آزمون جامع ورودی مذاکره کنندگان تجاری در قم

طرح ۳ آراد برندینگ یکی از اقدامات نوآورانه این مجموعه است. با کمک این طرح، تجار و علاقه‌مندان به تجارت می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های آراد، اما با نام و مالکیت برند خود در حوزه صادرات فعالیت کنند. آراد با به کارگیری مترجمان فعال در عرصه تجارت و تاجران خبره بازارهای بین‌المللی مدیریت تجارت شما را بر عهده خواهد گرفت و می‌توانید با خیال راحت تجارت خود را برون‌سپاری کنید.

در این روند، درگیر هیچ چالشی نخواهید شد و به‌راحتی درآمد خواهید داشت. این کارشناسان، فروش کالای شما در بازارهای بین‌المللی، ارسال بار و رساندن به مشتری را انجام خواهند داد و مسئولیت تمام مراحل کار بر دوش آراد برندینگ است. چنانچه نمی‌توانید زمان زیادی را صرف تجارت کنید، اما قصد استفاده از سرمایه خود و ارزآوری برای کشور را دارید، طرح ۳ بهترین راهکار برای شماست.

از سوی دیگر، برای پرورش مترجمان در عرصه تجارت، افرادی که به یکی از زبان‌های غیرفارسی تسلط دارند، می‌توانند با گذراندن دوره آموزشی دو هفته‌ای در مجموعه آراد، مهارت‌های بازرگانی را زیر نظر استاد دستمردی، مدرس رسمی گمرک و فیاتا و دیگر استادان مجرب، به صورت کامل آموزش ببینند.

این مهارت‌ها شامل آموزش‌های مربوط به اینکوترمز، ارسال کالا، روش‌های پرداخت پول، موضوعات مربوط به تحریم و… می‌شود. در پایان دوره از متقاضیان آزمون گرفته می‌شود. آزمون تاجران طرح ۳ در سه مرحله تستی، تشریحی و عملی برگزار می‌شود.

در اولین دوره برگزاری آزمون طرح ۳ شرکت‌کنندگانی با تسلط به زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی حضور داشتند و با وجود سطح بالای آزمون، نیمی از شرکت‌کنندگان موفق به راهیابی به این مجموعه شدند.

این دوره‌ها همواره ادامه دارد و آزمون‌ها پیوسته برگزار می‌شود. شایان ذکر است آموزش‌ها و آزمون‌ها در طول فعالیت این افراد در مجموعه نیز ادامه خواهند داشت.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ