درب های ضد سرقت

تجارت حوزه درب های ضد سرقت با فعال اقتصادی آقای اسدالله فتحی اهل ارومیه

بعد از گذشت، مدت زمان بیش از دو دهه، کار و فعالیت مستمر در متن صنعت سیمان و بازنشستگی از آن در سال 96، با نیت شروع یک فعالیت کاری دیگر، با دیدن یک آگهی از طرف شرکت آراد برندینگ در فضای اینترنت بافعالیتها و خدمات این شرکت آشنا شد و همان موقع در حوزه علم رباتیک فعالیت جدید خود را آغاز کرد. ولی خیلی زود از طریق آراد با مبحث “برندینگ ” نیز آشنا شد و با آگاهی از این مقوله، سایت اختصاصی خودش را طراحی و آغاز بکار کرد.

آقای اسدالله فتحی که هم اکنون در زمینه ساخت و فروش درب های ضد سرقت در شهر زیبا و خوش آب و هوای ارومیه اشتغال دارد بعد از بیان مقدمه بالا، در مورد نحوه و مراحل پیشرفت کارش چنین می گوید: بعد از ورود به حوزه ساخت و فروش درب های ضد سرقت و برای گسترش و رونق کارم نمایشگاهی تخصصی در همین زمینه افتتاح و در کنار آن با پیش بینی محل کارگاه و تجهیز آن با دستگاه ها و ابزار آلات لازم و مربوط به این صنعت، تولیدی خودم را در کنار همان نمایشگاه فروش راه اندازی کردم.

درب های ضد سرقت

فتحی معتقد است که آغاز کارش و ورودش به عرصه تجارت و تولید را به موقع و بدون فوت وقت به انجام رسانده و به همین دلیل است که در حال حاضر به موفقیت های چشمگیر و درخشانی دست پیدا کرده است.

وی می گوید: هر مرحله ای از تجارت را که تجربه کردم به واسطه آن تجربیات ارزنده ای برای ادامه بهتر و اصولی تر کار، کسب کردم که برایم بسیار مفید بودند و هستند.

بطور مثال با انجام یک مورد صادرات ناگهانی و کاملا اتفاقی و با ارسال یک محموله بار که شامل کالا از نوع، رویه فلزی درب های ضد سرقت به کشور جمهوری آذربایجان بود. تجربیات بسیار باارزش و قابل توجهی در زمینه صادرات کسب کردم و همین تجربیات باعث شد که یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف کاری و تجاری آینده ام را به تمرکز در موضوع صادرات اختصاص دهم و با این نیت و هدف به ایجاد زیر ساخت های قوی در حوزه فعالیت خود همت گماردم.

درب های ضد سرقت

این تاجر موفق که از خانواده آراد برندینگ نیز هست، رمز موفقیت خودش را الطاف خداوندی و آشناییش با مجموعه آراد و آموزشها، راهنمائیها و پشتیبانی های این شرکت و همچنین داشتن پشت کار و همت به ادامه کار میداند.

فتحی امیدواراست که با توجهات پروردگار و یاری مجموعه آراد و با پشتکار خودش به موفقیت های بزرگتر و بیشتری دست پیدا کند و نهایتاً با قدردانی و سپاس از شرکت آراد برندینگ، تعریف ذهنی و قلبی خودش را از این مجموعه در قالب این جمله زیبا و پرمفهموم بیان میکند.
(آراد برندینگ یعنی یک پدر دلسوز)

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ