🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

کار ما در آراد برندینگ

اگه بخواین کارتون رو به زبان ساده توضیح بدید تا یکی متوجه بشه چی میگید به کسیکه هیچ اطلاعی از این مدل کارها نداره 

فعال سوال شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ در عمومی.
افزودن نظر
7 پاسخ(ها)

سلام.

شما با شرکتی آشنا شده اید که افراد را تشویق به تجارت می کند.

  1. اصل فعالیت افرادی که در این شرکت کار می کنند تجارت است واین تجارت  بر پایه اینترنت انجام می شود. { به دلایل بسیار زیادی اینترنت انتخاب شده است مانند هزینه های کمتر، بازدهی بیشتر و … }
  2.   شما یا خودتان تولید کننده هستید و قصد دارید محصول خود را در بازار داخلی و یا بازار های صادراتی به فروش برسانید و یا این که یک فرد معمولی هستید که جویای کار می باشید.
  3. در صورتی که تولید کننده هستید می توانید با استفاده از سایت و فعالیت های اینترنتی مشتری های خود را از سراسر ایران و جهان پیدا کنید.
  4. در صورتی که یک فرد جویای کار هستید می توانید با توجه به پتانسیل های منطقه ای و شهری که در آن زندگی می کنید و یا افرادی که به عنوان تولید کننده در شهر شما فعالیت می کنند و یا دوستان و آشنایان خود که مشغول به تولید محصولات هستند و …  محصولی را انتخاب کنید و بر اساس آن یک سایت بگیرید.
  5. وقتی در این سایت ها مطلب نوشته شود مشتری هایی که از طریق اینترنت سرچ می کنند می توانند شما را پیدا کنند و با توجه به رعایت یکسری پارامتر های اعتماد سازی و فن بیان { که همگی آموزش داده شده است } می توانید فروش محصول خود را داشته باشید.
  6. در مسیر فروش های داخلی و سوالات و ابهامات شما، آموزش برای تولید محتوا و مطلب نویسی در سایت ها و تمامی مراحل کار مشاور های فنی و مشاور های تجاری به شما کمک می کنند.
  7. شما می توانید اطلاعات تکمیلی را در این زمینه از مشاور های تجاری که شماره تماس آن ها را در صفحه تماس با ما مشاهده می کنید بگیرید.
فعال پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

کار ما تجارت هست؛ یعنی کالایی را از یک فرد یا شرکت خریداری و به قصد سود به فرد یا شرکت دیگری می فروشیم. حال روش هایی را به کار گرفته ایم که بدون نیاز به سرمایه بالا، قادر به شروع و گسترش کسب و کارمان هستیم.
توجه داشته باشید که اگر مخاطب شما تولید کنندگان و تامین کنندگان هستند؛ نیازی به توضیح کیفیت کارتان نیست.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
تو مجموعه آراد ما تجارت می کنم یعنی یک محصول را از تامین کنند خریداری می کنیم و بدست مشتری هایی که آراد بهمون میده میفرستیم. با هزینه ی خیلی پایین بهترین درآمد ها را خواهیم داشت

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

ما معتقدیم که بهترین مشاغل تجارت است.

ابتدا بایستی متوجه شوید که در هر شرایطی تجارت شغلی است که محدودیت های کمتری نسبت به بسیاری مشاغل دارد و درآمد در آن محدودیتی ندارد.

بعد بایستی ببینیم از چه راهی می توان تجارت کرد.

آراد روشی استفاده می کند که بدون سرمایه زیاد به راحتی تجارت کنید.

در نهایت آموزش های کاربردی در باره نحوه مذاکره تجاری و… به همراه برخی موارد مهم فنی به شما آموزش داده می شود تا بتوانید اعتماد مشتری را جلب کنید و بعد از دریافت پول از وی، کالای مورد نظر ر اتهیه و با روش های مختلف بریا وی ارسال کنید.

ضمن این که مشاوران در مورد هر مساله ای که برای شما و سایر همکاران ما به وجود می آید راه کارهایی پیشنهاد می کنند.

هر سوال و ابهامی دارید در هر مقطعی از مشاوران سوال کنید تا با دید باز و اطلاعات کافی وارد تجارت شوید و ان شا الله به موفقیت برسید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

ما قرار است که تاجران و تولید کنندگانی باشیم که نه سرمایه ای برای راه اندازی کارخانه گذاشته ایم و نه برای داشتن یک انبار.

در خصوص کار خودم، اولین قدم این است که بتوانم برند خودم را در بازار جا انداخته و ظرفیت کاری خودم را با تولید کنندگان و کارخانه ها بالا ببرم.

حالا که به این مرحله رسیدم، برند خودم را برای بسته بندی روتختی و تشک و برخی محصولات، چاپ نموده و به شرکت های تولیدی ارائه می دهم تا از این پس، سفارشات من را با بسته بندی برند خودم برای مشتریان ارسال کنند.

به همین سادگی، و با کمترین سرمایه ممکن، اقدام به عرضه ملزومات کالای خواب با برند خودم به بازار نموده، بدون آن که سرمایه ای برای راه اندازی خط تولید،گرفتن انبار، کارگر و … بپردازم

در اقتصاد کنونی یا باید باهوش بود یا اساتید باهوشی داشت که خوشبختانه به واسطه بزرگان آراد، خدا بهترین مسیر اقتصادی را در اختیار من و بسیاری از دوستان قرار داده است.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
در آراد افراد صفر تا صد تجارت را آموزش دیده و می توانند به راحتی وارد مسیر تجارت و صادرات شوند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
شرکت هزینه ای ازارباب رجوع میخوادکه بدون اینکه ماشرکت رودیده ایم ونه کاری ونه مشتری معرفی شده وهنوزهیچ درآمدی ازاین طریق بدست نیاورده میگن مبلغ پیش فاکتور را نقداً به حساب واریزبکنیم تاکارانجام بشه شماتواین وضیعت خودتون رو بذاریدجای ماآیاهمچین کاری رو انجام میدین؟

جدید پاسخ داده شده در ۱۲ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید