🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تجارت یکی از بهترین شغل های دانشجویی

افرادی که دانشجو هستند، این دغدغه و نگرانی را دارند که با توجه به درگیری‌های درسی و تحصیلی، چگونه ممکن است از پس کار تجارت برآیند.
اول اینکه، بیشتر دانشگاه‌های فعلی چندان منظم و فعال نیستند، یعنی بیشتر اوقات دانشجویان در کلاس‌ها شرکت نمی‌کنند یا کلاسی به آن صورت برگزار نمی‌شود.
ما فرض می‌کنیم دانشجوی منضبط و خوبی طرف حساب ماست که می‌خواهد وارد کار تجارت بشود و می‌خواهد با توجه به زمانی که می‌گذارد، از آن نتیجه بگیرد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

ساعت کار دانشجویی در تجارت

تنظیم ساعت‌های کار تجارت در اختیار خود شماست.
اگر وقتی سر کلاس هستید، مشتری با شما تماس می‌گیرد، می‌توانید بعد از کلاس در ساعت‌های فراغت‌تان پاسخگو باشید، بالاخره همه کلاس‌ها که پشت سر هم نیست.
یا به گونه‌ای انتخاب واحد کنید که کلاس‌های شما در ساعت‌هایی باشد که معمولا مشتری تماس نمی‌گیرد.
بدین ترتیب می‌توانید نتیجه‌های بهتری بگیرید.
یا اگر کلاس‌های شما صبح‌ها برگزار می‌شود، بعدازظهرها پیگیر کارهای تجاری‌تان باشید.
درست است که راندمان کاری شما قدری پایین می‌آید، اما بالاخره نتیجه می‌گیرید.
چون ساعت‌های کار تجارت آزاد است و این‌گونه نیست که مثل کارمندها صبح تا شب کاری را انجام بدهید و وقتی ساعت اداری تمام می‌شود، دیگر نتوانید هیچ کاری بکنید.
تجارت آزادی‌های خودش را دارد و مزیت کار ما همین است؛ شما در کار خودتان آزاد هستید، آزادید که پیام‌های تلگرام‌تان را یک ساعت بعد جواب بدهید.
بعضی از مخاطبان شما بعدازظهرها و از ساعت چهار یا پنج به بعد تماس می‌گیرند، بعضی از آن‌ها صبح‌ها و در ساعت‌های خاصی تماس می‌گیرند.
این‌گونه نیست که در سراسر روز و مداوم تماس داشته باشید و مشتری‌ها بخواهند با شما ارتباط بگیرند و خرید کنند.

شغل مناسب در زمان دانشجویی

اگر بعد از مدتی دیدید کار شما خوب پیش می‌رود، می‌توانید واحدهای درسی‌تان را کم و زیاد کنید و با توجه به زمان‌بندی مشتری‌هایتان و نوع رفتارشان تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید در این بازار پیش بروید و با چه روشی کار را انجام بدهید.
اتفاقا این نوع تجارت برای دانشجوها بسیار خوب است، چون هم‌زمان با تحصیل در دانشگاه می‌توانند خوب سود کنند و دیگر هزینه سرباری نخواهند بود.
هم‌چنین یک فرصت شغلی برای آینده آن‌ها وجود دارد، مخصوصا برای پسرها که در این چهار سال دانشگاه -که برای بعضی شش تا هشت سال طول می‌کشد- به سربازی نمی‌روند، بنابراین می‌توانند کار کنند و به استقلال مالی برسند.

مزایا تجارت الکترونیک برای دانشجویان

مزیت تجارت این است که به محض تمام شدن تحصیل شما -فارغ از اینکه به سربازی می‌روید یا نه- شغل و درآمدی خواهید داشت و این دغدغه را ندارید که در این چند سالِ دانشگاه از نظر شغل و درآمد از دنیا عقب می‌افتید.
شما درآمدی کسب می‌کنید و حتی اگر حداقلی باشد، هزینه‌های دانشگاه شما را پوشش می‌دهد.
حتی اگر بالاترین هزینه‌های دانشگاه، ترمی بیست میلیون تومان باشد، شما با ماهی سه میلیون تومان درآمد هم می‌توانید به‌راحتی هزینه‌های دانشگاه خود را پوشش بدهید؛ مگر اینکه هزینه‌های دانشگاه شما بسیار سنگین باشد که در این صورت، باید بیشتر تلاش کنید و شغلی را انتخاب کنید که درآمد بیشتری داشته باشد و واحدهای کمتری انتخاب کنید تا هزینه‌های شما پایین‌تر بیاید.

برای دانشجو بودن نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشید، می‌توانید برای همه مشکلات‌تان راه حل پیدا کنید، وارد تجارت بشوید و نتیجه‌های خوبی بگیرید.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.
🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ