🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

شروع صادرات به چه شکل است؟

سلام ….برای شروع صادرات باید از کجا شروع کنم….اول باید مشتری پیدا کنم یا باید محصول موردنظر رو از تامین کننده خریداری کنم؟

جدید سوال شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹ در صادرات.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)

سلام
برای موفقیت در تجارت، ابتدا باید مشتری داشته باشید و بازار محصولتان را بیابید، سپس اقدام به تامین آن نمایید. در این روش شما قادر خواهید بود بدون نیاز به سرمایه بالا و انبار کردن محصول، وارد دنیای تجارت شوید و با پولی که از مشتریان می گیرد، محصول مورد نظر را از تولید کننده خریداری و تحویل مشتری دهید. آراد برندینگ با طرح های مختلف، بستر تبلیغات و برندسازی را برای شما و حوزه کاریتان فراهم می کند و با آموزش و مشاوره در کنار شما برای رشد در تجارت خواهد بود.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
به طورکل در تجارت الکترونیک ابتدا با مشتری ارتباط میگیرید و بازار فروش محصولتون رو فراهم میکنید ،بعد از طریق تامین کننده محصول را برای مشتری خریده و ارسال می کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
خیر با روش آراد نیازی به سرمایه گذاری اولیه برای خرید محصول نیست. بلکه ابتدا با برندسازی مشتری پیدا کرده و با پولی که از مشتری می گیریم، محصول را تامین و برای مشتری ارسال می کنیم.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

کدام یک راحت تر، کم ریسک تر و پر منفعت تر است؟

کمی فکر کنید که اگر مشتری نداشته باشید و کالا را بخرید می خواهید کجا انبار کنید؟

مسلما اول بایستی مشتری داشته باشید و با پولی که از او می گیرید کالا را از تامین کننده یا تولید کننده  خریداری و ارسال کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

جذب مشتری با کمترین سرمایه است اما برای تولید و یا خرید یک محصول، شما به سرمایه زیادی نیاز دارید. شروع به تجارت و تبلیغات و برندسازی، نخستین مرحله برای انجام صادرات می باشد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ تیر ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید