ویرایش محتوا

پاسخ داده شده

سلام به همگی خسته نباشید

زمانی که یک محتوا در صفحه ی اول گوگل قرار میگیره اما خب در رتبه های پایین تر قرار داره باید ویرایش شود تا رتبه ی بهتری بگیرد

این ویرایش یعنی چه؟ یعنی اضافه کردن مطلب جدید یا کوتاه کردن آن و یا اصلاح غلط املایی و یا موارد دیگه

اگه میشه راهنمایی بفرمایید تا استفاده کنیم

حرفه ای سوال شده در ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در تجارت داخلی.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام

ویرایش یعنی: اضافه کردن مطلب و محتوای جدید مثل مطالب، تصویر یا باکس زیبا و …، محتوای قبلی اگه ایرادی داره اصلاح کنین، اگر نه، لزومی نداره حذفش کنین یا کمش کنین، بزارین همونطور بمونه.  فقط عنوان رو تا جایی که ممکنه تغییر ندین، اگر هم تغییر می دین، بخش نامک رو اصلا تغییر ندین.

زمانی که صفحه یا محتوا طولانی تر می شه، بازدید کننده زمان زیادی در اون صرف می کنه و اینطوری گوگل جایگاه بهتری به محتوا می ده.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۹ فروردین ۱۴۰۰.
افزودن نظر

همیشه قرارگیری محتوا در صفحات پایین تر دلیل بر ویرایش آن محتوا نیست. شما باید برای آن کلیدواژه محتوای بیشتری تولید کنید تا جایگاه محتوای شما تغییر کند و بهتر شود. یک محتوا می تواند در سرچ کلیدواژه های مختلف جایگاه های مختلفی داشته باشد بنابراین با تولید محتوای بیشتر در کلیدواژه مربوطه می توانید جایگاه بهتری بگیرید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۰ فروردین ۱۴۰۰.
افزودن نظر

سلام

قرار دادن عکس های بهتر، اضافه کردن متن های بهتر و کاربردی تر

مشاور پاسخ داده شده در ۲۰ فروردین ۱۴۰۰.
افزودن نظر

سلام
خیر بحث اصلاح املایی نیست. بلکه مطالب مفید به آن اضافه شده و از عکس و فیلم های متناسب با موضوع خبر برای جذب بیشتر مشتری استفاده شود.

مشاور پاسخ داده شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۰.
افزودن نظر

سلام
دسترسی به اطلاعات جدید درباره محصول که در گذشته محتوای با اطلاعات ناکافی در باره آن محصول نوشته شده باعث می شود تا تصمیم بگیرید اطلاعات مخاطبین را افزایش دهید یا متن نگاشته شده را ویرایش کنید. یا اضافه کردن تصویر یونیک و جدید .
با گذر زمان. و کسب تجربه و تخصص توسط شما در باره محصول برخی از محتواها نیاز به ویرایش پیدا میکنند یا با ایجاد تحول در الگوریتم های گوگل افراد متوجه می شوند که توجه گوگل به نکات جدیدی جلب شده است و به محتواهای متفاوتی جایگاه و اهمیت می دهد در این موارد می توان محتوا را ویرایش و تغییر داد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۰.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید