ایجاد اعتبار حقیقت و واقعیت سخت فروش + صوتی

🔻 حقیقت و واقعیت بعدی که در این پادکست به آن می پردازم این است که فروش مستلزم آمادگی بیشتر شده است.
در اکثر موارد و در اکثر مواقع زمانی که در مورد فروش صحبت شده عرض کردم که مرحله اول فروش آمادگی است اما امروزه نیاز است که بیشتر و بیشتر بعنوان فروشنده یا تاجر آمادگی پیدا کنیم.

دکتر اصغری
حقیقت سخت فروش
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

یک مطلب مطلقاً اساسي و حائز اهمیت است که شما پیش از آنکه برای اولین مرتبه برای مشتریان خودتان تماس بگیرید در منزل خودتان باید برای آنها کار کنید.
خوشبختانه با وجود موتور های جستجو شما آنلاین می توانید در باره افراد و شرکتها بسیار بهتر و سریع تر از هر زمان دیگری در گذشته حتی در مورد تاریخ بشریت تحقیق کنید.
محصول مورد نظر را پوشش دهد ولی با چند کلیک می توانید به اطلاعات عظیمی دسترسی پیدا کنید که در حالتی عادی در کتابخانه محلی خودتان به چندین ساعت شاید وقت و تحقیق نیاز داشته باشد.
گاهی اوقات از دوستان یا درجلسات حضوری می پرسم هم اکنون تنها عامل فروش چیست؟
تنها عاملی که میزان و سرعت فروش شما، میزان پولی که بدست می آورید مبلغ حساب بانکی شما، خانه ای که در آن زندگی می کنید، کیفیت زندگی و تمام مسائل شخصی و مالی که برای شما اتفاق می افتد چی هست؟
آن یک عامل چیست پاسخش فقط این است، اعتبار!
اعتبار شنا نزد مشتری تان مهم تر از هر عامل و فاکتور دیگری هست هرچه مشتری به شما اعتماد و ایمان بیشتری داشته باشد ترسش از اینکه در خرید خودش مرتکب اشتباه بشود کمتر می شود.

هرچه مشتری به شما اعتماد بیشتری داشته باشد خرید کردن از شما برای او آسان تر می شود.
در واقع وقتی که سطح اعتبار شما به اندازه کافی بالا باشد مشتری از شما خرید خواهد کرد حتی قیمتش را هم نخواهد پرسید.


شما هرچقدر آمادگی بهتری داشته باشید از همان اولین جلسه اعتبار شما بیشتر خواهد شد.
با برقراری تعدادی پیش تماس قدری آماده سازی کنید قبل از اولین ملاقات با مشتری تان یا قبل از اولین تماس با مشتری تان هرچقدر که می توانید درباره آن اطلاعات بیابید اگر یادتان باشد من همواره می گویم قبل از اینکه در بحث صادرات طرح شتاب شما اجرا شود و مشتری ها به شما مراجعه کنند یا در بازار داخلی آغاز به کار تولید محتوا کنید و مشتریان با شما ارتباط بگیرند بیایید و این چند مورد را آماده باشید.
🔻 به لحاظ امادگی در مورد خودتان شخصیت تاجر بودن، شخصیت فروشنده بودند در مورد کالای تان، ویژگی های محصولتان در مورد رقبای تان، در مورد قیمت کلی خرده فروشی، تک فروشی و قیمتی که به دست مصرف کننده می رسد چه در بازار داخلی و چه در بازارهای خارجی قیمت های رقبا حتی اینها را آمادگی پیدا کنید.
🔻مهم ترین مورد دیگری که خدمت دوستان عرض می کنم این است که در شبکه های مجازی اینستاگرامتان واتسپ و تلگرامتان «لینکدین» فیسبوک و… اینها را راه اندازی کنید «ویچت» اسکایپ و لاین حتی.
به خاطر اینکه به لحاظ اینکه الان دارم عرض می کنم که عامل اصلی که بسیار مهم است آمادگی هست و ما در این آمادگی قرار است که یک بخشی از آن این است که در باره مشتریان احتمالی مان یا قبل از اولین تماس با مشتریان مان هرچقدر که ممکن باشد لازم است که درباره آن اطلاعات کسب کنیم.
وقتی شبکه های مجازی را ما راه اندازی می کنیم وقتی در اولین ارتباطشان شماره خودشان را در سایت ما می گذارند یا در واتسپ برای ما پیغام می فرستند شماره و اسمشان حتی سایتشان را در شبکه های مختلف مجازی جستجو می کنیم و پیدا می کنیم از همانجا شروع می کنیم به جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان مان.

وقتی با خریدار احتمالی تماس می گیرید، ملاقات می کنید و توضیح می دهید که شما تحت تاثیر کمال و فضیلت او قرار گرفتید وقتی که این اطلاعات را بدست آوردید می توانید جزئیات را زمینه، سابقه شخصی سازمانی ایشان ذکر کنید اعتبارتان اوج می گیرد.


پرواز می کند، مشتری چهره گشاده تری پیدا خواهد کرد به صحبت کردن به شما علاقه مند خواهد شد.
این امر آشکار است زیرا شما تکلیف شب خودتان را انجام دادید.
همچنین پیش از برقراری تماس کاملاً فکر کنید و یک طرح کامل از کاری بریزید که می خواهید انجام دهید طرح کارهایی را مد نظر داشته باشید که می خواهید در طرح های ویژه فروش انجام دهید در تنظیم اهدافی که پیش از تماس ها تدوین می کنید، هرچقدر آمادگی بهتری داشته باشید وقتی موعد پرسیدن سؤال و انجام مکالمه با خریدار یا مشتری احتمالی شما می رسد تمرکز بیشتری خواهید داشت.
ذهن تان روشن تر و شفاف تر است و به طور کلی ظاهر شما هم تاثیرگذارتر به نظر خواهد آمد.
حتی تُن صدای شما اگر دارید تماس تلفنی یا واتسپی برقرار می کنید بالاخره بلافاصله بعد از آنکه از محیط احتمالی خالی شد یا ارتباط شما قطع شد هرچه را که در مکالمه به بحث کشیده شده بود را روی کاغذ بیاورید.

همیشه این نکته را می گویم شما در ملاقات دوم و سوم کاملاً آماده و مهیا خواهید بود زیرا یادداشت های ملاقات های قبلی خودتان را با دقت مرور و بازبینی خواهید کرد.


یا حتماً قبل از تماس های دوم و سوم آنها را بازبینی کردید به همین دلیل وقتی که به این ملاقات ها می روید یا به این تماسها مجدداً بر می گردید صدایتان ظاهرتان نوع بحث تان، نوع کلامتان مثل یک فرد کاملاً حرفه ای به نظر برسد در نتیجه اعتبار شما مستقیماً بالا می رود و اوج می گیرد.
جدای از اینکه آمادگی سریعاً پس از اولین تماس و اولین ارتباط بنیاد اعتبار شما را می سازد مزیت نهایی آمادگی این است که حس اعتماد به نفس را در شما به نحو چشم گیری افزایش می دهد در روانشناسی برای داشتن فروش موفقیت آمیز اعتماد به نفس یک عنصر حیاتی هست.
برای توسعه کسب و کار خودتان در خدمت شما هستم برای برنامه ریزی و ارائه پلن توسعه کسب و کار شما چه در بازار داخلی و چه در بازار صادراتی با طرح های مختلفی که امروزه ما در آرادبرندینگ تقدیم شما دوستان کردیم.
در خدمت شما هستم هر وقت نیازی احساس بشود هروقت دوست داشته باشید، پلن جدیدی برای توسعه کسب و کار تان داشته باشید از همین طریق می توانید با من در ارتباط باشید موفق باشید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ