🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

فروش به ۳ یا ۴ مشتری در روز البته غیر مستمر

هرچند روز ۳ تا ۴ مشتری از طریق سایت و اینستاگرام برای خرید یخچال صنعتی  تماس می گیرند.

آیا برای پاسخگویی به این مشتریان باید به دنبال تولید کنندگانی که سایت ندارند و رقیب ما نیستند برویم و قیمتهای کف را در پیدا کنیم ( حداقل ۵ تولید کننده) یا  به تولید محتوا بیشتر بپردازیم تا مشتریان بیشتری با ما ارتباط بگیرند و از طرفی هم با برندسازی تامین کنندگان خودشان با ما تماس می گیرند؟

جدید سوال شده در ۹ تیر ۱۳۹۹ در عمومی.
افزودن نظر
6 پاسخ(ها)

سلام

در ابتدا که برند نیستید شما به دنبال تامین خواهید بود، در ادامه کار و برند شدن، کم کم تامین کنندگان مطرح هم با شما تماس می گیرند.

تامین کنندگانی که در اینترنت نیستند، معمولا همکاری بهتری دارند ولی تامین کنندگانی که از اینترنت هم پیدا کنید بعد از مدتی کار ان شا الله همکاری بهتری خواهند داشت.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

مطلع بودن شما از قیمت و مشخصات محصولات موجب می شود که بتوانید پاسخ خوبی برای همین مقدار تماس داشته باشید و به معامله برسید. پس پیشنهاد می شود به طور غیر مستقیم و به عنوان مشتری یک بار از قیمت ها کسب اطلاع کنید و پس از رسیدن به نقطه فروش مستقیما به تامین کننده مراجعه نمایید. در کنار این همواره باید تبلیغات و تولید محتوا را ادامه بدهید تا مسیر کاری شما تداوم داشته باشد و ارتباطات شما هم با خریداران و هم تولید کنندگان حوزه کاریتان افزایش بیابد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

هر چقدر تعداد تامین کنندگان شما بیشتر باشد اطلاعات بیشتری از حوزه خودتان و قیمت ها به دست می آورید. فعالیت برروی سایت و تولید محتوا، مشتریان بهتری برای شما می آورد. مشتریانی که از طریق اینستاگرام با شما ارتباط میگیرند، اکثرا به صورت تصادفی با محصول شما مواجه شده اند و قیمت و اطلاعات میگیرند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

اگر حضوری به بازار مراجعه کنید و دنبال تامین کننده باشید:

هم تامین کننده های بهتری پیدا می کنید

هم با بازار محصولتون بهتر آشنا می شید.
در عین حال تولید محتوا و تبلیغ رو هم متوقف نکنید. حتما هر روز طبق برنامه ای که گرفتید از اساتید محتوا بذارید رو سایت تا تماس هاتون بیشتر بشه و مشتری های بهتری داشته باشید. همینطور تامین کننده هم جذب میکنید.

 

 

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
اگر مشتری دارید می توانید خودتان با بعضی از تامین کننده ها ارتباط بگیرید. با تولید محتوای بیشتر می توانید کاری کنید تا هم خود تامین کننده و هم مشتریان بیشتر با شما تماس بگیرند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

از همکاران محترم بابت جواب به سوالم تشکر می کنم. ممنونم

جدید پاسخ داده شده در ۹ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید