روش های قیمت گذاری محصولات و خدمات

نحوه قیمت خوب گرفتن از تامین کننده بعد از واریز پول از طرف مشتری برای ما چگونه باید انجام شود؟

وقتی با مشتری به صورت حضوری  برای خرید های اول  به تامین مراجعه می کنیم، تامین قطعا ما را دور میزند و با مشتری به توافق میرسد، به نظر شما جایگاهی برای ما می ماند؟

فعال سوال شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در عمومی.
افزودن نظر
7 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

اعلام قیمت به مشتری اون هم پایین تر از قیمت تامین کننده دو حالت رو به وجود میاره.

 

اول مشتری به قیمت پیشنهادی ما شک می کنه خوب در این مورد شاید از ما خرید نکنه که این اصلا برای ما مهم نیست.

 

دوم اینکه وسوسه می شه تا از ما خریدش رو انجام بده خوب این دقیقا همون چیزی هست که ما به دنبالش هستیم اینکه متوجه بشیم مشتری یا خریدار محصول ما تا چه اندازه واقعی هست و اینکه با وجود اعلام قیمت پایین از ما خرید می کنه یا اینکه با یک بهانه دیگه خریدش رو به بعد موکول می کند.

 

اگر وسوسه شد و از ما خرید رو انجام داد یعنی پول رو به حساب ما واریز کرد اون موقع ما می تونیم با پول نقد به سراغ تامین کننده بریم و از اون تقاضای خرید محصول رو داشته باشیم.

 

اگر تامین کننده پول نقد رو دید و با قیمت ما راه آمد که مشکلی نیست ولی اگر با قیمت پیشنهادی ما موافقت نکرد باز هم مشکلی نیست نهایتش این هست که ما پول خریدار رو به اون بر می گردونیم ولی با این روش تونستیم قیمت اصلی محصول رو از تامین کننده در بیاریم و برای فروش های بعدی با قاطعیت اعلام قیمت کنیم

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام جناب پارسای عزیز
پاسخ سوالتون روبه صورت کامل و مفصل میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.
https://www.aparat.com/v/CUoWn

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

البته لازم است بدانید در این روش ممکن است بارها جواب رد بشنوید ولی حداقل قیمت کف محصول را متوجه می شوید. و در دفعات بعدی قیمت مناسب را خواهید داد و ان شا الله بعد از چند معامله به بازار محصول آشنایی بیشتری می یابید و شاید معجزاتی ببینید. این روش را از استاد شعبانی شنیدم و با توجه به شناختی که از اشان دارم می دانم در صورت اجرای درست آن گارد بازار را می توان با آن شکست ولی برای افرادی که به جواب رد حساس هستند این روش را توصیه نمی کنم و لازم است مشاوره بگیرند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

این مکار در هر صورت برای شما ضرری نخواهد داشت چون پول خودتون رو می تونید از مشتری دریافت کنید چه تامین کننده اعلام نیاز کرده باشد یا خیر

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام اینکه تامین شما رو دور نزنه باید ببینه که براش مشتری زیاد و پر سود می برید با خرید های بالا در اینصورت هست که به شما به دید یک کسی که متشری ها ی خوب میاره و اختیار همه چیزشو بعد از مدتی به دست شما می ده پس شما روی برندسازی سایتهاتون تمرکز کنید تا بیشتر دیده بشید و مشتریهای بیشتری با شما تماس بگیرن

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

بله کافی است که ویدئو ی زیر رو از جناب آقای قرائی مشاهده کنید . به نظرم کاملا واضح میکنه:

https://www.aparat.com/v/CUoWn

مشاور پاسخ داده شده در ۲۲ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

دوست عزیز هیچ گاه به فکر دور خوردن نباشید چون این کار، تمرکز شما را بهم می زند و سبب دلسردی و عدم موفقیت شما در تجارت می شود. در مورد بحث گرفتن بهترین قیمت از تأمین کننده، تنها یک نسخه وجود دارد و آن پول نقد هست. زمانی که شما وجه نقد دارید قدرتمند هستید و به راحتی و با اعتماد به نفس بالا، می توانید بهترین قیمت را از تأمین کننده بگیرید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۹ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید