نشست با رئیس زندان های قم

نشست رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و مسئول اشتغال اداره کل زندان های استان قم با مهندس قربانی رئیس هئیت مدیره آراد برندینگ

آقای دژم رئیس اداره ی فرهنگی و تربیتی و مسئول اشتغال اداره ی کل زندان های استان قم با میزبانی آقای مهندس قربانی رئیس هیئت مدیره شرکت آراد برندینگ از یکی از دفاتر هفتگانه ی این شرکت در قم شعبه ی میدان امام، دیدن کرد.
در جریان این بازدید مهندس قربانی در تشریح بخشی از سیاست های آراد برندینگ ایجاد زمینه های مناسب برای زندانیان، باهدف تربیت حرفه ای و مساعدت در اشتغال این قشر محروم را گوشه ای از اهداف متبوع مجموعه ی خود عنوان کرد. یکی از برنامه های این دیدار بازدید از بخش های مختلف این شرکت و آشنایی ایشان با پرسنل شاغل در آن بود.

نشست با رئیس زندان های قم

در جریان این رخ داد خبری، نشستی مشترک با دستور جلسه رفع مشکلات زندانیان، پرکردن اوقات فراغت و بهینه سازی بهره برداری از این اوقات، استفاده صحیح و درست از توانایی های زندانیان استان قم برگزار شد که منجر به اتخاذ تصمیمات کاربردی و مفیدی گردید.
گفتنی است از مهم ترین دستاوردهای این جلسه می توان به دست یابی به راهکارهای مشترک کمک به معیشت زندانیان از طریق استعدادیابی و شناخت توانایی های زندانیان در زمینه های مختلف تولید و فروش محصولات و خدمات اشاره کرد.
شرکت آراد برندینگ با نیات خیرخواهانه و انسان دوستانه ی خود ضمن ارائه آموزش های فنی و تخصصی، که در جهت رشد توانایی های زندانیان در عرصه ی تولید و فروش محصولات و ارائه خدمات و ایجاد انگیزه های خود اشتغالی در آنها می شود و به دنبال آن با ایجاد شرایط فروش سبب بهبود معیشت و گرمابخشی کانون خانواده و استحکام زندگی های زندانیان می گردد.

نشست با رئیس زندان های قم
مسئول اشتغال اداره کل زندان های استان قم، ضمن استقبال از این پیشنهادات و تاکید در تسهیل کارهای لازم جهت زمینه سازی برای ادامه ی همکاری ها و تعاملات آینده ی فی مابین طرفین گفت و گو شد.
در پایان این مراسم ایشان از میزبانی گرم و صمیمی رئیس هیئت مدیره شرکت آراد برندینگ و نیات و هدف های خیرخواهانه مجموعه ی آراد که در جهت رشد و تعالی اقتصادی کشور گام برمیدارد و همچنین از رزومه ی سال ها کارآفرینی آراد برندینگ تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ