درباره آراد برندینگ

شرکت مدیریت فضای توسعه گستر صادرات آراد به شماره نظام صنفی رایانه ای ۲۵۰۱۰۳۰۷ قصد دارد شما را با تجارت، صادرات و روش های کسب درآمدهای بالاتر آشنا گرداند.
راه درست تجارت، تلاش مجدانه و عمل کردن به آموزش های ارائه شده سه گام اصلی برای موفقیت کسانیست که با آراد برندینگ همکاری می کنند.
اعتقادمان این است که پول و ثروت در تجارت است و تلاش و فعالیت در بقیه زمینه ها مخصوصا کارگری و کارمندی نوعی زحمت زیادیست با پول بسیار اندک.

تاجران ایرانکسی که می خواهد وارد دنیای تجارت شود باید چهار گام را بردارد و آراد در تمام این گام ها همراه شماست.

گام اول: باور کند که باید ثروتمند شود و به زندگی بخور و نمیر اکتفا ننماید و با کلماتی امثال اینکه من قانعم و دنیادوست نیستم خود را نفریبد و سعی کند روز به روز ثروتمندتر شود تا خود و دیگران را از فقر که منشا بزرگترین انحرفات بشری است برهاند.

گام دوم: باور کند که پول در تجارت و خرید و فروش و صادرات است و روزی دنیا در مسیرهای دیگر بسیار اندک است.

اگر مذهبی است به احادیث پیامبران و امامانش نگاه کند که رسول خدا فرمودند روزی در ده قسم است که نه قسم آن در تجارت است.

شبیه این احادیث در کتب روایی زیاد است و حتی در بسیاری از کتاب های حدیث فصلی جداگانه با نام برتری تجارت بر سایر مشاغل وجود دارد.

اگر مذهبی نیست می تواند در تاریخ نگاهی بیاندازد تا ببیند ثروتمندان هر عصر و زمانه ای چه شغلی داشته اند.

اگر حوصله ندارد تاریخ بخواند به ثروتمندان امروز دنیا نگاه کند و ببیند تاجران و صادرکنندگان هستند یا کارمندان و کارگران و بقیه مشاغل.

تاجران ایران

گام سوم: مسیری را پیدا کند که بتواند از او یک تاجر بسازد.

برای تاجر شدن نیاز است تا اولا تجارت را بیاموزد و با قوانین و مقرراتش آشنا شود و سودها و ضررهایش را از هم تشخیص دهد که در آرادبرندینگ این فضا برای آرادی ها مهیاست.

ثانیا باید مشتریها و تامین کننده ها او را بشناسند و با او ارتباط بگیرند تا بتواند معامله های تجاری را طبق آموزش هایی که یاد گرفته انجام دهد و سود کند.

آرادبرندینگ این مسیر را نیز به خوبی برای آرادی ها اجرا می کند. با طرح های مختلف خود مشتری های داخلی و خارجی را به شما و شما را به آنها می شناساند.
گام چهارم: باید با فعالان اقتصادی و تاجران در شهرهای مختلف ایران و نیز کشورهای مختلف جهان آشنا شوید و گروه های مختلف تجاری با یکدیگر به راه بیاندازید.

این امر موجب می شود هم قراردادهای شهرهای مختلف جهان برایتان راحت تر شود و هم از تجربیات یکدیگر بهره مند گردید و هم بتوانید در کشورهای مختلف پایگاه های تجاری داشته باشید و هر زمان که خواستید به آنجا مسافرت کنید و با مشتریان جدیدتری در تجارت بین الملل و صادرات آشنا شوید.
تاجران ایران سیاست ما اینست که آرادی ها را بیشتر به عرصه صادراتی تشویق نماییم تا بتوانیم دلار و یورو را از خارج از کشور به داخل وارد نماییم تا سهمی در برطرف کردن مشکل بیکاری جوانان ایرانی داشته باشیم و رونقی به تولید کارخانه ها بدهیم.
ما دست همکاری به تاجران فعال ایرانی و نیز کسانی که قصد کار در عرصه تجارت دارند می دهیم و با تمام توانمان به آن ها کمک می کنیم تا تاجری ورزیده و توانمند شوند و روزی خود را از تجارت بیشتر و بهتر در بیاورند.
رشد و پیشرفت ما در طول این سال ها فقط لطف خدا بوده و از خداوند می خواهیم ضعف ها و کاستی هایمان را جبران نماید.