هدف آخر تاجر شدن در آراد چیست؟

سلام برنامه کاری در آراد بابت یک تاجر موفق شدن چیست؟اینکه در یک حوزه کاری فرد شناخته شود ؟

در نهایت حتی با پشتوانه مالی پیدا کردن تجار در آراد هدف چیست اینکه در یک حوزه کاری در نهایت فرد به عنوان تولید کننده اون محصول هم شناخته بشود و با برند اون تاجر حتی کارخانه دار تولید کند بنابراین در نهایت تجارت در شیوه آراد موفق شدن و برند شدن در یک حوزه تخصصی و دارای محصولات همپوشان حتی هست که فرد به عنوان تولید ککنده اون محصول شناخته میشود پس هدف اخر تولید کننده تاجر هست که چه در بازار داخل و چه در بازارهای صادراتی مشغول به کار میشود؟

خوب با دردسرای تولید چه کنیم؟خیلی از تولیدیها هستن در شهرکهای صنعنی حتی همین اول کار حاضرن با برند ما برای ما تولید کنند ولی به شرطی که خودمون هزینه خرید مواد اولیه رو تامین کنیم و مشکل نقدینگی دارند حالا اگر این تولیدی آشنا هم باشد و بدونید که مشکل نقدینگی داردو تولید کردن هم حداقل چندروزی زمان خواهد برد تا محصولی اماده بشود خوب چه میشود ؟

فعال سوال شده 5 روز قبل در صادرات.
افزودن نظر
11 پاسخ(ها)

سلام و عرض ادب و احترام
زمانی که شما قدم بر دنیای تجارت بگذارید خواهید دید که دنیای تجارت انتها ندارد و شما نقطه پایانی برای دنیای تجارت خود نمی توانید بگذارید منتها این که برای رسیدن به هر مرحله از تجارت احتیاج دارید به اینکه مراحل قبلیه این فعالیت را کامل کرده باشید به طور مثال در صورتی که بخواهید اقدام به تاسیس یک کارخانه داشته باشیم بنا نظری که آراد برندینگ دارد بهتر آن است که شما ابتدا تلاش بر راه اندازی سیستم فروش خود بکنید و بعد از آن تحت برند خودتان تولید کنید و بعد از آن نمایندگی ایجاد کنید و بعد اقدام به تاسیس کارخانه کنید
بودن در هر یکی از این مراحل احتیاج به نیازهای هستش که مجموعه آراد برندینگ برای هر کدام از این مراحل که  قرار داشته باشید  شما راهنمایی و کمک خواهد کرد

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

کار اراد برنامه آخر ندارد و هر روز در حال جذب نماینده و تاجر پروری است و از سال های قبل تا الان تمامی تغییرات مجموعه رو به جلو و رشد زیادی داشته است و قطعا همین رویه ادامه خواهد داشت و هر کس با این تغییرات همراه نشود جا می ماند
اراد مجموعه ای است که تجارت را به عنوان یک شغل کامل و جامع به کسانی که خواهان رشد هستند آموزش می‌دهد و هدفش تاجر پروری است در مسیر درست و محکم
ما تا وقتی که قوی نشده ایم وارد مقوله تولید نمیشویم و از اضافه ظرفیت تولیدکنندگان استفاده میکنیم برای برند خودمان اگر تولیدکننده شما در این مورد ضعف دارد سعی کنید تامین کننده قوی تر پیدا کنید تا توان اینکه شما را تامین کند داشته باشد همانطور که اکثر ارادی ها این کار را انجام می‌دهند و با برند خودشان بدون اینکه کارخانه داشته باشند محصولات را به بازار ارائه می‌دهند
دردسرهای تولید برای اکثر محصولات وجود دارد باید صبور باشید و وقتی شما فروشتون برای تامین خوب باشد تامین هم برای شما تولیدات را بیشتر خواهد کرد همانطور که تامین های ما این کار را انجام داده اند چون هیچ تولید کننده ای از پول بدش نمی اید و خواهان فروش محصول است شما نیازی نیست اول کار با برند خودتان حتما کار کنید ۵-۶ ماه با برند تامین کار کنید بعد که قوی شدید با برند خودتان تولید کنید

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام دوست گرامی
هدف آخر تاجر شدن از نگاه آراد تغییر نظام باورها و در نتیجه تغییر اساسی انسان هاست و این میسر نمی‌شود الا اینکه به سیره و سنت فراموش شده رسول خدا مردم گوش فرا دهند و به سبب آن هم خود و خانواده خود را از فلاکت ها نجات دهند و هم مسبب و کمک کننده رشد و شکوفایی توده عظیمی از مردم ضعیف جامعه باشند.
موفق باشید

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

این که بزرگ باشیم، بزرگ فکر کنیم و آن چه را که موجب خواری و ذلت ما می شود کنار بزنیم.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب؛

هدف شرکت آراد پرورش تاجرانی درستکار و با اخلاق نبوی است که بتوانند در تجارت داخلی و خارجی مشغول به کار شوند.

هدف گذاری در تجارت بسیار متنوع است.

می توان یک برند را ایجاد  و به شهره رساند.

بعد از آن ایجاد تولیدی یا همکاری با کارخانه ها را داشت.

هر چقدر قوی تر باشیم، مطمئنا مشکلات برایمان بسیار کوچک تر خواهد شد.

الان تصمیم به انجام صادرات و توسعه آن است.

حتی این هدف برای آینده نشانه گذاری شده است که تاجران آرادی بین چند کشور دیگر علاوه بر ایران هم بتوانند تجارت کنند.

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

چقدر ناامید. اگر از الان ناامید  باشید، نمیتونین جواب بگیرین چون تلاشی هم نمی کنید. تجارت، اینقدر غافلگیری داره که واقعا یه جاهایی، اصلا برنامه ای نریختین و یه اتفاقاتی می افته و یه پیشرفتی میکنید. یه برنامه هایی هم خودتون میشینین و ساعت ها برنامه ریزی میکنید ولی انجام نمیشه. پس فکر نکنید همه چیز، اونجوری هست که فکر میکنید.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام
الزاما نباید وارد تولید شوید و در خود تجارت همواره می توان پیشرفت کرد و تبدیل به یک تاجر معتبر بین المللی شد. البته در زمینه تولید به صورت اضافه ظرفیت نیز با وجود مشکلات می توان کار کرد و جای ناامیدی نیست.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

هدف آراد از تربیت تاجران رونق اقتصادی است.

طبق فرمایش و تقریب حدودی ریاست محترم آرادبرندینگ، در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ تاجر برای رونق اقتصادی ایران لازم است، فکر می کنید الان چند تاجر موفق داریم؟

چرا کارخانه ها نقدینگی ندارند؟

آیا سال های گذشته این مشکلات را داشتند؟

چرا با تغییر سلیقه و ذائقه مشتری تغییر نکردند و به روش های سنتی ادامه دادند؟

آراد با تبلیغات بر پایه اینترنت، به علت قیمت مناسب و فراگیری آنها، کاری می کند که مشتری شما را بیابد، با مذاکره و روش های اعتمادسازی وی را متقاعد به خرید کرده و در واقع قبل از تحویل یا حتی تولید جنس آن را فروخته اید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران تماس بگیرید.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

همونطوری که میدونید تجارت انتها نداره اما شما هم نباید منفی گرا باشید. مثبت و بزرگ بیندیشید و به حرف های اساتید اعتماد کنید تا بهترین نتیجه ها را بگیرید

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

اهداف بسیار زیادی از پرورش تجار و تجارت وجود دارد. برای نمونه میشه به این موارد اشاره کرد.

اولین بعد برای تاجر شدن، کسب درامد است تا بتواند به یک استقلال مالی برسد تا جهت تامین نیازهای خانواده و اطرافیان خود مشکل نداشته باشد.

دومین مورد این است که انسان به واسطه تجارت جایگاه اجتماعی بالایی پیدا می کند که این موضوع باعث رشد شخصیتی فرد می شود و پاسخگوی نیازهای ارتباطی، روحی و شخصیتی فرد است.

گزینه بعدی، قیام اقتصادی است.  کشور ما از لحاظ اقتصادی دارای مشکلات بسیاری است، افراد بسیاری را می بینیم که به خاطر مسائل مالی در قسمت های دیگر زندگیشان هم دچار مشکل هستند و کمک به حل مشکل مالی افراد خیلی از مسائل و مشکلات اقتصادی، اجتماعی را برطرف می کند.

افزایش تجار باعث حل مشکلات اقتصادی کشورمان می شود. باعث رونق اقتصادی است. سبب کارافرینی می شود. افراد زیادی به کار مشغول می شوند و سطح امید به زندگی مردم و جامعه افزایش می یابد و خیلی موارد دیگر که بحث رشد از بعد اجتماعی دارد.

مورد بعدی، رسالت تجارت است. پیامبران ما از ابتدا به شغل تجارت مشغول بوده اند و همواره انسان ها را به تجارت دعوت کرده اند. پیمودن راه تجارت به شیوه صحیح و اطاعت از شیوه پیامبرانمان در این مسیر، ما را به سمت رستگاری در زندگی هدایت می کند. تجارت سبب رستگاری انسان می شود. سبب رشد عقل می شود، چیزی که در اکثر مردم جامعه نمی بینیم. به واسطه تجارت انسان به درجات و مرتبه های بالای انسانی دست میابد. که این نعمت در هیچ شغل دیگری نیست.

مورد دیگر نعمت سلامتی است. وقتی عقل انسان رشد می کند، رفتارهای او نیز تغییر می کند، غذاهایی که می خورد تغییر می کند، تفریحات سالم تری خواهد داشت که به واسطه چنین تغییراتی، بیماری ها از او دور می شود و نعمت سلامتی را بدست می آورد.

مزایا و اهداف این مسیر بسیار زیاد است که نه این پست قادر است آن را توصیف کند و نه من اطلاعات کاملی نسبت به آن دارم.

 

برای قسمت دوم سوال شما هم مسیر آراد راه حل دارد.

زمانی که روی فروش محصول خود قوی شوید و مشتریان بسیاری داشته باشید، می توانید با پول مشتریان کار کنید، بدون اینکه سرمایه ای داشته باشید. با مبلغی که مشتری برای خرید محصول به شما می پردازد، می توانید به تولید محصول بپردازید.

فقط کافیست که روی برندسازی و مسیرهای فروش محصولاتان به طور کامل سرمایه گذاری و فعالیت کنید تا نتیجه مطلوب حاصب شود و صبور باشید.

موفق و پاینده باشید.

 

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید