همه چیز در مورد واتساپ تجاری + صوتی

🔴 امروز می خواهیم در رابطه با «واتسپ» صحبت کنیم.
یک تاجر چه مدل برخوردی در واستپ دارد بحث اصلی امروز ما در رابطه با تجارت روی واتسپ می باشد.
🔻 گام اول شماره موبایل شما در واستپ
سعی کنید از شماره موبایل 912 استفاده کنید این نکته اول بحث تجاری ما می باشد.

استاد زیارکلائی
همه چیز در مورد واتساپ تجاری
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

🔻 گام دوم عکس پروفایل شما
یک عکس کاملاً تجاری، اگر عکس حرفه ای از پروفایل خودتان ندارید اینکه یک عکس منظره بگذارید یا عکس خنده دار شبیه حیوان و… اصلاً کار درستی نیست پیشنهاد می شود حتماً و حتماً و حتماً عکس لوگو یا لوگوموکاپ خودتان را روی پروفایل یا نمایه خودتان در واتسپ یا هر شبکه اجتماعی دیگری بگذارید.
🔻 گام سوم استوری های واتسپ شما می باشد
به هیچ وجه «استوری سیاسی، مذهبی، یا بحث حمایت از گروه خاصی» را به هیچ وجه نداشته باشید یک فرد کاملاً بی طرف و بیزنسی باشید و فقط در رابطه با کسب و کار خودتان وضعیت بگذارید به هیچ وجه دارم تاکید می کنم به هیچ وجه بازی استقلال و پرسپولیس باشد.
یا بازیگری بخواهد صحبتی بکند هیچ چیزی درباره آنها انگار اطلاعات ندارید و در وضعیت خودتان از آنها استفاده نمی کنید.
اگر بنری هست بنری می گذارید اگر مناسبتی هست بازهم یک بنر مناسبتی در باره کسب و کار خودت می گذاری یا تولید محصول خودت را می گذاری یا اگر پیام تشکری از مشتریان خودت داری آن را به نمایش می گذاری پس فقط در رابطه با کسب و کار خودتان روی حساب کاربری خودتان کار کنید و اگر شماره شخصی دارید سعی کنید از بازی شخصی خارج شوید و یک رفتار و منش تجاری از خودتان نشان دهید تا فامیل ها و اقوام شما هم بدانند که شما از امروز یک شخصیت متفاوت پیدا کردید.
پس این چند مورد را حتماً در پیام های واتسپ خودتان و حتی شبکه های اجتماعی دیگر مثل اینستاگرام و سایر موارد رعایت کنید و خودتان را یک حرفه ای نشان بدهید اگر وضعیت ندارید و کسب و کارتان تازه شروع شده و وضعیت ندارید حتماً از بنر های مناسبتی در رابطه با کسب و کار خودت استفاده کن نه اینکه عید غدیر یا قربان را تبریک بگویی صرفاً هم می توانی تبریک بگویی و هم می توانی «جشنواره ویژه» برگزار کنی بگویی به مناسب این ایام من یک جشنواره برگزار می کنم و درصدی را تخفیف می دهم.
به این شکل بتوانید مشتریان خودتان را ترغیب کنید.

نکته بعدی همه مشتریان خودتان «بدون استثناء شماره موبایل همه مشتریان تان باید روی گوشی شما ذخیره باشند و از مشتری های خودتان درخواست کنید که شماره شما را روی گوشی موبایل خودشان ذخیره کنند» این نکته بسیار مهمی است در رابطه با اینکه بتوانیم از واتسپ بهره بگیریم برای اطلاع رسانی موضوعات خاص یعنی اگر من می خواهم جشنواره برگزار کنم، تخفیف بدهم، فروش ویژه ای را آغاز کنم یا محصول جدیدی به دست من رسیده بخواهم اطلاع رسانی کنم بایستی دو نفر شماره همدیگر را ذخیره کرده باشند.


تا اینجای کار امیدوارم که موارد را رعایت کنید و ما از این به بعد شاهد این ماجرا نباشیم که خیلی از افراد بازهم دارند تازه کار و غیر حرفه ای رفتار می کنند با این صحبت من از امروز هرکس به من پیام می دهد من متوجه می شوم که به صحبت های من گوش داده چون گام اول بشنو است گوش داده، باور کرده و بعد به کار بسته و آنها را انجام داده و هرکس از این به بعد ادعا کند که من گوش دادم و انجام دادم همین یک چیز خیلی ساده است که ما متوجه می شویم که افراد گوش دادند به صحبت ها و دارند انجام می دهند یا نه بازهم دارند راه خودشان را می روند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 پاسخ
 1. Masjidi Qazizada
  Masjidi Qazizada گفته:

  درود بر شما

  من‌کدام تجارت ندارم و فقط در یک بخش قرضه های کوچک ایفای وظیفه می تمام اما دوست دارم تجارت کنم که متاسفانه سرمایه ندارم

  پاسخ
 2. حاجی محمد کرامت
  حاجی محمد کرامت گفته:

  باسلام و احترام استاد محترم آراد برندینگ نصایح و اندرزهای جنابعالی بسیار آموزنده و در حیطه تجاریست از لطف و راهنمایتون بینهایت سپاسگزارم. باکمال احترام: کرامت

  پاسخ