بهترین پیشنهادهای سرمایه گذاری با پول کم

از ما سوال می‌شود که چه چیزی خرید و فروش کنیم تا پول‌دار شویم و سود در چیست.

خرید و فروش چه کالایی سود آور است؟۵۰ یا ۱۰۰ میلیون داریم با آن چکار می‌توانیم کنیم؟ سوالاتی هستند که بارها پرسیده می‌شوند.

این سوال‌ها را از دو جهت می‌توانیم بررسی کنیم.

یک جهت آن این است که فردی که این سوال را می‌پرسد دنبال چیزی است که آن را خریده تا بعد از مدتی بتواند آن‌ را گران‌تر بفروشد و از این طریق سودی به دست آورد. ممکن است این سرمایه‌گذاری روی ماشین یا خرید ملک و یا طلا  یا سایر اقلام باشد. عده‌ای می‌پرسند کدام محصول را انتخاب کنیم و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم  تا بعد از مدتی بتوانم علاو ه بر اصل پول، سود خوبی را هم به دست آورم.

از سوی دیگر پول خود را وارد چه کاری کنم و چه شغلی را با آن راه اندازی کنم تا بتوانم درآمدهای خوبی را داشته باشیم. برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بررسی کنیم ببینیم در سالی که قرار داریم سرمایه‌گذاری بیشتر کارآمد است یا کار کردن. به طور مثال، سال ۹۷ سالی بود که برای سرمایه‌گذاری سال بسیار خوبی بود.

سرمایه گذاری با پول اندک

تفاوت نوع سرمایه‌گذاری در ادوار مختلف

در سال ۹۷  افراد اتومبیلی خریده و بعد از مدتی آن را می‌فروختند و چندین برابر قیمت، سود می‌کردند.

زمین یا خانه‌ای خریده سپس می‌فروختند. قیمت این خانه بالا و پایین می‌شد و می‌توانستند سود خوبی را به دست آورند، یا طلا را به شکل آب شده یا تراش داده شده خرید و فروش می‌کردند و نسبتاً سودهای خوبی را بدست می‌آوردند. هر چند با پایین آمدن قیمت‌ها عده‌ای نیز متضرر شدند.

سال ۹۸ سال مناسبی برای سرمایه‌گذاری نبود زیرا قیمت‌ها رشدشان را کرده بودند. این‌طور نبود که افراد بتوانند با خرید و فروش خانه، زمین، طلاو… سودهای کلانی را به دست آورند.

کسانی که در سال ۹۸ کسب وکاری را راه اندازی کرده بودند و شغل مناسبی را داشتند می‌توانستند درآمدهای بهتری به دست آورند. مثلا با ۵۰ میلیون پول آن‌ها دو برابر شده بود اما در سرمایه‌گذاری این اتفاق نیافتاد.

در حال حاضر در دوره‌ای قرار داریم که کار کردن و شغل مناسب داشتن می‌تواند درآمد بهتری را برای ما داشته باشد.

 سودهای کلان با تغییر نگرش به سرمایه

چه کنیم که سرمایه‌مان چند برابر شود و بتوانم سود خیلی خوبی داشته باشیم؟

موردی را که می‌خواهیم مطرح کنیم این است که تا وقتی که ما فکر می‌کنیم تنها با ۵۰ میلیون یا ۱۰۰ میلیون می‌توانیم کار کنیم، سقف سود ما هم محدود می‌شود به این اندازه پولی که داریم و ما با ۵۰ میلیون هر اندازه هم کالایی را بخریم و سود کنیم  بیشتر از دو یا سه و یا چهار برابر نمی‌توانیم سود کنیم با این پولی که داریم.

اما زمانی که فکر خود را تغییر دهیم ناچار نیستیم که فقط روی پولی که داریم حساب کنیم.

ما می‌توانیم با سرمایه دیگران هم کار کنیم و می‌توانیم تجارتی را داشته باشیم که محدود به پولی که داریم؛ نباشد بلکه می‌توانیم با پول بقیه افراد کار کنیم. بخریم و بفروشیم و سود خود را برداریم. رقم این معاملات می‌تواند تا چند صد میلیون تومان باشد.

پولی که شما هیچ وقت خودتان نداشتید ولی در این مدل، توانستید معاملات این رقمی را داشته باشید و سودهای کلانی را هم به دست آورید.

سودهای کلان با تغییر نگرش

شناخت مسیر شروع موفقیت

فکر خود را محدود به رقم‌های کوچک‌ نکنیم. به دنیای تجارت قدم بگذاریم و بدانیم که هیچ‌کس محدود به هیچ عدد و رقمی نیست.

برای آشنایی با این شیوه‌ها و شناخت بهتر مسیر، پیشنهاد می‌کنیم که با مشاورین ما ارتباط بگیرید و مسیر خود را مشخص کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ