🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

صفحه اول گوگل

سلام وقت همه ی دوستان بخیر لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم سایتم تو بعضی کلید واژه ها بیاد صفحه اول من الان سایتم بیشتر توی صفحه دوم گوگل هست به نظر شما دوستان بدلیل رقابت زیاد هست که نمیاد صفحه اول یا محتواها ایندکس نمیشن .ممنون میشم کمک کنید

جدید سوال شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در تجارت داخلی.
افزودن نظر
6 پاسخ(ها)

سلام

وقتی صفحه دوم هستید یعنی ایندکس شده اند خبرهای شما اما به دلیل رقابت است. شما می توانید مطالب و محتوای قوی تر و بیشتری ایجاد کنید تا سایت شما هم قدرت بالاتری بگیرد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
باید تعداد و کیفیت محتواهای خود را افزایش دهید تا بتوانید با خبرهایی که در صفحه اول هستند رقابت کرده و جایگاه آن را بگیرید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹.
افزودن نظر

تشکر

جدید پاسخ داده شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
برای انتقال خبر هاتون از هر جایگاهی که دارند به صفحه اول و جایگاه اول باید خبر رو ویرایش کنید، عکس و فیلم بیشتر و محتوای بیشتری به همون نظامهای اضافه کنید و حتما اصول سئو رو هم رعایت کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

محتوی های صفحات دوم به بعد را می توانید طبق قوانین سئو ویرایش کنید تا با بهبود کیفیت آنها، مدت زمان بیشتری  مخاطب را در خود نگه دارد و ان شا الله در بررسی های بعدی گوگل جایگاه شما ارتقا یابد.

حتی محتوی های صفحه اول که در انتهای صفحه هستند را هم می توانید ویرایش کنید تا به جایگاه های بالاتر برسند و کلیک بیشتری برای شما بیاورند.

کلیک بیشتر یعنی مشتری بیشتری به سایت شما می آید و اگر آنها را در سایت نگه داری کنید باز هم گوگل جایگاه شما را بالاتر می برد یا در صدر تثبیت می کند.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۶ شهریور ۱۳۹۹.
افزودن نظر

مطالب با کیفیت تر با عناوین جذاب تر در ایندکس شدن در برابر سایر رقبا کمک می کند.

فعال پاسخ داده شده 6 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید