خرید سایت آماده آراد برندینگ + فایل صوتی

انسان ها دارای افکار متفاوتی هستند و در صورتی که شخصیت عجولی دارید و دوست دارید که به زودی به نتیجه برسید باید بگوییم که بهتر است یک سایت آماده خریداری کنید.

استاد زیارکلائی
خرید سایت آماده
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

سایت های آماده قدیمی و مشتری دار:
بعضی از دوستان از ما سوال می پرسند که سایت هایی که قدیمی تر است و مشتری دارند ولی در حوزه دیگری کار می کرده اند و در حال حاضر برای فروش گذاشته شده است، بهتر است که روی سایت خود کار کنیم یا از این چنین سایت های آماده استفاده کنیم.

در این مورد باید بگوییم که انسان ها دارای افکار متفاوتی هستند و در صورتی که شخصیت عجولی دارید و دوست دارید که به زودی به نتیجه برسید باید بگوییم که بهتر است یک سایت آماده خریداری کنید.در این صورت زنگ ها و تماس های مشتریان به سمت شما سرازیر خواهد شد، ولی در صورتی که شخصیت عجولی ندارید و به سیستم آراد و برندسازی اعتماد دارید بهتر است صبوری پیشه کنید و اجازه دهید امور به درستی و با اصول پیش رود.
همچنین پیشنهاد می کنیم که به هر محصولی که علاقه دارید در همان حوزه کار کنید تا در همان حوزه پیشرفت کرده و معروف شوید و برند شما توسط مشتریان شناخته شود.در صورتی که سایت قدیمی یا آماده خریداری کنید یا سایت جدید، فرقی نمی کند در هر صورت هر دو آنها شما را به مشتری می رساند ولی سایت های آماده سریعا بعد از خرید، شما را به مشتری می رساند.
ولی برای سایت های جدید اغلب باید سه الی چهار ماه کار کنید و صبر داشته باشید تا به موفقیت برسید، همچنین به شرط اینکه در این چهار ماه هر روز محتوا تولید کنید.طرح شتاب :
همچنین طرح شتاب هم برای افرادی که شخصیت عجولی دارند مفید است و می تواند به صورت آنی شما را به مشتری برساند.
تولید محتوا مناسب برای گرفتن جایگاه:
ممکن است بعضی از دوستان تولید محتوا سایت خویش را خودشان به شخصه انجام دهند ولی در مورد کیفیت تولید محتوا خود شک دارند در این مورد باید بگوییم که متنی مناسب است ک از کلید واژه ها به صورت صحیح در متن استفاده شود.در نظر بگیرید که کلید واژه های شما چه چیزهایی هستند و آیا پس از سرچ کردن کلید واژه ها در گوگل آیا متن شما باعث می شود که سایت شما بالا بیاید و جایگاه بگیرد یا خیر؟

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 پاسخ
 1. حسین موسوی
  حسین موسوی گفته:

  با سلام جناب میشه توضیح بدید که منطورتون از تولید محتوا چیه؟؟
  آیا محتوا رو باید خودمون تولید کنیم یا خیر؟

  پاسخ
  • ناشناس
   ناشناس گفته:

   در کل به انواع نوشته های تبلیغاتی، خبری،مقاله ای و..همچنین کلیپ ها،ویدیوها، فیلم هاو.. تصاویر اعم از ثابت و متحرک ، گفته می شه :محتوا، و تولید و نوشتن و ساختن این ها میشه تولید محتوا

   پاسخ
 2. زارعی
  زارعی گفته:

  سلام
  با آراد تجارت را یاد گرفتیم در صورتی که حتی نمیدانستیم تجارت را با چه (ت) می‌نويسند!
  با آرزوی صحت و سلامتی برای جناب رئيس، اساتید عزیزمان، مشاورها،
  انشالله موفق باشید..

  پاسخ
 3. محمدوحید
  محمدوحید گفته:

  سلام
  در رابطه با نحوه محتوا نویسی و همچنین تولید عنوان های محتوا و درج در سایت آموزش ها را قرار بدید.

  پاسخ
 4. یاسین غلامی
  یاسین غلامی گفته:

  سلام-چرا اصرار دارید برای استفاده از مشاوره تجاری حتما از تلفن همراه اول با کد912 استفاده کنیم/؟اگر کسی نداشت باید عطایش را به لغایش ببخشد؟

  پاسخ