی شرکت در ادامه بیانات خود تصریح کردند: هر کسی در هر جایگاهی باید یک شغل داشته باشد و هدفش از انجام وظایف مربوط به مسئولیت شغلی، صرفا کسب پول نباشد و می‌بایست به نتایج، پیامدها و رسالتی که بواسطه‌ی آن شغل عهده‌دار می‌شود توجه کند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. عادل پارسایی
  عادل پارسایی گفته:

  باسلام لطفا من بایدچگونه کار کنم وباچه کسی تماس بگیرم اکثر صحبتها وتبلیغات را .وش دادم وحتی شماره خودم راثبت کردم و منتظرم

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   اگر دنبال یه کسب و کار جدید هستید که خودتون راه بندازین و به کسی وابسته نباشد ، کافیه داخل لینک زیر تشریف ببرین و توضیحات رو مطالعه فرمایید و فرم رو پر کنید تا همکاران ما با شما ارتباط بگیرند
   https://aradbranding.com/up

   پاسخ