🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

مراحل اولیه شروع به کار

سلام

من یه کارمندم و  تازه میخوام یک محصول را تولید کنم (بسته بندی گیاهان کوهستانی) ، و هدف من در آینده صادرات این محصولات است. سوال من اینجاست که  برای شروع به کار  ( نحوه خرید مواد خام ،  بسته بندی، پروانه تولید  و. ..)  هم میتوان از آراد کمک بگیرم یا باید محصولم آماده و شسته رفته باشه و بعد بیام سراغ آراد؟!

اگه میشه برای مراحل اولیه  از آراد کمک گرفت باید از کجا شروع کنم؟!

جدید سوال شده در ۹ تیر ۱۳۹۹ در عمومی.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)

سلام

بهتر این است به جای این که تولید کنید، اول مشتری جذب کنید تابتوانید بر اساس نیاز مشتری خودتان اقدام به تولید نمایید.

الان شما سرمایه و زمان زیادی باید برای تولید و گرفتن مجوز و … بگذارید و بعد به سراغ جذب مشتری بروید که طبیعتا این کار می تواند خسته کننده و با بازدهی کم باشد.

حال آن که شرکت های تولیدی زیادی هستند ک اگر شما مشتری داشته باشید می توانید از ظرفیت تولید آن ها استفاده نمایید.

برای جذب مشتری، می توانید از روش آراد برندینگ استفاده نمایید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

آرادبرندینگ در بخش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به روش های مختلف به شما کمک می کند تا در دسترس مشتری باشید.

معمولا توصیه می شود تا حد امکان خود را درگیر کار تولید نکنید چرا که در بسیاری از حوزه ها تولیدکنندگان متعددی وجود دارد که شما کافی است از آنها محصول را خریداری و برای مشتری ارسال کنید.

بهترین کار این است که با یکی از مشاوران تماس گرفته و طبق راهنمایی ایشان کارها را پیش ببرید. فیلم ها و دیگر موارد آموزشی را ببینید و به کار ببندید تا ان شا الله موفق شوید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

تولید نیازمند سرمایه است؛ اگر از چنین سرمایه ای برخوردار هستید می توانید کار تولید را آغاز نمایید و با تبلیغات، محصولات تولیدی خود را به فروش برسانید. راه بهتر و هوشمندانه تر آن است که اول محصول مورد علاقه خود را بفروشید و سپس آن را تولید کنید یا از تولیدات شرکتهای دیگر استفاده کنید. مسئله مهم فروش است. هم اکنون تولید کنندگان پر شماری وجود دارند که کمتر از نصف ظرفیت تولید کارخانه شان فعال است به این دلیل که نمی توانند محصولات را بفروشند.
به طور خلاصه اگر به تولید علاقه مند هستید و سرمایه آن را هم دارید؛ اول با بهره مندی از زیرساخت ها و آموزشهای آراد، مشتری پیدا کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
بهتر است به جای تولید ابتدا روی فروش محصول کار کنید و علاوه بر این که خود را در این زمینه برند کنید با نوع درخواست مشتریان برای صادرات آشنا شوید. سپس اگر خواستید میتوانید به صورت اضافه ظرفیت تولید کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید