تفاوت حساب وریفای شده و نشده در پرفکت مانی چیست؟ ( سوال دکتر شیشه گری – ۲۴ دی )

14 پاسخ(ها)

حساب وریفای شده برای کسانی هست که حداقل ۱ سال از افتتاح حساب آنها در پرفکت مانی گذشته باشد . ذخیره کیف پول بالای ۱۰۰۰ دلار باشد . از مزایای ای حساب ارسال سریع و کارمزد پایین آن نسبت به حساب معمولی است .
زهرا اسکندرلو

جدید پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

حساب تایئد شده برای کسانی است که حداقل یک سال از زمان افتتحاح حساب  انها در پرفکت مانی گذشته باشد . کامزد پایینی نسبت به حساب معمولی دارد و اصلا سقفی برای ان در نظر گرفته نمیشود ولی برای حساب های با مبالغ زیاد باید  در چند پارت باید ان را نتقال داد

فعال پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
حساب وریفای شده برای کسانی است که زمان افتتحاح حساب انها در پرفکت مانی گذشته باشد . و کارمزد پایینی نسبت به حساب معمولی دارد و اصلا سقفی برای ان در نظر گرفته نمیشود ولی برای حساب های با مبالغ زیاد باید در چند پارت آن را انتقال داد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

درحساب وریفای شده مدت زمان فعال بودن اکانت آنها در پرفکت مانی یک ساله شده ومیزان سپرده آن ها  مقدار مشخصی (۱۰۰ هزار دلار آمریکا ویا معادل آن )  بوده و از ویزگیهای آن به کم بودن کارمزد تراکنش ها در آن و همچنین ارسال سریع درخواست های این حساب به بانک نسبت به اکانت معمولی است ولی در حساب وریفای نشده برای کاربرانی که برای اولین بار وارد سیستم پرفکت مانی میشوند  و بسا این اکانت هیچگونه محدودیتی برای کاربران به عمل نیاورده و تنها تفاوت آن با دیگر اکانتها در مقدار کارمزدی است که برای انجام هر تراکنش باید پرداخت .

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.

در پاسخ: فرستنده پولی که حساب کاربریش وریفای نشده، ۱٫۸%  کارمزد به پرفکت مانی میپردازه در حالی که حساب فرستنده پول در حسابی که وریفای شده، ۶ صدم درصد میپردازه.

همچنین وقتی ثبت نام انجام میشود، تمامی حسابها وریفای نشده هستن و پس از گذشت یک سال، پرفکت مانی اجازه میدهد تا حساب وریفای شود و سقف تراکنشی برای هیچ کدوم از این حسابها، وجود نداره.

جدید پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

با سلام و احترام

حساب وریفای نشده به تمام کاربرانی که برای اولین بار وارد سیستم پرفکت مانی می شوند، تعلق می گیرد. این اکانت، هیچ محدودیتی برای کاربر ایجاد نمی کند و تنها تفاوت آن با حساب وریفای شده در مقدار کارمزد است. کارمزد، برای مشتری سطح بالا، کم تر  و برای مشتری نرمال بیشتر است.

حساب وریفای شده، مختص کاربرانی است که مدت زمان فعال بودن اکانت آن ها در پرفکت مانی یک ساله شده و میزان سپرده آن ها در پرفکت مانی مقدار مشخصی (۱۰۰ هزار دلار آمریکا و یا معادل آن)رسیده است تعلق می گیرد.

از جمله ویژگی های این حساب کاربری، کم بودن کارمزد تراکنش ها در آن و همچنین ارسال سریع تر درخواست های این حساب به بانک، نسبت به اکانت های معمولی هست.

فعال پاسخ داده شده در ۲۴ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

در پرفکت مانی ما هیچ محدودیتی در مقدار برداشت و واریز ها نداریم و تنها مزیت حساب ویریفای شده پرفکت مانی نسبت به وریفای نشده آن در میزان کارمزد انتقال پول است .

این کارمزد در حساب های وریفای نشده برای انتقال ۱٫۹۹ درصد است و در حساب های وریفای شده فقط ۰٫۵ درصد است.

این اختلاف درصد کارمزد ، دلیل اصلی وریفای کردن حساب است .

شاید این میزان کارمزد برای انتقال مبالغ کم چیزی نباشد اما در مبالغ بالا واقعا زیاد است

فعال پاسخ داده شده در ۲۵ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر
  • حساب معمولی (normal) که اصطلاحا به آن حساب وریفای نشده نیز می گویند، این حساب به تمام کاربرانی که برای اولین بار وارد سیستم پرفکت مانی می شوند، تعلق می گیرد. استفاده از این اکانت، هیچگونه محدودیتی برای کاربر به عمل نیاورده  و تنها تفاوت آن با دیگر اکانت ها در مقدار کارمزدی است که برای انجام هر تراکنش باید پرداخت شود. 

 

  • حساب ویژه ( premium) که به این نوع حساب،  وریفای شده نیز گفته می شود، مختص کاربرانی است که مدت زمان فعال بودن اکانت آن ها در پرفکت مانی یک ساله شده و میزان سپرده آن ها در پرفکت مانی مقدار مشخصی (۱۰۰ هزار دلار آمریکا و یا معادل آن)رسیده است تعلق می گیرد.  از جمله ویژگی های این حساب کاربری، کم بودن کارمزد تراکنش ها در آن و همچنین ارسال سریع تر درخواست های این حساب به بانک، نسبت به اکانت های معمولی است. 
حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۵ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

■حساب وریفای نشده یا معمولی به تمام کاربرانی که برای اولین بار وارد سیستم پرفکت مانی می شوند، تعلق می گیرد. این اکانت، هیچ محدودیتی برای کاربر ایجاد نمی کند و تفاوت آن با حساب وریفای شده در مقدار کارمزد بیشتر آن است.

■حساب وریفای شده یا ویژه، مختص کاربرانی است که مدت زمان فعال بودن اکانت آن ها در پرفکت مانی یک ساله شده و میزان سپرده آن ها در پرفکت مانی به مقدار مشخصی (۱۰۰ هزار دلار آمریکا و یا معادل آن) رسیده است.
از جمله ویژگی های این حساب کاربری، کم بودن کارمزد تراکنش ها در آن و همچنین ارسال سریع تر درخواست های این حساب به بانک، نسبت به اکانت های معمولی هست.

فعال پاسخ داده شده در ۲۵ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

حساب وریفای شده حسابی است که مدت افتتاح آن یکسال باشد و سپرده آن۱۰۰هزار دلار یا معادل آن رسیده باشد.
ولی حساب وریفای نشده یا معمولی حسابی است که برای تمام کسانی که وارد حساب پرفکت مانی میشوند باز میشود واصلا محدودیتی برای کاربر ندارد.
تفاوت حساب وریفای شده با معمولی و به عبارتی برتری حساب وریفای شده
کارمزد پایین تر و ارسال سریعتر درخواستهای این حساب به بانک میباشد

جدید پاسخ داده شده در ۲۵ دی ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید