جلسه بررسی راهکارهای بالا بردن دانش حرفه ای و فنی مشاوران تجاری همراه با مدیران آموزش

نشست هم اندیشی مدیران بخش آموزش آراد برندینگ از مجموعه نشست های این گروه، با حضور مهندس علیرضا شعبانی رئیس هیئت مدیره شرکت در محل دفتر شرکت شعبه میدان امام قم با هدف ارتقا و بهبود دانش فنی و حرفه ای مشاوران تجاری آراد برگزار شد.

در این نشست، حاضرین در جلسه با تعامل و هم فکری موضوعات مختلفی را در رابطه با دستور جلسه مورد بحث قرار دادند.

از عمده مباحث مطرح شده در این نشست، بررسی وضعیت آگاهی های حرفه ای مربوط به حیطه کاری مشاوران تجاری آراد و طرق رفع موانع و مشکلات و بهبود میزان دانش فنی و مرتبط این گروه از پرسنل بود.

در جریان این هم اندیشی و گفتمان، اعضای حاضر بر این حقیقت متفق القول بودند که بدون شک با ارتقا و بهبود سطح اطلاعات مشاوران تجاری و با افزایش کیفیت علمی و اصولی کار سطح ارائه خدمات و اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مشتریان به سطح کیفی بهتری می رسد.

آراد برندینگ بزرگترین و تنها مجموعه در ایران است که در زمینه توسعه صادرات، فرهنگ سازی، بازارسازی، تجارت و صادرات فعالیت می کند. فعالیت آراد برندینگ از شانزده سال پیش در زمینه های مختلف به صورت خصوصی و شخصی شروع شد و سپس توسعه پیدا کرد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   بله اگر دنبال یه کسب و کار جدید هستید که خودتون راه بندازین و به کسی وابسته نباشد ،داخل لینک زیر تشریف ببرین و توضیحات رو مطالعه فرمایید و فرم رو پر کنید تا همکاران ما با شما ارتباط بگیرند

   پاسخ