قیام اقتصادی

پاسخ داده شده

همانطور که میدانیم رشد و پیشرفت محقق نمی‌شود مگر اینکه عده ای در اقتصاد قیام کنند

به نظر شما منظور از قیام اقتصادی چیست؟ و چه کسانی باید قیام کنند؟ و چه چیزهایی برای قیام اقتصادی لازم است؟

افزودن نظر
9 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

قیام اقتصادی برای بقای هر جامعه ای واجب است و همانطور که خداوند در قران آورده اگر کسی یک نفر را نجات دهد و به او زندگی بدهد او همه مردم جهان را زنده کرده و اگر یک نفر را بکشد همه مردم جهان را کشته است
لازمه قیام اقتصادی داشتن یک لشگر قوی است و ابتدا باید قبول کرده باشید که مسیر درست تجارت است و هر کشوری برای خروج از فقر محتاج تاجران است و خداوند رزق و روزی را اول در مجرای تاجران قرار می‌دهد و قیام اقتصادی قیام تاجران و صاحبان صنایع است
گام اول برای قیام اقتصادی کثرت و قوی بودن نفرات است و گام دوم استراتژی برای قیام اقتصادی
در استراتژی قیام مکان قیام اهمیت زیادی دارد و برای ما تاجران سایت و فضای مجازی مکان محسوب شده و لشگر ما محتواها و مطالبی است که در سایت ها درج می‌شود و هر چه این ابزار قوی تر باشد به قیام اقتصادی نزدیک تر میشویم و برای تداوم این قیام باید ابزارمان را روز به روز قوی تر کنیم

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

قیام را می توان به پا خواستن و تلاش مجدانه نمودن در کاری معنا کرد. قیام اقتصادی تلاش برای رفع فقر و کنار زدن محدودیت هایی است که در کسب درآمد ایجاد شده است. برای قیام اقتصادی همچون یک جهاد یا قیام نظامی، نیازمند یک فرمانده، یک راهبرد و نقشه صحیح، تعیین هدف، تجهیز و انسجام نیروها و شناسایی نقاط قوت و کم کردن یا از بین بردن نقاط ضعف هستیم. تجارت همان راهبرد و استراتژی ما در قیام اقتصادی به شمار می رود.
از آنجایی که مشکل اقتصادی از مهم ترین مسائل امروز جامعه ماست، نیازمند آن هستیم که تعداد زیادی از انسانها در قیام اقتصادی شرکت کنند؛ هر چند که متاسفانه در عمل تعداد کمی مشتاق به این قیام می شوند و کمتر در آن صبر و استقامت نشان می دهند.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام
هر کسی بنا به تفکرات و شرایط خود ممکن است در زمینه ای مانند نظامی، علمی و یا اقتصادی بخواهد قیام کند و طبیعتا تاجران و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند قیامم اقتصادی را انجام دهند.
کسی که وظیفه خود را قیام اقتصادی می داند باید همانند کسی که در حال جنگ است از کارهای لغو و بیهوده دست بردارد و تمام تلاش خود را برای موفقیت در این راه انجام دهد. همچنین باید الگو و راهنمای مناسبی داشته باشد و نیروها و ابزارهای لازم خود را برای رسیدن به این هدف تجهیز کند.

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام روز بخیر
عده ای خود را موظف به این می‌دانند که در مرزها مشغول به خدمت باشند و از مرزها در قبال دشمنان محافظت کنند این اشخاص را می‌توان قیام کنندگان نظامی دانست عده ای خود را موظف به این می‌دانند که کودکان و نوجوانان را آموزش دهند تا خواندن و نوشتن را بیاموزند اینان را می‌توان قیام کنندگان تعلیم و تربیت دانست عده ای خود را موظف به این کرده اند که به مردم احکام شرعی و احکام الهی را بیاموزند اینان را می‌توان قیام کنندگان فرهنگ و دین خدا نام برد و عده ای هم هستند که قصد دارند مردم را بواسطه کسب ثروت به شیوه رسول خدا و از راه حلال ثروتمند کنند تا اقشار جامعه به واسطه این ثروتمندان خود ساخته رشد کنند و کشور را از وضعیت بد اقتصادی نجات دهند اینان قیام کنندگان اقتصادی نامیده می‌شوند که شامل تاجران می‌شود.

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب؛

  • منظور از قیام اقتصادی چیست؟

فراهم آوردن شرایط بهتر اقتصادی و تولید ثروت در جامعه که منجر به کمتر شدن و از بین رفتن فقر می شود و وضعیت اقتصادی مردم و معیشت آن ها را بهبود ببخشد.

  • چه کسانی باید قیام کنند؟

مطمئنا قیام اقتصادی با افزایش تجارت و فروش امکان پذیر است.

بنابراین تاجران و افرادی که توانایی تاجر شدن را دارند، در اولویت قرار می گیرند.

  • چه چیزهایی برای قیام اقتصادی لازم است؟

بستر مناسب برای تولید و تجارت یکی از پارامترهای لازم است.

ایجاد برنامه های حمایتی هم از تولیدکننده و هم از تاجران بسیار مهم است.

در کل، داشتن یک مسیر درست و اعتقاد داشتن و پایبند بودن به آن زیر و داشتن یک راهنما و اساتیدی که در مشکلات کمک رسان باشند، بسیار مفید خواهد بود.

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

در شرایط کنونی و گرفتاری بسیاری از مردم به فقر، نیاز به قیام اقتصادی بیش از پیش احساس می شود.
بهترین وجه این قیام را می توان ورود به عرصه تجارت و تلاش در این زمینه را دانست. همچنین تشویق و کمک دیگر افراد برای تاجر شدن و رسیدن به درآمد و ثروت.
مجموعه آراد نمونه بارزی از این قیام کنندگان است که علاوه بر رشد خود، سبب موفقیت افراد زیادی شده است.
پس افرادی که در خود این توانایی را می بینند که می توانند در عرصه اقتصاد قدمی بردارند یا دیگران را یاری کنند، باید به فکر قیام باشند.
متاسفانه امروزه افراد زیادی با بهانه کردن شرایط جامعه و نگرش های منفی؛ نه به فکر قیام اقتصادی هستند و نه به فکر خروج از این فلاکت و بی پولی!

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

همان طور که روزانه شاهد هستیم، می بینیم که روز به روز وضع اقتصادی مردممان در حال وخیم تر شدن است و هیچ راه کاری برای بهبود چنین وضعیتی ندارند، در چنین شرایطی لازم است که عده ای که توانایی دارند جهت بهبود اوضاع اقدام کنند تا بتوانند با کارافرینی و چرخش پول در سطح جامعه به بهبود اوضاع کمک کنند. که این موضوع قیام اقتصادی است.

در هر مقطع زمانی،انسان ها برای حل مشکلات زمان های خود، قیام می کنند. که در دوره کنونی قیام اقتصادی باید توسط افرادی که توانایی و ظرفیت تجارت را دارند صورت گیرد. تاجران کسانی هستند که باید در این جهت اقدام کنند تا در شرایط اقتصادی مردم بهبود صورت گیرد.

فعال پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

قیام معمولا زمانی اتفاق میفته که مشکلات یک حوزه به حد اعلا رسیده باشن .
در شرایط اقتصادی امروز کشورمان و برخی از کشورهای دنیا مشکلات اقتصادی به حد مساله ساز رسیده و شدت گرفته آثار اون رو در زندگی و معیشت مردممشاهده میکنیم .
فاصله طبقاتی در حال افزایش بیشتر نسبت به مراحل دیگر تاریخی هست. فقرا روز بروز فقیرتر میشن و ثروتمندان ثروتمندتر طبقه متوسط درحال کوچک شدن هست.
افزایش امکانات و وسایل رفاه و امنیت مردم . کاهش راهها و مسیر های کسب و کار حلال و مکفی مصرفی شدن انسانها و صنعتی شدن، بیتوجهی مدنی و افول عواطف بشری فراموشی فقرا و تکبر و بیتفاوتی انسانها، رواج ربا و رشوه خواری و فساد اقتصادی نشاندهنده این هست که امروز جنگ امروز جهان برسر پول و نمایش دارایی و امکانات زندگی هست با پیشرفت تکنولوژی لوازم و اثاث رفاه و ارتباطات بیشتر شده اما برای چه کسانی برای کسانی که پول دارند.
در عمل تعداد پولدارانی که از اموال دیگران پولدار شده اند و می شوند در حال افزایشه این یعنی حقوق زیادی در حال ضایع شدن هست و قوانینی برای محاکمه مجرمینی که جرمشان را کسی نمیتونه ثابت کنه وضع نمیتوان کرد حتی در صورت ثابت شدن توسط عوامل پشتیبان قدرتمند به طرقی تبرئه میشن پس قبح فساد اقتصادی از بین رفته و فراگیرتر شده
با برشمردن این عوامل ضرورت قیام اقتصادی توسط هر عقل سلیمی احساس میشه
قیام اقتصادی نیازمند یاوران متحد و راهنمایان دلسوز و آگاه و ابزارهای روز و شناخت جبهه مقابل و پیش بینی حرکات و اقدام اونهاست .
از اهداف مهم مجموعه آراد باتشویق افراد و اعضا به قیام اقتصادی هست تا هر فردی همچنان که خود را از آسیب های اقتصادی حفظ میکنه با رشد و حرکت در مسیر صحیح ثروت اندوزی مشکلی از مشکلات اقتصادی جامعه رو رفع کنه و به این ترتیب با فقر و عواقب این اقتصاد بیمار مبارزه کنه

حرفه ای پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید