نحوه دریافت پول در صادرات و تجارت جهانی

نحوه دریافت پول از مشتری و ارتباط اعتماد ساز در تجارت جهانی چگونه است و منفعت افراد یا شرکت ها و کشورها در این فرایند چیست و وجود و نقش مشاوره در این مسیر را چگونه ارزیابی می کنید؟

حرفه ای سوال شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در عمومی.
افزودن نظر
8 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام
مسیر های دریافت پول کاملا مشخص وواضحه استفاده از صرافها برای تبادلات بالای ۲ تا ۳ هزار دلار واستفاده از حسابهای اعتباری برای تراکنش های زیر مبلغ یاد شده
اما نقش یک مشاور برای به سرانجام رسیدن روند مذاکره شما با مشتری و شناخت قواعد تجاری مثل همین بحث دریافت پول و یا روشهای حمل ونقل و حتی روشهای مذاکره با تاجران کشورهای مختلف حتما در موفقیت یا عدم موفقیت شما تاثیر گذار خواهد بود.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام‌ وقت بخیر
با توجه به شرایط ایران و تحریم بانک های ایرانی ما به سه روش میتونیم کار مبادلات ارزی انجام بدیم و معاملات صادراتی خودمون به انجام برسونیم
اولین روش اینه که خودمون یا یک فرد معتمد ما حسابی در یک کشور دیگر به جز ایران داشته باشه که ما به راحتی میتونیم کار انتقال انجام بدیم.
روش دوم کار کردن با صرافی ها و یا استفاده از ارزهای دیجیتال هست
و روش سوم استفاده از سامانه های انتقال پول مانند پی پال که البته حجم انتقال پول از طریق این سامانه ها میتونه کمی محدود تر باشه

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام استفاده از روش های مثل پی پال و ارز دیجیتال و یا کارکردن با صرافی ها کمک بزرگی در این راه به شما می کند و همچنین می توانیم از حساب ارزی تامین کنندگان مان در خارج کشور در این زمینه کمک بگیریم و اما انتخاب مشاوره مناسب از موضوعاتی است که شما را در راه پیشبرد اهدافتان می تواند کمک کند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۶ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام

دریافت پول با توجه به مبلغ و شرایط بار و … متفاوت هست که بسته به شرایط، باید با مشاورین ارتباط بگیرین تا راهنمایتون کنن و ضمن این که آموزش های لازم هم در قسمت های مختلف سایت، قرار دارد.

اگر شما در مسیری که هیچ تجربه و شناختی ندارید بدون مشاور و راهنمای مجرب و کاربلد و دلسوز قدم بردارید، بدون شک مشکلات زیادی برای شما ایجاد میشه و میتونه ضررهای زیاد و جبران ناپذیری هم داشته باشه.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

مشاور تو این مسیر نقش ناخدا رو داره در شروع این کار مطمئنا افرادی وجود دارند که سطح کاریشون از شما بالاتره پس تنها راه برای اینکه گام محکمی برداشته و ازشن پیشی بگیرید بکارگیری رهنمود های مشاورین با تجربه و با سواد توی این مسیره

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با سلام

شما می توانید از شرکت های خدماتی جهانی از جمله پرفکت مانی، وب مانی و غیره استفاده کنید می توانید اکانت بسازید و پس از واریز پول به اکانت شما آن را به ریال تبدیل کنید.

فعال پاسخ داده شده در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام برای مبالغ بالا صرافی های مورد اعتماد هست

برای مبالغ کمتر پی پال

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

بحث دریافت پول در این زمینه کاملا متفاوته که حتما نیازه در این رابطه با مشاورین محترم آراد ارتباط برقرار نمایید:

https://aradbranding.com/contactus/

مشاور پاسخ داده شده در ۲۲ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید